Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ten biały to elegancko jebuany z każdej strony - artysta albo murzyn znów wyjechał na łysych oponach nim się zima nie skończyła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, wkrótce pojawi się "igła" HR ze stanów, pewnie w białej perle ;)

http://otomoto.pl/nissan-350-z-350z-biala-perla-facelift-313km-C36323015.html

Przed zakupem trzeba dobrze wypytać właściciela - obstawiam , że jest po przygodzie - brak anteny i zastanawia mnie czemu tylna oś jest skrętna :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem trzeba dobrze wypytać właściciela - obstawiam , że jest po przygodzie - brak anteny i zastanawia mnie czemu tylna oś jest skrętna :rofl:

Nie wiem co wy chcecie, na zdjęciu nr 3 nawet dorzucają rękę poprzedniego właściciela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dokładniejsze foty. Jak jest na niej zloty rolex to warto brac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęć tam nie ma za dużo, ale ogólnie opis dobrze napisany 

 

żółty to fajny kolor, jeżeli nic szczególnego z nim się nie działo to warto kupić - trzeba go sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

"Cipkowóz" jest mój  :wave: Spolszczyłem słynny Pussy Wagon z Kill Billa :)

Więcej fotek dopiero wczoraj porobiłem.

Jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie auto jest z roku 2006? To dlaczego ma zderzak I lampy z prze przed 2006 czyżby jakąś jakiś dzwon??

Edytowane przez budzikdkl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, 2006 rok miał wpisany w niemieckich papierach. Ale nie wiem czy u nich nie podaje sie daty pierwszej rejestracji.

Bo de facto wszedzie podaja, ze produkcja wersji GT4 35th była rozpoczęta w 2005 takze byc moze tutaj jest odpowiedz na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest identycznie. W Niemieckich papierach było 2006 (tak też zostało po tłumaczeniu wklepane w dowód rejestracyjny) ,a w rzeczywistości mój jest z końca 2005. Zatem całkiem możliwe ,że w Niemczech wpisują date pierwszej rejestracji po czym w PL ktoś to źle tłumaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, 2006 rok miał wpisany w niemieckich papierach. Ale nie wiem czy u nich nie podaje sie daty pierwszej rejestracji.

Bo de facto wszedzie podaja, ze produkcja wersji GT4 35th była rozpoczęta w 2005 takze byc moze tutaj jest odpowiedz na to pytanie.

skąd masz info że było ich 700szt na Europę? Ja znalazłem że 35th było 500szt (ale nie GT4). Jest gdzieś jakies zestawienie ile szt wyprodukowali? Masz tabliczkę z numerem?

qma479qi28.jpg?_subject_uid=37247946&w=A

Wydaje mi sie że GT4 i 35th to różne wypusty REVUP'a. Chyba namieszałeś łącząc te nazwy.

Ja mam 35th z Niemiec i w dowodzie i karcie pojazdu mam taką sama datę produkcji jak podają w ASO.

Edytowane przez vonBuBs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od soboty stalem sie szczesliwym posiadaczem Zetki dokladnie tej http://allegro.pl/nissan-350-z-cabrio-full-skora-navi-xenan-gwaranc-i5177161146.htmlmoze ktos z was ja pzede mna ogladal i widzial cos czego ja nie widzialem a wolalbym znac - mojego auta.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd masz info że było ich 700szt na Europę? Ja znalazłem że 35th było 500szt (ale nie GT4). Jest gdzieś jakies zestawienie ile szt wyprodukowali? Masz tabliczkę z numerem?

qma479qi28.jpg?_subject_uid=37247946&w=A

Wydaje mi sie że GT4 i 35th to różne wypusty REVUP'a. Chyba namieszałeś łącząc te nazwy.

Ja mam 35th z Niemiec i w dowodzie i karcie pojazdu mam taką sama datę produkcji jak podają w ASO.

Tabliczki znamionowe byly tylko w wersjach angielskich, dokładnie to 176 szt.

Wszystkie wersje natomiast mialy w zestawie konsole Playstation z gra GT4.

Tutaj jest to dokładniej opisane co i jak:

"The 35-year anniversary limited edition 350Z GT4 takes its inspiration from the famous video game and a mere 700 units will be sold across Europe, with 176 allocated for the UK . To celebrate the Z’s 35th birthday, Nissan decided to fit it with a 300 brake horsepower motor. The most advanced version to date of Nissan’s coupe will be remembered for its engine, which was engineered by the Nissan Motorsport’s Nismo division, and a few aesthetic details. One could assume that with just an additional 20 horsepower, the 350Z has changed character, but nothing could be further from the truth!"

Całość: http://www.motorstv.com/test/car/nissan/nissan-350z-35th-anniversary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szutek kupiłeś ją może w tym komisie jak sie wjeżdża do Żyrardowa? Bo ja już ją dość dawno widziałem jak stała zaraz na początku placu. A to akurat są moje regiony. Nie znam sie na cabrio ,ale po ogłoszeniach zauważyłem ,że w cabrio sa inne siedzenia a tu tak jakby od wersji coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od soboty stalem sie szczesliwym posiadaczem Zetki dokladnie tej http://allegro.pl/nissan-350-z-cabrio-full-skora-navi-xenan-gwaranc-i5177161146.htmlmoze ktos z was ja pzede mna ogladal i widzial cos czego ja nie widzialem a wolalbym znac - mojego auta.

 

Tylny zderzak od wersji EU więc raczej w gre nie wchodzi to, że był bezwypadkowy. Fotele ma standardowe i takie też były dostepne w wersji cabrio. Fotele pomarańczowe z siatką z tego co się orientuje były dostępne za dopłatą. Stał już gruuuuubo ponad dwa lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szutek kupiłeś ją może w tym komisie jak sie wjeżdża do Żyrardowa? Bo ja już ją dość dawno widziałem jak stała zaraz na początku placu. A to akurat są moje regiony. Nie znam sie na cabrio ,ale po ogłoszeniach zauważyłem ,że w cabrio sa inne siedzenia a tu tak jakby od wersji coupe.

 

dokladnie stamtad. ale rozmawialem z wlascicielem tego komisu  i odrazu powiedzial ze tylny zderzak byl wymieniany bo byla drobna stluczka, auto jezdzi prosto zawieszenie nie puka , nie myszkuje na wybojach, jutro jade jeszcze do swojego mechanika na taki generalny przeglad , z tego co on mowil jezdzil nia wlasnie ok 3 lat, na zime stawial do garazu u siebie w domu gdzie tez bylem i widzialem ten garaz :) koles mowil ze jezdzil tez corvetta tak wiec wydaje mi sie ze przekoszona nie byla.

 

Ale dziekuje za odpowiedzi

Edytowane przez Szutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena taka ,że wiadomo coś tam było. Ważne ,że nie kupiłes go za przeszło 40 tyś zł i nie dowiedziałeś sie po fakcie o czymś tylko w dobrych pieniążkach i masz zapas gotóki w razie co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie tez sie troche targowalem, ale w miare bylem swiadomo przejechalem sie nim posluchalem jak pracuje jak zachowuje sie na drodze i sadze ze jak na takie pieniadze lepiej trafic nie moglem. a ma tez pare mankamentow tj np w radiu wyswietlacz dotykowy nie zawsze dziala, zaraz bede musial wymienic opony  ale co ciekawe data pierw rej w stanach to 2007 przebieg 65.000mil w polsce 2008r , dostalem rowniez fakture z nissana co kiedy bylo robione. a tak jak kolega napisal dzieki tkiej cenie mam zapas na to aby doinwestowac w autko.

Przyznam szczerze ze zakup wogole przypadkowy gdyz w zeszła niedziele w swoim del solu ukrecilem panewke tak na maksa, chcialem wrzucic jakis nowy mocny silnik tak ok 200HP ale cena 2krotnie byla wyzsza niz wartosc auta wiec wolalem dolozyc i kupic cos co ma moc fajnie sie prezentuje i tak wlasnie stalem sie posiadaczem cabrio zetki. ogladalem tez taka czarna w lodzi co jest na allegro za ok 28.000zl i nikomu nie polecam na zdjeciach wyglada spoko ale w realu zal naprawde.



Witam chcialem tylko powiedziec ze dzis auto zostalo sprawdzone przez Mechanika ktory stwierdzil ze nie ma do czego sie przyczepic auto nie przekoszone nie zespawane z 2 itp... tak wiec chyba udalo mi sie znalezc dobry egzemplarz

ktory daje mnostwo przyjemnosci z jazdy a szczegolnie z otwartym dachem :)

Edytowane przez Szutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Zaukupy Cabrio . Z tego co sobie przypominam to zetka wisiała około 2 lat. Opony to obowiązkowo do wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...