Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żadna redukcja Ceny można przyjąć że  - Constans

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz sprawdz brakuje mi tylko ksenonów i felga jakaś nie spotykana w oryginale zresztą jak i kolor no  lampy ledowe wsadzone więc tył trzeba sprawdzic czy walony czy tylko zmiana na nowsze

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony kupując samochód w tej cenie trzeba się liczyć z tym, że nie będzie on idealny. Niewielka "przygoda" nie powinna przekreślać tej Zetki, jeżeli bierzemy pod uwagę cenę.

Ja w sporo większych pieniądzach miałem problem ze znalezieniem 350ątki w miarę dobrym stanie a oglądałem ich sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZimnePiwo

Witajcie serdecznie. Aktualnie próbuje zorientować się w 350z. Zainteresował mnie jeden egzemplarz. 

http://olx.pl/oferta/350z-niski-przebieg-100-oryginal-manual-CID5-ID9dZB1.html#64ced0af46;promoted

wiece może cos na jego temat? Uzywany jako trzeci i nadal na francuskich blachach? Dlaczego gałka zmiany biegów i ręczny są pomarańczowe? to mi sie rzuciło w oczy. Czy taki przebieg jest problemem dla tej v6?

z góry dziękuje za wszelkie sugestie.

Zdaje sobie sprawę ze 36 tys za Zetke to bardzo mało ale jeśli silnik jest zdrowy to wydaje mi sie ze da rade i więcej przejechać :)

Pozdrawiam Wszystkich

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno miał jakąś przygodę bo wystrzeliły poduchy. gość musiał wymienić pomarańczowe fotele i kierownicę na czarne ale przy tej cenie musisz się takich kwiatków spodziewać. Żeby cokolwiek powiedzieć i tak na warsztat musiałbyś wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36tysi nie zarejestrowany czyli  dolicz 4 tysie opłat najmniej i do tych pomarańczy(gałka ,ręczny) brak foteli

Edytowane przez dziubas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w jedynej 350 eu 2003 lampy z HRa bo sa ładniejsze dla mnie i nie było to z powodu uszkodzenia bo te lampy sa droższe niż zwykłe -wiec po co montować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Tomek pisze - poliftowe lanpy w przedlifcie to raczej mod a nie oznaka dzwona gorzej odwrotnie. Hot_rider ma zmienione tyl i przód i czy to znaczy odrazu ze dzwon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz oglądał go to weź se sobą komplet kluczy i odkręć lampę z tyłu i wtedy ładnie widać czy był cios w dupe czy nie. Chyba 3 zaślepki i 3 nakrętki na stronę bo sporo ludzi zmienia lampy. Sam szukam do siebie ledów w dobrej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz oglądał go to weź se sobą komplet kluczy i odkręć lampę z tyłu i wtedy ładnie widać czy był cios w dupe czy nie. Chyba 3 zaślepki i 3 nakrętki na stronę bo sporo ludzi zmienia lampy. Sam szukam do siebie ledów w dobrej cenie ;)

 

Co tam można pod lampą wypatrzeć żeby ocenić czy był dzwon czy nie?

PS: wie ktoś o co może chodzić jak stacyjka nie "pika"? W większości japończyków (Zetkach chyba też) jest takie charakterystyczne potrójne pipczenie jak się włoży kluczyk i chyba nie zamknie drzwi. Jeszcze jakieś inne jak się nie zgasi świateł. Mój milczy jak grób. Gdzie może być ten pipek żeby sprawdzić czy w ogóle jest podpięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten czerwony pewnie w tył walony bo lampy po lifcie

 

 

 Rozpierd...mnie takie komentarze.... 

To mój też ulep w ch8j bo mam ledy :/

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-poznan-polecam-C36250752.html


Auto Sajmona - nawet jego zdjecia - to co auto nie sprzedalo sie jednak czy nowemu klinetowi juz sie znudzilo?

No jak znudziło jak przecież wyraźnie napisał: Rodzina sie powieksza wiec czas na auto ktore pomiesci np fotelik. 

:wave:  :wave:  :wave: 

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłop się tak podniecił po zakupie, że teraz mu się rodzina powiększyła od co

 

nie uważał co robi, robi co uważa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Ale w Zetce raczej nie dokonał punktu przełomowego... -no chyba że wyjątkowo obrotny... :)

Jak się to się znajdzie sposób  :whistle:  :whistle:  :whistle: :D

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie uszkodzonych, jakiś tydzień temu był na allegro również HR, delikatnie bity z przodu w bardzo dobrych pieniądzach 21tys. Niestety sprzedał się bardzo szybko dzwoniąc jakieś 3h po wystawieniu aukcji, już ktoś był w drodze po niego.

Szkoda, bo chętnie bym go przygarnął, zainwestować w niego max trzeba było 10tys, nawet poduszki całe były. Ktoś zrobił świetny interes, może ktoś z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...