Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już wyciągnąłem kilka raportów z Carfax dla Zetek. Wilekie g...o one dają, i tak każdy ma total lossa :) . Ale dlaczego ten total loss został przyznany to już się z Carfaxa za bardzo nie dowiemy. Dlatego osobiście skreślam na wstępie każdego nieznajomego importa z USA, szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 jednostek powiadasz ... straszne heh.

A było widać że auto było gdzieś uderzone ? Bo to że jest drugi lakier to zupełnie nic nie znaczy. Jak Tobie ktoś pod domem cały bok gwoździem przerysuje to co zrobisz ? Pomalujesz bok i ... będziesz miał auto bite/powypadkowe/trup, idąc Twoim tokiem rozumowania.

 

Geometria bla bla bla, czy nikt nigdy nie ustawiał w swoim samochodzie zbieżności bo zaczęło ściągać ? Jest to normalna rzecz, że z czasem istnieje konieczność lekkiej korekty zbieżności i wcale nie musi to oznaczać że auto spotkało się z drzewem. W większości przypadków ustawienie zbieżności rozwiązuje problem ściągania.

 

Błędy silnika ... A precyzyjniej ? Jakie to błędy silnika skoro jak sam stwierdziłeś silnik pracował poprawnie.

 

Jak dla mnie to nie widzę w tym aucie zbyt dużo problemów (wnioskując po tym co napisałeś) - normalne używane auto, które wymaga małego dopieszczenia.

 

IceMan, zgadzam się całkowicie z Twoim ostatnim zdaniem. Przecież nie pisałem, że to niewypał, ale dmucham na zimne, więc jeżeli ktoś będzie bardziej odważny, wówczas doinwestuje w auto i będzie zadowolony. Ja nie skorzystałem, ale innym nie usiłuję wybić z głowy oględzin tego auta :)

Edytowane przez chief47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziesiątek ofert na które nie warto nawet spojrzeć ten model jechałbym obejrzeć. Sadze ze jest to kolejna fajna oferta która może szybko zejsc. W zasadzie napisalbym o nim to samo co pisalem o tym wygrzebanym przez Niuno dodając że ten ma fajniejszy kolor. Trzeba oczywiście jechać i dokładnie oblukac ale z opisu go kupuje ;) spiesz się długo może nie postać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie dziwne nie zauważyłem tego bo oglądałem zdjęcia na komórce. Ciekawe co to za historia z tymi fotelami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zarysowany bok to może nie jest wypadek, ale przerysowany cały bok + urwana chłodnica to już dla mnie nie jest auto bezwypadkowe, a to tylko niektóre uszkodzenia. Dla mnie próba sprzedania komuś takiego auta niczym się nie różni od okradzenia kogoś z portfela z gotówką. Moje skromne ostatnie doświadczenia mówią, że zetkami poniżej 50 tyś zł  to w ogóle nie należy sobie głowy zawracać, jeśli ktoś bardzo ceni swój czas.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy rzut oka świetny stan, ale fotele i to radio oznacza ewidentnie że coś sie musiało stać w tym aucie :D ciekaw jestem tłumaczeń właściciela. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio powinno być bez kasety :)

No nie wiem jak z tym radiem. Mam 2008 rok i radio takie same (z kasetą). Z ciekawości przeleciałem kilka ogłoszeń 350Z na mobile.de tylko z 2007 - 2008 roku. 90% ma wersjęz kasetą... więc jaka tutaj jest reguła to nie wiem, może od jakiegoś konkretnego momentu montowali wersję bez kasety...albo 90% ma wymienione radio...ale nie sądzę.

Edytowane przez Stefffan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio akurat to tez mi się wydaje ze to taka wersja ale te fotele są dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe, właściciel mówi ze zainteresowanie samochodem ogromne i cena przez to raczej sztywna.jak znajdę chwile jutro to podskoczę do Krk i się wszystko wyjaśni.

 

Na tej aukcji jest sporo fot i na jednej z nich widać oba fotele i są niby takie same

http://allegro.pl/nissan-350z-2007-grand-touring-wersja-europejska-i5115628269.html

 

Ps ale gałka zmiany biegów w ładnym stanie :D

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto jechać obejrzeć ale koniecznie zrób wywiad o fotele bo wątie że to obszycie to widzimisie właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...