Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daj znać jak poszło - może będzie szansa na mały zlocik w Szczecinie ;)

Właśnie wróciłem z Wrocławia. Nie sam :)

Samochód marzenie, kupione w salonie we Wrocławiu, przebieg 18000, każdy element ma oryginalną powłokę lakierniczą. Praktycznie nie było się do czego przyczepić, nowe auto. Właściciel zapracowny i nie miał czasu dla tej zabawki.

 

Jednym słowem: rewelacja.

 

No i cena też atrakcyjna. Jak narazie jestem bardzo zadowolony. Trochę się bałem wracać bez AC no ale na to nic nie mogłem poradzić, nie ma żadnych opcji i pakietów krótkoterminowych na takie okazje w ubzepieczalniach.

80 tys za bezwypadkowy 370z to nierealne...

No kolego, z tym się niezgodzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydle, dnia 13 Kwie 2015 - 22:53, napisał: snapback.png

80 tys za bezwypadkowy 370z to nierealne...

No kolego, z tym się niezgodzę...

Zszedł z ceny 25 tysi?

Edytowane przez lalamido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje z zakupu jak się  wydaje fajnego auta!!!

 

 

Zszedł z ceny 25 tysi?

 

 

Chyba ktoś musiał by być głupi, zdesperowany potrzebą gotówki, albo mieć tyle szmalu, co szejk arabski, tyle, że pewnie by kupił inne auto, zresztą ci umieją lepiej liczyć niż normalni ludzie.

80 tys. to cena dla auta 09r.

Ludzka naiwność jest nieograniczona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje z zakupu jak się  wydaje fajnego auta!!!

 

 

 

 

Chyba ktoś musiał by być głupi, zdesperowany potrzebą gotówki, albo mieć tyle szmalu, co szejk arabski, tyle, że pewnie by kupił inne auto, zresztą ci umieją lepiej liczyć niż normalni ludzie.

80 tys. to cena dla auta 09r.

Ludzka naiwność jest nieograniczona.

 

Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi - ludzka percepcja jest jak widać ograniczona... poprostu z wypowiedzi kolegi tak mogło się wydawać, więc z niedowieżaniem zapytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie, kolejna okazja od szejka arabskiego:

 

http://otomoto.pl/oferta/my-2013-po-lifcie-od-reki-ID4p8zbZ.html#89dec66d97

 

86900 do negocjacji więc minumum 85 000 do oddania, a jak ktoś ma firmę to jeżeli firma wystawi FVAT to i połowe VAT-u odliczy (8000) więc ma za 77 000 i jesze PCC (2% - 1700 zł) nie płaci. Podejrzewam, że można urwać więcej niż 2900.

 

Miałem kupić 350Z ale łatwiej było dołożyć trochę i kupić 370Z. Ostatnio sporo fajnych ofert się pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było brac jak to taka okazja.

Pisaliśmy już wyżej o tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było brac jak to taka okazja.

Pisaliśmy już wyżej o tym aucie.

 

2x :)

 

Skoro takie okazje to nic tylko handlowac autami. Obys za miesiac nie pisal "co mam zrobic po mi pada wszystko po kolei"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego syfu pod maską to jeszcze nie miałem ,przebieg rekord ,cena zatrzymała się

Edytowane przez dziubas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa pod tą maską ,syf syfem ale śrubki od rozpurki są rude, i inne śruby również. Jak dobrze kojarze to u mnie takich kwiatków nie ma pod machą. Ciekawe czy długo stała bez maski i woda leciała do srodka czy poprostu popowodziowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winowajcą może być brak pampersa pod silnikiem albo faktycznie jakaś powódź. U mnie np dość spory syf się robi przez air duct w zderzaku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam ten syf pod maską to łatwo się robi bez dolnej osłony... Przebieg niby spory ale ogłoszenie wygląda szczerze. Ciekawe jest to, że skóry w Zetach po "50,000km" wyglądają 10 razy gorzej :P szczególnie gała od biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn że ktoś o wnętrze zadbał. Coobcio ostatnio na fejsie wrzucał jak ładnie mozna poprawić jakość skór.
https://www.facebook.com/gforceautodetailing/posts/820601747988062
Też mam zamiar coś takiego zrobić ze swoimi.
Z aukcji widać że auto zadbane a po tym przebiegu musiał w niego dużo włożyć. Spodziewałbym się lakierowanych zderzaków bo jednak lakier Zety jest słaby a przy takim przebiegu auto musiało biegać ostro po autostradach wiec i odprysków musiało naliczyć sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doodek a skąd ten pomysł, że po 50 tys coś się dzieje? mówisz o swoim ? bo ja jakoś nie zaobserwowałem w żadnym z 350 jakie miałem/mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doodek a skąd ten pomysł, że po 50 tys coś się dzieje? mówisz o swoim ? bo ja jakoś nie zaobserwowałem w żadnym z 350 jakie miałem/mam

 

W cudzysłowie 50.000. Co i raz się widzi takie wykatowane wnętrza po jakichś 200.000km a w ogłoszeniu przebieg: 59,000 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy kto jak korzysta z samochodu. Jak ktoś śmiga na krótkich odcinkach, non stop wsiada i wysiada to wiadomo, że skóra szybciej się zużyje niż jak ktoś śmiga raz na jakiś czas dłuższe odcinki. Ostatnio widziałem zetkę z przebiegiem dosłownie o połowę niższym niż u mnie i wnętrze 2x bardziej zużyte niż u mnie :o

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Taki diabełek się pojawił:

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-2-wlasciciel-salon-pl-wersja-europejska-brembo-tuning-ID6y4Di1.html

 

Jeżeli ktoś jest na etapie poszukiwania Zetki dla siebie może warto obejrzeć ten egzemplarz za umiarkowaną cenę przy tych wszystkich dodatkach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...