Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ale w związku z tym, że Zetek pierwotnie z polskich salonów praktycznie nie ma, a te importy EU to głównie z DE, to chyba jednak jest jakiś wyznacznik

Tak, ale trzeba wziąć pod uwagę, że ceny są ustalone pod klienta  z Zachodu i dlatego często dłuugo stoją, bo nie każdy Niemiec chce stary samochód, a nas np nie stać. I nie dotyczy to tylko takich żadkich samochodów jak Z, ale również popularnych np Golf, Passat TDi z małym przebiegiem. Pozatym nie wiadomo jaka jest ostateczna kwota transakcyjna

Edytowane przez lalamido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejść przy wysokich cenach można 1000-2000 euro ale to tyle

 

ceny są nie dla tego, że jest podyktowana klientem bogatszym, ale dla tego bo są sprzedawane zdrowe auta=bezwypadkowe - ile zajmuje sprzedaż takich? góra dwa tygodnie w większości przypadków, jak nie kilka dni

 

jeśli w Polsce ktoś kupuje za 30+ < 40 to pytanie dosyć proste, za ile kupił to handlarz, że sprzedaje po tyle

 

rzeczywistość > tłamszący rynek  ? przypadek, nie sądzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejść przy wysokich cenach można 1000-2000 euro ale to tyle

 

ceny są nie dla tego, że jest podyktowana klientem bogatszym, ale dla tego bo są sprzedawane zdrowe auta=bezwypadkowe - ile zajmuje sprzedaż takich? góra dwa tygodnie w większości przypadków, jak nie kilka dni

 

jeśli w Polsce ktoś kupuje za 30+ < 40 to pytanie dosyć proste, za ile kupił to handlarz, że sprzedaje po tyle

 

rzeczywistość > tłamszący rynek  ? przypadek, nie sądzę 

Przypomnij proszę, ile czasu sprzedawałeś swoją zdrową Zetkę  -chyba jednak dłużej niż kilka dni. Niemiec jak sprzedaje nawet zdrową sztukę to też ma wybór - sprzedawać albo sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wady mogą być w Zecie za 45tys i 30tys tylko kwestia ile będzie trzeba dołożyć do każdej i jaki będzie rachunek końcowy inwestycji w dany egz ..?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciąg dalszy dyskusji nad wyższością "bitej" Zetki nad "niebitą"

Ci, którzy negują dyskusję na temat wyceny Zet zaraz potem ciągną wątek w tym samym kierunku

popieram Stridera pomagamy, wyceniamy nie komentujemy! :argue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli o wiekszych przerobkach? Swap - ogolnie inwestycja nieoplacalna. Byl z tydzien dwa temu na forum temat - poszukaj, poczytaj

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele obszywane - Brak poduszek powietrznych w fotelach.

Przedni zderzak brak nakładek na wlocie powietrza

Nie jest Pełna Opcja bo min. Brak Brembo i Navi

Wersja - HR 313KM(Taki przynajmniej jest Obrotomierz)

 

Przednie Błotniki w innym odcieniu....

Edytowane przez ADIX
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak tak to ja dorwałem pomarańczkę :-) Jechałem z zamysłem obejrzenia ewentualnie zmian tzn. oklejenia auta bo kolor na foto mi się nie podobał ale jak zobaczyłem go na żywo i to w jakim stanie jest to auto to mi kopara opadła. Właściciel to osoba na poziomie do którego ja jestem przyzwyczajony dlatego też rozmowy były bardzo przyjemne i uczciwe. Co mogę więcej powiedzieć... auto jest takie jakie sobie wymarzyłem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele obszywane - Brak poduszek powietrznych w fotelach.

Przedni zderzak brak nakładek na wlocie powietrza

Nie jest Pełna Opcja bo min. Brak Brembo i Navi

Wersja - HR 313KM(Taki przynajmniej jest Obrotomierz)

 

Przednie Błotniki w innym odcieniu....

 

Dziękuję... za ocenę fachowym okiem. Odpuszczę sobie w takim razie... Dodatkowo poczytalem opinie o tym komisie. Mycek gratuluje, też się na nią czaiłem ale za bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak tak to ja dorwałem pomarańczkę :-) Jechałem z zamysłem obejrzenia ewentualnie zmian tzn. oklejenia auta bo kolor na foto mi się nie podobał ale jak zobaczyłem go na żywo i to w jakim stanie jest to auto to mi kopara opadła. Właściciel to osoba na poziomie do którego ja jestem przyzwyczajony dlatego też rozmowy były bardzo przyjemne i uczciwe. Co mogę więcej powiedzieć... auto jest takie jakie sobie wymarzyłem. Pozdrawiam.

Gratulacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Na imię mi Dante,  jeżdżę H Coupe GK i mam zamiar zakupić 350Zkę. Czaję się na jakąś już dobrych kilkanaście dni, lecz nic nie wpada mi w oko... Poszukuję modelu minimum 2006, najlepiej 2007, manual, skóry, navi, bixenon. Chcę wydać około 50k, może trochę więcej, ale bez przesady. No i kolor musi być jedyny słuszny, czyli czarny. Choć te Zetkowe niebieskie też są niczego sobie. Napalałem się ostro na tego z Sosnowca, ale po przeczytaniu kilku ostatnich stron poczułem ogromne zawiedzenie, gdyż był to jedyny egzemplarz który byłem gotów kupić. Życzcie mi powodzenia, a jeśli ktoś jest dobrą duszyczką i zauważy coś fajnego, to chętnie zerknę. 

 

Jak sądzicie, mam jakąkolwiek szansę na podaną kombinacje w tej cenie w naszym pięknym kraju? :D

 

EDIT. Dorzucam pytanie:

1. Czy przednie lampy wersji poliftowej pasują do przedlifta?

Edytowane przez Dante.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo nie będzie, ale szukajcie a znajdziecie :) Powodzenia :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dorzucam pytanie:

Czy przednie lampy wersji poliftowej pasują do przedlifta?

 

I uważajcie na to auto, byłem przejazdem w Łodzi i podjechałem przymierzyć się czy się w ogóle zmieszczę do Zetki i czy mi się podoba na żywo sam model. Mieścić się mieszczę, a mierzę prawie 190cm, ale ten egzemplarz z łodzi... w opłakanym stanie. Rdza, środek zniszczony, nie działa regulacja foteli, schowek, domykanie szyb szwankuje, centralny z alarmem wariuje, lampy przednie... nie wiem kto co z nimi robił, ale mocowania soczewek wewnątrz są... powyginane :| nawet nie sprawdzałem czy był bity, szczerze mówiąc, wsiadłem do środka z obrzydzeniem...

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-gwarancja-C34873109.html

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...