Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko do posiadaczy cabrio. Jaka jest różnica w komforcie między tymi http://allegro.pl/nissan-350z-cabrio-06-fotele-skora-poduszki-i4990023988.htmla tymi http://allegro.pl/fotele-czarne-nissan-350z-idealne-i5051872813.html fotelami? Te pierwsze pewnie się tak nie nagrzewają. Czy zagłówki w pierwszych czy drugich są bardziej wygodne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały offtop:

Z tego co wiem to było kilka skrzyń do 350z z znaczeniami CD003 CD005 CD008 CD009 (może jeszcze jakieś). Podobno CD009 jest od rev-upa i ma mocniejsze synchro. Znalazłem na allegro faceta który sprzedaje skrzynie od 2005r - 300km. Niby rev-up ale oznaczenie skrzyni twierdzi, że jest CD0#1. Co to może być? Twierdzi też że nic innego na niej nie ma napisanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze szybciej nie dałeś infa to bym ci oblukał. bo byłem wczoraj niedaleko

a widzisz dziś się pokazała ta zeta trza sprawdzic czy ta belka aluminiowa zgiela podłużnice czyli czy druga na otwory by pasila

szkoda ze szybciej nie dałeś infa to bym ci oblukał. bo byłem wczoraj niedaleko

a widzisz dziś się pokazala ta zeta trza by luknąć czy ta belka aluminiowa nie zgiela podluznic i czy nowa by pasowala na otwory wystarczy miarka zmierzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały offtop:

Z tego co wiem to było kilka skrzyń do 350z z znaczeniami CD003 CD005 CD008 CD009 (może jeszcze jakieś). Podobno CD009 jest od rev-upa i ma mocniejsze synchro. Znalazłem na allegro faceta który sprzedaje skrzynie od 2005r - 300km. Niby rev-up ale oznaczenie skrzyni twierdzi, że jest CD0#1. Co to może być? Twierdzi też że nic innego na niej nie ma napisanego.

 

A co sie stalo ze chcesz wymienic skrzynie?

a widzisz dziś się pokazala ta zeta trza by luknąć czy ta belka aluminiowa nie zgiela podluznic i czy nowa by pasowala na otwory wystarczy miarka zmierzyc

 

wedlug mnie to na 90 % podluznica zgieta ale nie na tyle ze trzeba by bylo ja ciac- jak sie pociagnie to powinno byc ok. Ogolnie cena wedlug mnie mocno srednia jak za takie uszkodzenia i niezarejstrowany w PL - wyjdzie tyle co caly albo minimalnie mniej. Poduchy wysrane, napinacze pasow tez napewno, zderzak, maska, lampa, aluminiowa belka, przdnie wzmocnienie, dwie glownice, wentylator tez napewno dostal, maska, zderzak, pytanie jak blotnik ale do malowania to na 100%. Pytanie czy kolo tez nie jest cofniete...ogolnie na gotowo zeby bylo idealnie to napewno troche wyjdzie z olejami, fitlrami i oplatami. Ale mozna zawsze ponegocjowac.

Przynajmniej takie ja mam odczucia po tym jak kupilem mojego i policzylem kazda wydana zlotowke na to auto a uszkodzenia byly znacznie mniejsze.

Jak bardzo chcesz moje podjechac go zobaczyc bo dla mnie to rzut beretem z Kalisza ale zasada jest taka u nas w regionie ze aut z Jarocina, Pleszewa i okolic sie nie kupuje bo zawsze sa gdzie podleczone, podciagniete albo ogolnie tragedia. Za duzo handlarzy, kretaczy i cwaniakow.

EDIT: Dzwonilem i nieaktualne juz :rolleyes2:

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem ,że zaraz nie będzie za miesiąc dwa można wypatrywac za ile wystawią ps.byłem tam niedaleko Kalisza w Opatówku u właściciela oranżady ,macie tam pod Kaliszem te rezydencje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-350-z-zamiana-piekny-C35527288.html

 

pisze bezwypadkowy a tylny zderzak w innym odcieniu, poduszka pasażera czarna zamiast kremowej, świeci sie chceck i airbag na odpalonym silniku, płynu w spryskiwaczach nie ma bo pewnie zbiorniczek połamany. Kraj pochodzenia niemcy a zegary z USA w milach. Maska tez w innym odcieniu. Chyba niedługo jak bede swoje wystawiał to tez napisze ze bezwypadkowy przynajmniej tego nie widać jak w tym. No i ten chip na 333KM :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary nie z tej wersji silnikowej patrz obrotomierz!!!!

 

Co do foteli z Cabrio to tylko pomaranczowe z "siatka" w srodku. Sa podgrzewane i grzeja a w lato masz wentylacje gratis jak jechales kiedys Cabrio w sloncu to tylek i plecy nie kleja sie do siedzen!!!! Pozatym dlamnie lepiej trzymsja niz pelna skora ta czarna.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-350-z-zamiana-piekny-C35527288.html

 

pisze bezwypadkowy a tylny zderzak w innym odcieniu, poduszka pasażera czarna zamiast kremowej, świeci sie chceck i airbag na odpalonym silniku, płynu w spryskiwaczach nie ma bo pewnie zbiorniczek połamany. Kraj pochodzenia niemcy a zegary z USA w milach. Maska tez w innym odcieniu. Chyba niedługo jak bede swoje wystawiał to tez napisze ze bezwypadkowy przynajmniej tego nie widać jak w tym. No i ten chip na 333KM :)

Ta zeta pamiętam była wystawiona w Siemianowicach trochę temu. Poszła chyba w okolicach 35 a do MielcA.gość ja wystawiał za 42 później coraz taniej aż chyba do 37. Teraz jest już w Bydgoszczy rejestracje si... Ten właściciel z Bydgoszczy jako kolejna osoba juz myśli ze zbije na niej kokosy... Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej baczki bo niewiem w jaki temat to wpisać ale obecnie jestem w Singapurze i tutaj ich 350Z wygladaja jakos inaczej hehe.Jakos lepiej,w sumie nie widzialem Z-etki normalnej. Każda tak stuningowana,do każdej tak dobrane detale że wszystko pasuje idealnie.Kolory ktore tu sie przewijaja to ruda mat ,niebieski mat,czarny mat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-350-z-zamiana-piekny-C35527288.html

 

pisze bezwypadkowy a tylny zderzak w innym odcieniu, poduszka pasażera czarna zamiast kremowej, świeci sie chceck i airbag na odpalonym silniku, płynu w spryskiwaczach nie ma bo pewnie zbiorniczek połamany. Kraj pochodzenia niemcy a zegary z USA w milach. Maska tez w innym odcieniu. Chyba niedługo jak bede swoje wystawiał to tez napisze ze bezwypadkowy przynajmniej tego nie widać jak w tym. No i ten chip na 333KM :)

Te kontrolki to chyba się tak świecą chwile. Może taka fota. Ale ten kolor i licznik mówią troche o człowieku... :P

 

 

A co sie stalo ze chcesz wymienic skrzynie?

Zniknęła mi trójka. Napisałem w swoim temacie. Tylko nie mów "a nie mówiłem" xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej cena w dół dodzwonił się ktoś chętny? http://allegro.pl/pilnie-nissan-350z-2006r-carbon-full-okazja-i5056871510.html

zaraz będzie za 15tysi

 

8-9 laczków wart jest sam motor jeśli chodzi i jet to rev-up więc za 17 super cena jak bym nie miał górki wydatków to bym ją brał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej baczki bo niewiem w jaki temat to wpisać ale obecnie jestem w Singapurze i tutaj ich 350Z wygladaja jakos inaczej hehe.Jakos lepiej,w sumie nie widzialem Z-etki normalnej. Każda tak stuningowana,do każdej tak dobrane detale że wszystko pasuje idealnie.Kolory ktore tu sie przewijaja to ruda mat ,niebieski mat,czarny mat :)

 

Wrzuć jakieś foty jak masz możliwość, chętnie pooglądamy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-9 laczków wart jest sam motor jeśli chodzi i jet to rev-up więc za 17 super cena jak bym nie miał górki wydatków to bym ją brał .

tego rudzielca tez juz nie ma taki wóz jak dalem linka wczesniej to sie jedzie i zabiera ,a nie pisze pierdoły na forum typu "czy ktoś coś wie" no nic niestety nie jestem  jeszcze w pełni zdrowy po wypadku i d*pa z kolejnego nissana oby do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej baczki bo niewiem w jaki temat to wpisać ale obecnie jestem w Singapurze i tutaj ich 350Z wygladaja jakos inaczej hehe.Jakos lepiej,w sumie nie widzialem Z-etki normalnej. Każda tak stuningowana,do każdej tak dobrane detale że wszystko pasuje idealnie.Kolory ktore tu sie przewijaja to ruda mat ,niebieski mat,czarny mat :)

Fakt, w Singapurze ładne fury śmigają, ale ja już tam nie polecę, bo ,,podpadłem,, na granicy i jestem już tam notowany, a prawo mają surowe :P

Jak masz to wrzuć fotki tych perełek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...