Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki, to ze był malowany to widać odrazu bo nawet emblematu na klapie nie miał ale szkoda bo myslałem ze jest wart zachodu. Chyba że specjalnie zniechęcasz mnie i składasz na niego kasę :D

Po telefonie okazuje sie że masz racje co do tego auta. Na dachu odpada szpachla, nagłosnienie bose wywalone i wstawione jakies inne, zderzaki wymienione, do roboty przednie tarcze i klocki. Szkoda całkowita była. Auto miało wymienione fotele. Do poprawek lakierniczych. Cena ostateczna 39900 tak jak w ogłoszeniu wiec podziękowałem. Piasta do wymiany. 

Edytowane przez driver_kaskader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C35456721.html

 

co o tym myslicie ? Zderzak z tyłu nie jest od USA, maska od HR czy po mocnym dzwonie ? 

 

Ogladałem go jak szukałem swojej (wrzesień 2014), stała w Warszwie w innym komisie...w zupełnie innym stanie (poznaję po uszkodzeniach na przedniej feldze bo mam zdjęcia jeszcze)

Odpuściłem i nie sprawdzałem mechanicznie bo do zrobienia blacharsko było od groma.

Wtedy stała za 49900.00 zł

 

Co pamiętam:

- w Polsce jeden właściciel

- walona w lewy przód

- stan wtedy: popękany lakier na zderzaku przednim, rdza i zgniecenia na błotniku lewym, drzwi po obu stronach powgniatane punktowo (nie wiem od czego?), na dachu odchodzacy lakier (to mnie odstraszyło najbardziej), źle spasowana klapa bagażnika do dachu, odpadające plastikowe elementy, rozwalone plastki w nadkolach z przodu.

- oryginalnie nie miała ksenonów, wstawione w Polsce dopiero

- wymienone audio w Polsce

- jak ją oglądałem to wyglądała jakby tam stała bardzo długo już.

- wersja HR

- odpaliłem i chodziło poprawnie (nie brałem na jazdę próbną)

 

Także ktoś odpicował, zszedł z ceny 10000.00 zł i próbuje sprzedać.

Ja odpuściełm bo do zrobienia było wszystko blacharsko i najgorzej że z dachu lakier odchodził płatkami wielkości paznokcia (a cena 50k)...

 

Tyle pamiętam.

Edytowane przez Stefffan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś ciekawego auta do 45 tys ew cos na handel i wpadł mi ten 350z bo rocznik młody, przedbieg mały, brembo, no i HR ale juz go odpuściłem bo po rozmowie wynika ze duzo gorszy stan niż mojego a rocznikowo młodsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak o e46...kłóciłbym się czy jest gorszy ;) moim zdaniem na podobnym poziomie

cross ogólnie nie moja bajka ale kto co lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy ktoś zna tego Zeta http://allegro.pl/show_item.php?item=5090758477? Import USA, ale podobno wcześniej była u kogoś w Poznaniu. Właściciel ma ją od kwietnia 2014, ale chce już sprzedać.

 

Ten http://allegro.pl/show_item.php?item=5095975128to chyba nie jest jeszcze HR, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, to ze był malowany to widać odrazu bo nawet emblematu na klapie nie miał ale szkoda bo myslałem ze jest wart zachodu. Chyba że specjalnie zniechęcasz mnie i składasz na niego kasę :D

Po telefonie okazuje sie że masz racje co do tego auta. Na dachu odpada szpachla, nagłosnienie bose wywalone i wstawione jakies inne, zderzaki wymienione, do roboty przednie tarcze i klocki. Szkoda całkowita była. Auto miało wymienione fotele. Do poprawek lakierniczych. Cena ostateczna 39900 tak jak w ogłoszeniu wiec podziękowałem. Piasta do wymiany. 

 

Miło mi, że we mnie wierzysz, niestety przeceniasz mój talent do pisania bajek z dokładnymi danymi <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak pojedziesz do ASO Nissana to sprawdzą go co i jak.

 

A ch*ja tam sprawdzą! 

Ja byłem w ASO i gówno mi pokazali  :thumbsdown:  ( nawet nie pokazali rozwalonej poduszki silnika )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TheMan

 

To widocznie albo miałeś pecha , nie dopilnowałeś i dałeś ciała bo sprawdzenie samochodu przed zakupem w ASO ponoszą  odpowiedzialność poczytaj  bo nie mogę wklejać

 

 

 

 

Art. 471 KC  

 

podsumowując

 

Dochodzisz swoich praw przed sądem czego Aso nie dopilnowało przy przeglądzie i jakie koszty naprawy poniosłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten z sosnowca to zbyt dlugo na miescie nie pobyl.  moze z miesiac gdzies auto jezdzi po sosnowcu patrzac po numerach.  kiedys widzialem go w katowicach to wygldal calkiem przyzwoicie ale specjalnie mu sie nie przygladalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie jemu przygladałem ale ja by za to tyle nie dał. Musiał mocno oberwać skoro felge połamało. Napewno bedzie zostawiał 4 ślady. 

Edytowane przez driver_kaskader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Liczyłem na Waszą pomoc, jakieś info ze strony forumowiczów, nie doczekałem się żadnej odpowiedzi, ale może ja komuś pomogę.

Byłem dziś oglądać ten egzemplarz z Tarnowskich Gór (Katowice/Sosnowiec): http://allegro.pl/nissan-350z-europa-premium-pack-2003-rok-3-5-v6-i5052270529.html

Oto co mogę o nim powiedzieć. Auto sprawdziłem w ASO Nissana, po podpięciu do kompa wypluło błędy. Jeden przejściowy z elektryką, drugi stały - silnika. I tu pojawia się pytanie. W obu przypadkach może to być walnięty czujnik, albo coś z z elektryką i silnikiem, choć przyznam, że podczas jazdy nie słyszałem, aby coś było nie tak. Właściciel twierdzi, że malowany był przedni i tylny zderzak (odpryski) oraz prawy błotnik. Okazało się, że malowane było niemal całe auto. Ponadto podczas jazdy, zetka delikatnie ucieka w prawą stronę. Myślałem, że może jest to kwestia ciśnienia w oponach, ale te jest równomierne, więc może być to defekt geometrii, niemniej nie sprawdziłem jej, bo uznałem, że nie ma już sensu.

Do roboty jest silniczek od szyby w drzwiach od kierowcy, padł na całego, poza tym wyciek oleju pod korkiem w silniku (może to tylko uszczelka) jak również na przedniej osi (prawdopodobnie też uszczelka). Powiem tak, ryzyko, że kupi się trupa było dla mnie za duże, niemniej, może się okazać, że wystarczy włożyć w niego z 2.5 koła i auto będzie służyć na lata. Ja się tego nie podjąłem.

Poza tym, auto brzmi pięknie, wydech nissmo robi robotę. Zbiera się elegancko i tu nic nie wskazuje, aby coś było nie tak, aczkolwiek nie mam porównania, bo nie prowadziłem wcześniej innego egzemplarza. Auto w środku względnie zadbane, ale nadgryzione przez czas. Gdzieniegdzie wytarty plastik oraz mieszek gałki zmiany biegów oraz hamulca ręcznego. Fotele troszkę popękane, ale trochę pracy nad nimi i efekt byłby zadowalający. Jeżeli ktoś lubi ryzyko, może jechać obejrzeć pojazd.

Podłoga trochę zjedzona przez rudego, ale nie można mówić o dramacie. Gdyby nie błąd w silniku, ciągotkę pojazdu w kierunku prawej strony i malowana karoseria nie w dwóch, a dwunastu miejscach, na pewno bym się skusił. Jeżeli ktoś szuka takiego modelu, a ma blisko, nie zniechęcam żeby pojechać i przekonać się na własnej skórze z czym mamy do czynienia. Czasem ryzyko popłaca, ale po mojej wizycie, facet na pewno zejdzie sporo z ceny, bo jak dobrze pójdzie, to do zakupu potencjalny nabywca dołoży "tylko" około 2.500 - 3.000 tysięcy...

Jakby ktoś miał pytania, nie ma problemu, odpowiem na każde, związane z tym egzemplarzem.

PS. Czy nie słyszał ktoś o jakiejś pewnej, forumowej zetce, której cena nie zabije :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega musi iść do salonu Nissana po nowego - jak kupowałem swojego byłem tylko na stacji diagnostycznej oblukałem luzy zwieszenie , pomiar lakieru też miał mieć malowany tylko tylny zderzak a doszło jeszcze oba tylne błotniki na szczęście tylko lakier i na połączeniu ze zderzakiem lekko szpachlu a wahacz przedni tak napierdzielał że mało głowy nie urwało i jakoś jeżdzi nie psuje sie i jest idealnie prosta. Moja kosztowała 50tys.

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...