Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej nie mam bo brak czasu .Lampy oklejone folią , i nie próbuj malować farbą do lamp bo klosz od dolnych w zderzaku wchodzi w reakcje z lakierem.Po zmianie zawieszenia auto czy sunie bokiem czy jedzie po prostej tak samo się mnie słucha mega za***iście , tylko troszkę jest bardziej twardo i trzeba uważać bo już parę razy delikatnie przytarłem dołem.

post-77766-0-64823000-1425504050_thumb.jpg

post-77766-0-89515600-1425504057_thumb.jpg

post-77766-0-12079600-1425504064_thumb.jpg

post-77766-0-53819800-1425504072_thumb.jpg

post-77766-0-11117400-1425504080_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Oczy mi już wypadają od ślęczenia przed allegro, przed chwilą znalazłem taki "okaz"(?) ? i co to za radio ?

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-biala-perla-jedyny-taki-C36205768.html

 

 

:)

Edytowane przez GaLaZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy przypadek że gość ma HR a wpisał 300 km zamiast 313 , radio masz wymienione na 2din bo oryginał niezbyt dobrze gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej nie mam bo brak czasu .Lampy oklejone folią , i nie próbuj malować farbą do lamp bo klosz od dolnych w zderzaku wchodzi w reakcje z lakierem.Po zmianie zawieszenia auto czy sunie bokiem czy jedzie po prostej tak samo się mnie słucha mega za***iście , tylko troszkę jest bardziej twardo i trzeba uważać bo już parę razy delikatnie przytarłem dołem.

 

Jakub, a na jakim zawieszeniu latasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała zeta , wersja Base -podstawowa kierownica zmieniona od innej wersji przedni zderzak -kratki wlotu zamalowane częściowo na biało

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała zeta , wersja Base -podstawowa kierownica zmieniona od innej wersji przedni zderzak -kratki wlotu zamalowane częściowo na biało

 

Dziękuję. Dobry jesteś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Po długich poszukiwaniach już jest w garażu :)

http://allegro.pl/nissan-350-z-piekny-zadbany-inny-niz-wszystkie-i5132148061.html

Także auto zostało we Wrocławiu, jak są tu forumowicze z okolicy, z chęcią wymienie się poglądami i zacznę chłonąć wiedzę, a i jakiś spocik mile widziany, Jak coś to priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję przyszły weekend. W ten pracuję od rana do wieczora.

ależ tych Zetek przybyło do Wrocka :)))

Edytowane przez vonBuBs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...