Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzibuas, skadowales nissana?

Nie nie nissan żyje i z tego co widzę ma się dobrze niestety to mnie wóz skasował stąd te kłopoty ze zdrowiem :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzetelny opis, widać że nie pochodzi od półinteligentnego właściciela pseudo komisu

jednak w przeciwieństwie do pasjonatów 350 tego forum uważam, że cena za 11 letnie auto z tym przebiegiem jest trochę za wysoka. Samochód wygląda na zadbany i trochę doinwestowany, jednak cena mogłaby być niższa. Przykład kupno 350Z z (2008 chyba) przez Steffana.

Zdaję sobie jednak sprawę, że trzeba mieć w kieszeni dodatkowe 20k PLN (a w PL wszyscy chcą mieć wypasione, sportowe, w idealnym stanie auto za max 30k)

Ale jest to wg mnie jedna z ciekawszych ofert 350Z na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć podoba mi się ta fura.

Jakby podjechać i dobrze sprawdzić sprawdzić gablotę i od razu uderzyć z konkretną  ofertą to pewnie za 40 fałoby radę kupić. Wydaje się doinwestowana i zadbana, jesli to nie jakis złom po odpicowaniu, to wg mnie warto sie zainteresować. 

Oczywiście można szukac dalej tańszej.

Ps. Przebieg przynajmniej nie ściemniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-350-z-zamiana-piekny-C35527288.html

 

pisze bezwypadkowy a tylny zderzak w innym odcieniu, poduszka pasażera czarna zamiast kremowej, świeci sie chceck i airbag na odpalonym silniku, płynu w spryskiwaczach nie ma bo pewnie zbiorniczek połamany. Kraj pochodzenia niemcy a zegary z USA w milach. Maska tez w innym odcieniu. Chyba niedługo jak bede swoje wystawiał to tez napisze ze bezwypadkowy przynajmniej tego nie widać jak w tym. No i ten chip na 333KM :)

"w samochodzie jest założony chip dzięki temu ma 333 konię

Rozbawiło mnie to stasznie :D

Obstawiam że mimo że produkcja tego auta to 2005 to pod maską jest DE i zegary odpowiednie do DE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-350-z-piekny-zadbany-inny-niz-wszystkie-i5065126401.html

Ktoś zna to auto? Wygląda na warte uwagi, ale nie znalazłem go dotychczas na forumJak dobrze

Jak dobrze pamiętam to jest byłe auto kogoś z forum z Warszawy w/g mnie cena ie jest wygórowana,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo jak Łukasz ale i tak miałem  nabite 125 000 przez poprzednich właścicieli, więc sporo można zrobić Zetką, nie ma reguły. Kiedyś na jednym z tematów wymienialiśmy się przebiegami i sporo osób miało ponad 100 000.

Edytowane przez Sekret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przebiegiem nie mam problemu. Jak ktoś dbał to przy tych 180tys auto będzie w lepszym stanie niż po 80tys bez serwisu :)

Ale z drugiej strony jakoś mi się nie chce wierzyć, że 8-10 letnie auta przyjeżdżające z Niemiec mają poniżej 100tys. Jakby nie było Niemcy to nie Polska, myślę, że jednak mnie ludzi trzymało zety stricte jako zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w przypadku Zetek to wszystko zależy od stanu tego samochodu - to może być i dużo i mało... Ja swoją już ładnych parę lat temu sprzedawałem mniej więcej za tyle, ale była to pełna seria z przebiegiem 75kkm mniej więcej z rocznika 2003...

tak ale wtedy Twoja Zetka miała 7 może 8 lat a nie 11 i przebieg niższy o połowę

przebieg nie jest problemem, ale duży przebieg obniża wartość samochodu także w PL, dlatego kręci się liczniki (nie tylko dlatego że kupujący nie zadzwoni żeby sprawdzić ofertę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przebiegiem nie mam problemu. Jak ktoś dbał to przy tych 180tys auto będzie w lepszym stanie niż po 80tys bez serwisu :)

Ale z drugiej strony jakoś mi się nie chce wierzyć, że 8-10 letnie auta przyjeżdżające z Niemiec mają poniżej 100tys. Jakby nie było Niemcy to nie Polska, myślę, że jednak mnie ludzi trzymało zety stricte jako zabawki.

Witam,troche Was Panow zaskocze,mam Toyote Celice rok 1994,nie do wiary przebieg 64 tys.km.mam ja od nowosci.Wyglada jak nowa.pozdrawiam.Antoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto należało do forumowicza Suruś a wcześniej jeszcze do forumowicza Danplut (jakoś tak) :) swego czasu się nim interesowałem. Poliuretany dostał od Surusia bo wtedy z nimi sprzedawał. Przebieg realny, dwa lata temu miało około 160k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze 2 razy widziałem tego DWR'a we Wrocku jak mknął od strony korony.

 

Ciekawi mnie tylko skąd seria w 2004 roku miała 300koni?
chyba że 35th był już sprzedawany w samej końcówce roku

Edytowane przez vonBuBs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze 2 razy widziałem tego DWR'a we Wrocku jak mknął od strony korony.

 

Ciekawi mnie tylko skąd seria w 2004 roku miała 300koni?

chyba że 35th był już sprzedawany w samej końcówce roku

 

Jak to skąd?

Seryjnie na pewno miała 287kucy, bo tak mówią.

Wydech +10KM bo to invidia, w końcu.

Czarne lusterka +3KM no i już się wszystko zgadza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem totalnym świeżakiem na forum, mieszkam we Wrocławiu i liczę na Waszą wiedzę odnośnie marki i modelu 350z. Otóż, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, w ciągu kilku dni zostanę posiadaczem wspomnianego przed chwilą modelu. Nim do tego jednak dojdzie, proszę o Wasze rady i opinię. Otóż jestem umówiony na oględziny tego egzemplarza:

http://allegro.pl/ni...5052270529.html

Więc tak:

Czy ktoś może kojarzy ten konkretny egzemplarz? Ponadto na co zwrócić uwagę w tym modelu? Dodam, że miałem kupić Subaru WRX/STI i znając bolączki tych modeli do tej pory nie trafiłem na satysfakcjonujący mnie samochód, więc postanowiłem szukać dalej. A markę znam. Trafiło się jednak wyżej wymienione ogłoszenie i zaciekawiony tematem, chcę zobaczyć jak prowadzi się Nissan. Szukam mocnego, sportowego auta, a 350z wydaje się spełniać moje wymagania. Niemniej, nie wiem z czym się liczyć, decydując się na ewentualny zakup oraz na co zwrócić szczególną uwagę podczas oględzin. Subaru mam w małym palcu, jednak 350z będę miał okazję dosiąść po raz pierwszy. Nie pytam o spalanie, bo to jest dla mnie akceptowalne i liczę się z większym zapotrzebowaniem na paliwo niż w Scodzie Fabia 1.9 TDI ;) Słyszałem wiele pozytywnych opinii o 350z pod warunkiem, że nie dotyczy to egzemplarza składanego z czterech innych.

Proszę więc Was, doświadczonych kolegów, na co zwrócić uwagę i o co pytać. Dodam, że zamierzam sprawdzić auto u Dealera Nissana w Katowicach. Jednak każda Wasza rada jest w obecnym stanie rzeczy na wagę złota :)

PS. Będę wdzięczny za info na priv żeby nie śledzić wątków na forum z uwagi na napięty grafik w pracy w bieżącym tygodniu. Oględziny zaplanowane na Środę.

Pozdrawiam,
Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest HR maska jest dobra (patrz obrotomierz) :) Zderzak przedni też Europa ciekawe czy spryski są.

 

 

Jeśli Chodzi o Srebrna Zeta zapytaj użytkownika WP89 interesował się nim(miałem obejrzeć ten egz dla niego) ale kupił ostatecznie Cabrio.

Spalanie około 16-18l PB98

 

Jak pojedziesz do ASO Nissana to sprawdzą go co i jak.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem swoją zetke i jak nie będzie co kupić to ten mi wpadł w oko własnie jeżeli to jest silnik HR. Jakieś uwagi co do niego jeszcze ? Bardzo mi nie pasuje że jest w manualu. To jest jego najwiekszy minus. Przebieg też widze ze o 100 tys napewno był skręcony.

Edytowane przez driver_kaskader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jestem totalnym świeżakiem na forum, mieszkam we Wrocławiu i liczę na Waszą wiedzę odnośnie marki i modelu 350z. Otóż, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, w ciągu kilku dni zostanę posiadaczem wspomnianego przed chwilą modelu. Nim do tego jednak dojdzie, proszę o Wasze rady i opinię. Otóż jestem umówiony na oględziny tego egzemplarza:

 

http://allegro.pl/ni...5052270529.html

 

Więc tak:

 

Czy ktoś może kojarzy ten konkretny egzemplarz? Ponadto na co zwrócić uwagę w tym modelu? Dodam, że miałem kupić Subaru WRX/STI i znając bolączki tych modeli do tej pory nie trafiłem na satysfakcjonujący mnie samochód, więc postanowiłem szukać dalej. A markę znam. Trafiło się jednak wyżej wymienione ogłoszenie i zaciekawiony tematem, chcę zobaczyć jak prowadzi się Nissan. Szukam mocnego, sportowego auta, a 350z wydaje się spełniać moje wymagania. Niemniej, nie wiem z czym się liczyć, decydując się na ewentualny zakup oraz na co zwrócić szczególną uwagę podczas oględzin. Subaru mam w małym palcu, jednak 350z będę miał okazję dosiąść po raz pierwszy. Nie pytam o spalanie, bo to jest dla mnie akceptowalne i liczę się z większym zapotrzebowaniem na paliwo niż w Scodzie Fabia 1.9 TDI ;) Słyszałem wiele pozytywnych opinii o 350z pod warunkiem, że nie dotyczy to egzemplarza składanego z czterech innych.

 

Proszę więc Was, doświadczonych kolegów, na co zwrócić uwagę i o co pytać. Dodam, że zamierzam sprawdzić auto u Dealera Nissana w Katowicach. Jednak każda Wasza rada jest w obecnym stanie rzeczy na wagę złota :)

 

PS. Będę wdzięczny za info na priv żeby nie śledzić wątków na forum z uwagi na napięty grafik w pracy w bieżącym tygodniu. Oględziny zaplanowane na Środę.

 

Pozdrawiam,

Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg nie koniecznie musiał  być skręcony , na pierwszy rzut oka wygląda o niebo lepiej od twojej białej.

 

Jedno czego nie widzę to podgrzewania foteli więc może to wersja Base do której ktoś włożył skórę i Brembo...?

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle nei wygląda ale kierownica wygląda na wyślizganą. Zderzaki oba były raczej zmieniane. Jak sie nic nie trafi to może sie przejade zobaczyć go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle nei wygląda ale kierownica wygląda na wyślizganą. Zderzaki oba były raczej zmieniane. Jak sie nic nie trafi to może sie przejade zobaczyć go. 

 

Wyjechał ze stanów jako szkoda całkowita. Rozwalony pół roku po zakupie w Kalifornii. Bity przodem.

To Amerykański HR. Licznik nie wyglądał na kręcony. Nie pamiętam czy to Base, ale na bank jedna z niższych wersji. Z fabryki nie miał skór i hamulców Brembo.

Na lewym przednim błotniku wychodzi rdza na odprysku. Podobno jeszcze pół roku temu był w mocno słabym stanie lakierniczym, ale tego już nie weryfikowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...