Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo, że dawno sie nie udzielałem to forum śledziłem codzinnie.

Co myślicie o tym autku?

Mam go zaliczkowanego do piątku i zastanawiam sie czy jest tu jakiś haczyk... Auto podobno totalnie bezwypadkowe, żaden element nie malowany, drugi właściciel od nowości. Nowe opony wymienione w 2014roku, poprzednie były jeszcze fabryczne z 2005r...

 

http://allegro.pl/nissan-350z-cabrio-i5030688853.html

 

25 tys przebiegu a kierownica się święci jak w niemieckiej dryndzie, ciekawe dlaczego tak ?

Wygląda spoko, jednak absolutnie czy to 350z czy 370z, cabrio mi się nie podobają. A stan techniczny to dwa. Kiedyś kupowałem w Świeciu Hondę, miało być prywatnie ale wyszedł komis, jednak auto było całkiem udane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Adrian :)

Zgadza sie, od dzisiaj jestem już pełnoprawnym forumowiczem - zetka stoi już w garażu.

Jeśli chodzi o auto to trafiła mi sie całkiem fajna sztuka. Całkowity bezwypadek. W żądnym miejscu niemalowany. Powłoka lakiernicza od 80-100 mikro na całym aucie. W środku auto jak nowe, naprawdę nie widziałem tak zadbanej zetki jeszcze a pare ich już oglądałem. Przede mną było dwóch właścicieli. Auto pod spodem wyglada jakby przed chwila z salonu wyjechało.Na 100% nie widziało zimy. Na szarpakach wszystko wyszło wzorowo. Przebieg 26k wydaje sie jak najbardziej realny, naprawdę nie było sie do czego przyczepić. Jestem lepiej niż zadowolony. Mieliśmy go zabierać na ASO ale po dokładnych oględzinach, pomiarach, wynikach ze stacji diagnostycznej stwierdziliśmy ze szkoda 3stow.

 

Jeśli chodzi o fun z jazdy to jest mega. Długo musiałem starać sie opanować banana na twarzy. Czuje jeszcze trochę respekt do tej zetki zwłaszcza ze jechałem nią 500km na letnich oponach ale jak już wjechałem do Lublina to pozwoliłem sobie na trochę więcej. Dupke zarzuca aż miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak jak piszesz to absolutnie mega udany zakup :)

Ps. Czuć miękkość karoserii czy jest okey ??


Hohoho jedyne Nismo w Polsce :lol


cieżki przypadek :D



http://allegro.pl/nissan-350-z-nismo-jedyny-calej-polsce-i5037987701.html


Jedyny taki przypadek Polsce :)

Quba nie nauczyles pana co to Nismo :)

Poprzedniego właściciela owszem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dla mnie jest ok. Coupe jeździłem tylko pare razy wiec cieżko mi ocenić. Na pewno jest bardzo głośno w środku. 180km/h przez 300km autostrady dało mi dobrze w kość :) do tej pory mnie głowa boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dla mnie jest ok. Coupe jeździłem tylko pare razy wiec cieżko mi ocenić. Na pewno jest bardzo głośno w środku. 180km/h przez 300km autostrady dało mi dobrze w kość :) do tej pory mnie głowa boli.

Gratuluje zakupu! Jestem z okolic lublina, cieszy ze bedzie kolejna zeta na wschodzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była Zeta poszła do Krakowa do Antoniego.

 

 

 

A uwaga dla przyszłych kupujących , okazja na 350 za 30tys się nie trafia , ale za 45tys to będzie miód malina okazja tylko trzeba poczekać i jechać wcześnie rano i upolować ....

 

Cabrio może się nie podobać lub być co bardziej prawdopodobne  nie praktyczne jako jedyny dupowóz ale jako zabawka jest Zajeb....a :D 

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była Zeta poszła do Krakowa do Antoniego.

 

 

 

A uwaga dla przyszłych kupujących , okazja na 350 za 30tys się nie trafia , ale za 45tys to będzie miód malina okazja tylko trzeba poczekać i jechać wcześnie rano i upolować ....

 

Cabrio może się nie podobać lub być co bardziej prawdopodobne  nie praktyczne jako jedyny dupowóz ale jako zabawka jest Zajeb....a :D

 

Moja była Zeta poszła do Krakowa do Antoniego.

 

 

 

A uwaga dla przyszłych kupujących , okazja na 350 za 30tys się nie trafia , ale za 45tys to będzie miód malina okazja tylko trzeba poczekać i jechać wcześnie rano i upolować ....

 

Cabrio może się nie podobać lub być co bardziej prawdopodobne  nie praktyczne jako jedyny dupowóz ale jako zabawka jest Zajeb....a :D

 

Witam,potwierdzam mam ja w Krakowie,narazie nie jedze bo Cabrio,wiec czekam na lato i piekne sloneczne dni,Pewnie w lecie zrobie 1-2 tys max km.bo mam inne samochodziki, oraz motor.Pozdrawiam wszystkich,a sprzedajacemu zycze dobrych zakupow, Antoni z Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tutaj nowy, więc się przedstawię:) Mam na imię Michał, w niedzielę sprzedaję moją aktualną "zabawkę" i od dłuższego już czasu jestem zdecydowany, że następnym samochodem będzie nissan 350z.

Od kilku miesięcy przeglądałem aukcję, było kilka ciekawych Z`etek, ale niestety wtedy jeszczę nie puszczały mnie finanse, teraz czas zacząc szukać na poważnie :)

 

W przyszłym tygodniu planuje wybrać się na oględziny tej:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-serwisowany-C33205044.html

 

Martwi mnie to, że jednak bardzo długo stoi już wystawiona. Tego posta głównie piszę aby się dowiedzieć czy ktoś jej już czasem z forum nie oglądał? Na zdjęciach wydaje się całkiem spoko.

Powód dla którego jako pierwszą chcę ją obejrzeć: malowanie(kolor) najbardziej się mi podoba, ma coś w sobie:)(jedyna w tym kolorze na allegro) Proszę o opinie o tej Z`etce, może ktoś ją oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor faktycznie mi się też bardzo podoba....też takiego chciałem :( aleeee........wiem, że są różne gusta i proszę nie sugeruj się.......wydech - nie moja bajka.....progi napompowane jak baloniki....lusterka może do odratowania jak to są tylko nakładki.....

 

a może taki?

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-premium-pack-europa-C35558050.html

 

 

ponegocjuj i do zabawy :) a jak felgi Ci nie pasują to sprzedaj....dobra marka więc pójdą...

 

powodzenia :)

Edytowane przez matber1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Antoniego oglądał ta sztuka zanim kupił moją będzie wiedział co i jak mówił że  zeszli z ceny na około 35tys.

A wygląd: progi i ta podwójna  "Dubeltówka" z tyłu to porażka jak dla mnie nie pasuje do zety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoją w tym kolorze + pomarańczowe skóry w środku i robi robote ,ale wiadomo rzecz gustu. Za 35 tyś to by sie nawet opłacało ,a może jeszcze więcej Ci sie uda zbić. To co CI zostanie to poświęcisz na przywrócenie wydechu do kultury, kupno ładnych felg. Lusterka to pewnie nakładki więc da sie zerwać ,te balony na progach też sobie ściągniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jesli chodzi o kolor to ruda 350 jest mega tylko znalesc dobry egz. Tak jak udało sie Wojtkowi. Ten nie wyglada na taki , a do tego Antoni go niekupił a był tanszy duzo od mojej ;)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jesli chodzi o kolor to ruda 350 jest mega tylko znalesc dobry egz. Tak jak udało sie Wojtkowi. Ten nie wyglada na taki , a do tego Antoni go niekupił a był tanszy duzo od mojej ;)

Witam,tak kupielem a od ADIXa,pomimo ze byl drozszy.Wolalem pojechac te130 km z Krakowa do Jastrzebia.Ta w Krakowie /RUDA/ogladalem,moja cena byla 35 tys.Ale wolalem kupic od pedanta,niz lekko zmeczona od milego handlarza z komisu.Bardzo dziwne ze ten samodzik stoi ponad rok i jakos brania nie ma.Cos w tym jest,ale za odpowiednia cene pewnie WARTO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma brania bo po prostu nie wyglada ten egzemplarz - progi, felgi, lusterka, wydech, wlew paliwa (wiesniacki tuning) i do tego handlarz - czyli jak skutenie odstraszyc klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za zainteresowanie i rady:)

Felgi, wydech i lusterka faktycznie nie zachęcają, ale jeżeli tak jak ktoś wspominał sprzedawca jest w stanie sporo zejść z ceny to myśle, że bym to ogarnał.

Zrobie sobie wycieczkę do Krakowa, wszystko będzie zależało od stanu mechanicznego i blacharskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na to ,że stoi rok bo stoi właśnie przez ten wieś tuning i to że jest od handlarza to raz. Dwa to weź poprawkę że zetka to nie cywilny dupowóz i nie ma chociażby kanapy z tyłu więc stoją dłużej te auta. Nie ma co przekreślać tylko trzeba obejrzeć a to że tyle stoi to na Twoją korzyść bo handlarz będzie w końcu chciał się pozbyć tego z placu i weźmiesz ją za dobrą cenę a wieś tuningu się wyzbędziesz w jeden weekend w garażu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progów poszukać za pewno 300-400zł się znajdą pewno, jak auto ma nie być turbo doładowane to dobrze się sprawuje seryjny wydech, pewno za 250zł no problemo za dostanie końcowego  :)

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi sa ok ale wydech lusterka i wlew paliwa będziesz musiał ratować bo nie pasuje. Jeśli chodzi o kolor to moim zdaniem najlepszy seryjny kolor zety

Jak dla mnie to co przekresla ten samochód to to że stoi w komisie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...