Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No we Wrocku to jakieś zagłębie Z jest chyba :)

Jak przeglądam allegro to najwięcej też się tam pojawia :)

 

 

Znalazłem kolejnego po Bum!

Koleś twierdzi że co do zawiechy krzywe były dwa wachacze ale już zostały wymienione.

Do wymiany, czego na zdjęciach nie widać jest też poducha w fotelu (fotel) pasażera i kurtyna prawa.

Części na szybko policzyłem szukając na allegro to około 10k zł optymistycznie, acz zdjęcia wyglądają trochę ostro jak na "nie ruszone podłużnice, próg, chłodnice i szyby"

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-tylko-65tys-km-C36111678.html

 

Co myślicie? Jakby włożyć w to z 15k "wyszłoby na ludzi"?

 

Nie bijcie ale ja wychodzę trochę z założenia że jak miałbym kupić wilka w owczej skórze to równie dobrze można wziąć auto uszkodzone i poskładać. Wtedy wiemy co jest do zrobienia, co było uszkodzone.

Oczywiście mówię o solidnej naprawie, kiedy kupuje się auto dla siebie a nie na handel.

 

Dla przykładu znajomi pokupowali uszkodzone Audi A4 i A3, wszystko solidnie naprawione i jeżdżą bez narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kolega z Poznania :) Udało się sprzedać Honde? Bo ja sie zdecydowałem jednak nie sprzedawać Zetki i inwestuje dalej (w swoim temacie coś tam opisuje).

 

Co do air bagów to pamiętaj jeszcze o nowych pasach. W podliczaniu robią różnice a to w sumie chyba ważniejsze od poduszki. W każdym razie lepiej nie mieć obu rzeczy niż mieć tylko poduszke bo można sobie złamać kark przy byle stłuczce. O ile jest prosty to 15 tysi powinno go zamknąć. Ale widać, że wszystko zebrał na jedno koło. Cieżko powiedzieć co za tym poszło. Z tego co wiem dzwony w koło tylko wyglądają tanio w naprawie.

 

Jeśli chcesz wydać 35 w sumie na zetke to lepiej porozglądaj się jeszcze za czymś z większym przebiegiem ale z oryginalnymi poduchami. Może to jakieś moje zboczenie ale cały czas męczy mnie to, że nie jest to u mnie fabryka... Ceny teraz strasznie poleciały a wiosna się zbliża i moze pokaże sie cos wiecej niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to oblukał jak tylko kolo zmienione na zapas i reszta chodzi to 1500pln i jedziesz do domu no może więcej bo po tym strzale podluznica ruszona i wmocnienie na otwory nie zapasi ,a to plastik i wszystko do tego sie przykreca no to maska  się nie zamknie no taka sztuka do obadania nie ma co rozkminia na forum bo jak jest cacy to zaraz zetka będzie porobiona za miesiąc i wystawiona za  37kola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa i wszelkie zaproszenia :)

Na Nissanie kompletnie się nie znam, choć wstyd się przyznać. Szukałem długo Subaru STI, ale nagle trafiła się ta zetka no i się zakochałem. Auto fantastycznie się prowadzi, jestem bardzo zadowolony z zakupu. Już wiem, na co tak wszyscy tu chorujecie :)

Co do zlotu, kiedy, gdzie, co i jak. Jak tylko będzie czas, na pewno się zjawię.

 

Co kolegów z Wrocławia. Ja się dostosuję, dziś jestem w Poznaniu, ale poza tym jestem do dyspozycji. Nie wiem jak Wy, ale ja mam spore braki w wiedzy odnośnie zetek więc z chęcią będę chłonął informacje i podpowiedzi. Co do cen, faktycznie, forumowicze mieliście rację. Nie da się kupić porządnej zetki, pomimo wieku i przebiegu, w porządnym stanie poniżej 40k...

Moja idealna nie jest, ale wady są raczej drobne i jak na razie, sądzę, że nie dotyczą mechaniki :)

Teraz wiem już o co Wam chodziło, ale wiecie. Człowiek się uczy całe życie.

Pozdrawiam wszystkich, a tym którzy szukają, życzę powodzenia, bo naprawdę warto :)

PS. Nie zważałem na spalanie, ale te historie, że w mieście zejdzie się na około 12-13 litrów to chyba między bajki można włożyć :D

 

Edytowane przez chief47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zejsc ale jak robisz duzo km i jezdzisz naprawde wolno - ale na 100% da rade a tak to max 15L powinno przy normalnym uzytkowaniu auta.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdziesz do 12 litrów , ale przez 30 km będziesz musiał pchać auto :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chief47,VonBubs,Adamur - jakieś spotkanko w sobotni wieczór ?

Tą sobotę też mam już zajętą ale na przyszłą z przyjemnością...

no ja mam 20L po mieście O_O

ja mam mile razy galony podzielić przez farenhajty...   -nic nie wiadomo...  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konie pić muszą. Lepiej niech piją niż mają siano z portfela wyjadać :ball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek - pewnie po wizycie na stacji diagn. okaże się że jest złożony z 3 innych ;) Póki co wszystkie oferty bezwypadkowych 350 jakie sprawdzałem ja lub znajomi okazywały się oszustwem , najczęściej perfidnym. Raz się to bardzo nieprzyjemnie skończyło,na szczęście nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, no dokładnie Panowie. Jakby chcieć liczyć się ze spalaniem, to powinniśmy teraz siedzieć w scodach fabia 1.4 tdi ;)

Ale to nie o to chodzi, jak jeździ to musi palić. Wiadomo.

A co do spotkania z chłopakami z Wrocławia. Ja będę czujny, jak coś to piszcie :)

Miłego weekendu wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie zastanawiałem się czy nie obejrzeć. Tylko to jest chyba najuboższa wersja, tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najuboższa nie - ma skórki. No ale amerykanin, wiec chyba światła trzeba zmieniać.


Bezwypadkowy to też on chyba nie jest - nie ma emblematu na nadkolu i wydaje mi sie ze nie ma poduszki w fotelu kierowcy.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wannie dwudrzwiowej  o pojemności do 300l pewnie występował taki VIN   :D

 

 

Skąd masz taki ?

 

początek JN1...

 

 

według ViN-u jeśli przymniemy że "W" to "N" to masz silnik SR20DE nadwozie 4D  :) rocznik niby 2004(niby Maxima ale nie do końca)  a reszta Vinu to i tak się kupy nie trzyma  - Nie ma takiego numeru VIN :)

 

tu masz www.mynismo.com/vin.php

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wannie dwudrzwiowej  o pojemności do 300l pewnie występował taki VIN   :D

 

 

Skąd masz taki ?

 

początek JN1...

 

 

według ViN-u jeśli przymniemy że "W" to "N" to masz silnik SR20DE nadwozie 4D  :) rocznik niby 2004(niby Maxima ale nie do końca)  a reszta Vinu to i tak się kupy nie trzyma  - Nie ma takiego numeru VIN :)

 

tu masz www.mynismo.com/vin.php

dzięki za utwierdzenie w przekonaniu- jeden sprzedający mi taki podał, ale po początku od razu wzbudzilo to moje podejrzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...