Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

czy ktoś już go oglądnął moze:

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-wersja-eu-sprzedam-lub-zamienie-CID5-ID9x7mW.html#37277612b1

był na sprzedanie w wakacje...

Nie wiem czy Ty go kupiles, ale gratulacje dla nowego wlasciciela. wlasnie sie umawialem w aso nissana na ogledziny i chcialem po niego jechac na dniach.

Od wlasciciela wiem ze przeszedl sciezke w aso bez problemow, idealny stan - cena ostateczna 35k

pluje sobie w brode o te kilka dni, moglbyc moj...

no coz trzeba szukac dalej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe też tak miałem, pamiętam jak byłem umówiony do Poznania po piękną Zetkę, dzwoniłem dzień wcześniej i umówiłem się , że przyjadę następnego dnia. Rano zadzwoniłem potwierdzić , że właśnie wyjeżdżam, a właściciel wali mi , że nieaktualne - sprzedał tamtego wieczoru - cóż, życie... Powodzenia w dalszym szukaniu :pc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymbardziej ze nawet kolor mi pasowal a jak uslyszalem ze bez problemu w aso to dopiero sie zagotowalem hehe...

 

no coz... na ta sztuke z Tarnowskich gór tez sie czailem ale sie okazalo ze niewarta zachodu, pozostaje cierpliwie czekac na kolejna i w miedzyczasie zwiekszac budzet wmiare mozliwosci, teraz jedyna warta uwagi to Anniversary ale $ tez wyzsza z uwagi na wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

no nie jest łatwo kupić 350Z :(

 

Od kilku tygodni rozglądam się za czymś dla siebie. Szukam wersji europejskiej, najlepiej czarnej, 2006 rok i młodsze. Nie łudzę się, że samochód będzie bezwypadkowy no ale chciałoby się, żeby był z jak najmniejszą historią.

 

Nie szukam okazji i nie musi to być samochód jak najtańszy, mogę zapłacić kilka tysięcy więcej tylko żebym kupił samochód koło którego nie będę musiał chodzić bo niestety nie mam na to czasu. Gdy nie znajdę fajnej 350Z to w grę wchodzi też 370Z do 80000 zł brutto ale przy takiej kasie to już musi być samochód bezwypadkowy.

 

Oglądałem ostatnio http://otomoto.pl/nissan-370-z-black-edition-40th-anniversary-unikat-C36133063.html

i jeżeli ktoś z Was się interesuje tym egzemplarzem to nie polecam. Po wypadku, źle położony lakier, tylne lampy popękane, powycierany w środku itd.

 

Przechodzę do meritum czy ktoś z kolegów może coś napisać o tym samochodzie:

http://otomoto.pl/nissan-370-z-C36584187.html

co prawda felgi mi się nie za bardzo podobają i ma przyciemnie tylne światła no ale to się da przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Ty go kupiles, ale gratulacje dla nowego wlasciciela. wlasnie sie umawialem w aso nissana na ogledziny i chcialem po niego jechac na dniach.

Od wlasciciela wiem ze przeszedl sciezke w aso bez problemow, idealny stan - cena ostateczna 35k

pluje sobie w brode o te kilka dni, moglbyc moj...

no coz trzeba szukac dalej :/

 

Nie to nie ja kupiłem tego Z, a wiesz może którego dnia sprzedał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 tys za bezwypadkowy 370z to nierealne a co do tego czarnego 350z to napewno fotele nie oryginalne i wersja US. Cena bardzo niska jak za HR'a podejrzenie niska.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten model ktoś może kojarzy?

 

http://allegro.pl/nissan-350-z-wersja-europejska-w-super-cenie-i5267579049.html

 

Przynajmniej nie mam daleko.

 

A to nie stało 2 lata temu, nikt nie kupił, a rok temu gość nie wystawił całego na części? Czy pomyliłem? Ale to chyba ten...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien?

 

Właścicie napisał, że w bardzo dobrym stanie.

Z facebooka dowiedziałem się, że ma go od lata 2013.

 

Trochę ten przebieg wydaje mi się mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napiszę, bo widzę, że jest zainteresowanie zetkami.

Jak coś to mam na sprzedaż Z33, 96k km, bezwypadek (maks. 160 um - lewe drzwi, dużo dodatków, na bieżąco serwisowany).

Posiadam go ponad 4 lata, jak coś, to pisz na priv.

 

P.S. Oczywiście EU wersja.

A co do tego brązowego, dlaczego z jednej strony błotnik ma kierunkowskaz a z drugiej już nie? :D Ciekawie...

Edytowane przez boberek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymbardziej ze nawet kolor mi pasowal a jak uslyszalem ze bez problemu w aso to dopiero sie zagotowalem hehe...

 

no coz... na ta sztuke z Tarnowskich gór tez sie czailem ale sie okazalo ze niewarta zachodu, pozostaje cierpliwie czekac na kolejna i w miedzyczasie zwiekszac budzet wmiare mozliwosci, teraz jedyna warta uwagi to Anniversary ale $ tez wyzsza z uwagi na wersje

Może ktoś odpowiedzieć, co jest nie tak z samochodem z Tarnowski gór?

http://olx.pl/m/oferta/nissan-350-z-wersja-eu-brembo-full-2003-CID5-ID9DFdh.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ale z tym migaczem po jednej stronie ktos zrobił drut! Buhahaha nie moge...to właśnie sa te 350tki za 30pare tysiecy. Bez kitu niewidzialem tego wcześniej. Ale jeszcze rzucila mi sie w oczy zaslepka od spryskiwacza reflektora założona odwrotnie... Hahaha ka pier**le ale podrutowane auto, tylko sie można domyślać jaka była jakość naprawy tego auta...szkoda czasu i benzyny na taki pazdzierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ale z tym migaczem po jednej stronie ktos zrobił drut! Buhahaha nie moge...to właśnie sa te 350tki za 30pare tysiecy. Bez kitu niewidzialem tego wcześniej. Ale jeszcze rzucila mi sie w oczy zaslepka od spryskiwacza reflektora założona odwrotnie... Hahaha ka pier**le ale podrutowane auto, tylko sie można domyślać jaka była jakość naprawy tego auta...szkoda czasu i benzyny na taki pazdzierze

No i dostająca uszczelka drzwi kierocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś odpowiedzieć, co jest nie tak z samochodem z Tarnowski gór?

http://olx.pl/m/oferta/nissan-350-z-wersja-eu-brembo-full-2003-CID5-ID9DFdh.html

Oglądałem to auto w tamtym roku jakoś na wiosne jak jeszcze stało w Dębicy u innego właściciela (cena coś koło 39k). Z tego co pamiętam to było w całkiem przyzwoitym stanie. Nie podobał mi się ten flok na kokpicie bo troche ząbek czasu go nadgryzł i nie wyglądało to dobrze i jeśli dobrze pamietam zeta miała jakąś przygode z prawej strony (albo przód albo bok) ale ręki sobie nie dam uciąć bo pare sztuk oglądałem i może mi się mylić. No i ja nie chciałem zety z 2003 roku - początek produkcji.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to auto w tamtym roku jakoś na wiosne jak jeszcze stało w Dębicy u innego właściciela (cena coś koło 39k). Z tego co pamiętam to było w całkiem przyzwoitym stanie. Nie podobał mi się ten flok na kokpicie bo troche ząbek czasu go nadgryzł i nie wyglądało to dobrze i jeśli dobrze pamietam zeta miała jakąś przygode z prawej strony (albo przód albo bok) ale ręki sobie nie dam uciąć bo pare sztuk oglądałem i może mi się mylić. No i ja nie chciałem zety z 2003 roku - początek produkcji.

Dziękuję kolego.

 

+ dla Ciebie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No prawie ;)

 

Ja być może stanę się posidaczem tego autka, jutro się okaże

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5276996921#89dec66d97

 

jednak staneło na 370Z bo naprawdę trudno jest kupić fajne 350Z.

 

Momentami już chciałem nawet zrezygnować z przyjętych założeń ale zawsze coś nie tak, a to amerykanin, a to przed liftem (<2006) a to rozbity w drobny mak, itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawie ;)

 

Ja być może stanę się posidaczem tego autka, jutro się okaże

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5276996921#89dec66d97

 

jednak staneło na 370Z bo naprawdę trudno jest kupić fajne 350Z.

 

Momentami już chciałem nawet zrezygnować z przyjętych założeń ale zawsze coś nie tak, a to amerykanin, a to przed liftem (<2006) a to rozbity w drobny mak, itd...

A nie myślałeś o Vette C6 w takiej kasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o Vette C6 w takiej kasie?

Nie lubię tych samochodów.

 

Myślałem o Porsche Cayman, które torchę mi się marzy, ale szkoda mi kasy na ewentualne drogie naprawy.

Może kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayman wcale nie jest drogi w naprawie. Napewno nie droższy niz 350z. Cayman ma chyba 80% wspólnych części z boxterem wiec...

Poza tym zadbane prosiaki nie psują się. Tylko jest jeden mankament, za***iście trudno je sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawie ;)

 

Ja być może stanę się posidaczem tego autka, jutro się okaże

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5276996921#89dec66d97

 

jednak staneło na 370Z bo naprawdę trudno jest kupić fajne 350Z.

 

Momentami już chciałem nawet zrezygnować z przyjętych założeń ale zawsze coś nie tak, a to amerykanin, a to przed liftem (<2006) a to rozbity w drobny mak, itd...

Daj znać jak poszło - może będzie szansa na mały zlocik w Szczecinie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...