Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dbał to obszył, bardzo elegancko wyglądają.

Utargować się na pełen bak paliwa i brać - oczywiście po wcześniejszym oblukaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo ze jestem chamski ale za bardzo sie czaicie jak szpak na jebanie gdy wyplywa jakis fajny egzemplarz. To trzeba odrazu wsiadac jechac i ogladac a nie porowadzic debaty po 5 stron czy oplaca sie czy nie, czy powypadkowy czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pechozola bo 56 to trochę za dużo za zetę dlatego tak nie leciałem po nią odrazu. ogłoszenie widziałem zaraz jak tylko się pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym wolał do tej kwoty dorzucić trochę dutków i kupić evo x. Zetka bardzo fajna bryka, s2k tez świetny samochód jeździło mi się nią bardzo fajnie. Ale w kwocie 60-70k jednak widzę coś z turbo i napędem na 4 oczywiście kazdy lubi coś innego. Szkoda mi tej srebrnej za 44k z 2006 bo była nie kiepska i cena dla mnie optymalna jak za zetę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tu się spierać chłopaki? Czy nie gramy w 1 drużynie jak łączy nas wspólna pasja? Co za różnica jeden woli evo inny zetke inny s2k. Jeden wyda na auto 30 tys inny 100 a zainteresowania i pasja zostaje ta sama. Nie ma się co spinać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym wolał do tej kwoty dorzucić trochę dutków i kupić evo x. Zetka bardzo fajna bryka, s2k tez świetny samochód jeździło mi się nią bardzo fajnie. Ale w kwocie 60-70k jednak widzę coś z turbo i napędem na 4 oczywiście kazdy lubi coś innego. Szkoda mi tej srebrnej za 44k z 2006 bo była nie kiepska i cena dla mnie optymalna jak za zetę.

Za 60-70k Evo (VIII lub IX)to niestety nie zobaczysz...pomijam zajechane, wiem z doświadczenia :) Więc będziewsz musiał dołożyć nie "trochę" a "dużo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefffan- thx

 

Slothy- co mam moje auto do tego?

 

Łukasz- napisałem ze cena za pomarancze była bardzo dobra, a jak nie pasuje to niech dolozy na co chce, a Slothy z takim głupim tekstem wyskoczył - to jaka w tym "gra" w drużynie ?

 

"drużynę" to ja mam na fb a tu stale tematy co zawsze- ktoś pyta, odpowiadam i problem ?tym sposobem mordor by wygrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to znajoma ma Evo X za ~95tysi

 

to kto z Wrocka kupił? przyznać się.

Edytowane przez vonBuBs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-350-z-pack-wersja-europejska-po-liftingu-C36019177.html

Jak ktoś szuka parę informacji o tym modelu to Tak . Właściciel zarzekał się ze nissan miał tylko uszkodzoną lewą stronę rzekomo przetartą , nie pasował mi zderzak oraz maska w tym modelu bo z 2007 powinna być z garbem , oraz zderzak z wycięciem . po przedstawieniu mu mojego spostrzeżenia  właściciel się przydał że miał uszkodzony przód oraz wystrzeloną poduszkę ( więcej nie pytałem ) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...