Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

320 to sobie ubzdurał dodając dane producentów, a na koniec zaokrąglił do równego w górę :iiam:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o czarnego to tylko sprawdzić i brać jak się zgadza z opisem!!!(koniecznie sprawdzić te 320PS). Nie wybrzydzać nawet kolor można okleić :)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 40 koła to można sprzedać te wszystkie maski doloty i wydechy, a jeszcze cała seryjna Zeta zostanie :D Full wypas 


Nie no w sumie to tylko mache, spojler i koła bym wywalił bo udają Enkeie rpf1 a wyglądają kiczowato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu mogę ukraść 50kafli? ;)

Już seria czarny, manual, brembo by mnie zadowalał, a tu jeszcze leciutkie TenzoR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu cisza jak się sprzeda znów będzie płacz  ... :D

Mi osobiście tylko kolor nie odpowiada ale folia i po sprawie ......

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensownych sztuk jest tak mało że w kolorach nie ma co wybrzydzać.

 

dokładnie.. każdy, byle nie srebrny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.. każdy, byle nie srebrny ;)

 

Mam nadzieje, że nie mówisz o silverstonie ;)

mały offtop:

te gówniane łożysko to nie jest część unormona? nie da się tego wymienić na coś po prostu porządnego? Ktoś coś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie mówisz o silverstonie ;)

Nie w tym rzecz - mam teraz srebrnego nissana i następnego chciałbym w innym kolorze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny sprzedany :D do tarnowa poszedł.

Tak myślałem, że szybciutko znajdzie nowy dom. Dużo radości z eksploatacji życzę. 

 

P.S Do swojej Zetki zamówiłem wydech Scorpion'a (SNS015) Mam nadzieje, że będzie gadał fajnie bo odsłuchy były tylko podparte youtube'm.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprzedaje swoja turbo zetke.

 

Turbo swiezo zalozone u Coobcia. Opis auta http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/99387-rogalowe-350z-boosted-by-coobcio-garage-465km-545nm/?p=1054329&do=findComment&comment=1054329

 

Od siebie dodam ze lakier oryginal, premium pack, bezwypadek, stan super. Zero wkladu finansowego. Swiezo zmieniony olej przy uturbianiu.

 

Jedna z najmocniejszych de ktora byla u Coobcia przed uturbieniem. Po uturbieniu wyszlo tez mega mocno.

 

Sprzedaje poniewaz od miesiaca nie wyjechalem z garazu, mam mega mlyn w robocie, kupilem tez 3 auto nie ma opcji abym rocznie zrobil chociaz z 500 km tym autem.

 

Do opisu Kuby dodam ze zmienilismy miche na wieksza. Nic a nic nie lyka oleju, jak ktos szuka mocnej zetki w idealnym stanie to oferta mega ;)

 

Cena 69.900. Kontakt 533 165 350

Edytowane przez rogal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie samochody po modyfikacjach są dość ciężko sprzedawalne i mało kto chce zapłacić więcej za te "gadżety".

Moze, ale w naszym gronie chyba kazdy chcialby zetke uturbic. Tu turbo ma przelotu tyle co trasa powrotna po zalozeniu i doslownie pare przelotow na miescie. Do tego zalozone jest u Coobcia a nie w jakiejs druciarni.

 

Szczerze 350z bez turbo to troche rozczarowujacy samochod. Slychac go, widac, prezy muskuly, ale jak dojdzie co do czego to albo odpuszczasz albo dostajesz baty od byle czego ;)

Kolo 450 kucy powinien miec w serii wtedy wszystko by sie zgadzalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia 115-konnego hatchbacka takie około 300-konne coupe już jest na granicy szaleństwa.
Za to ze sportowego punktu widzenia to tylko ważący ponad 1,5 tony samochód z wolnossącym V6.

 

Ze względu na trakcję i przewidywalność ja bym chyba wybrał kompresor zamiast turbo, ale to na razie sfera marzeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjny nisssan z silnikiem VQ 35 DE jest ociężały żeby co kolwiek jechał trzeba go krecić do odcinki która jest beznadziejnie nisko ustawiona  

uturbiony nabiera leekości i daje frajde z jazdy   fakt są problemy z trakcją   ale jak w wiekszości mocnych rwd  

 natomiast z załaczoną kontrola trakcji i esp niema najmniejszej obawy że coś sie wydaży   

 oferta rogala   jest bardzo atrakcyjna   jeżeli reszta auta jest w dobrym stanie to niema co sie zastanawiać 

 uturbione 350z to inny wymiar jazdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Rogal już nie opowiadaj takich rzeczy - nie każdy.

 

Cóż mnie 350Z nie rozczarowało, 370Z też nie i wielu moich znajomych też nie czuje się rozczarowanych. Trzeba było kupić automat to byś nie dostawał batów... :P

 

Uturbiona Zetka też ma swoje problemy - co z tego, że masz tyle koni jak masz problemy z trakcją? Miałem styczność z dwiema turbo zetkami - fakt nie były robione u Coobcia, ale wiecznie coś było nie tak. Dlatego jeśli komuś zależy na samochodzie, którym może sobie spokojnie użytkować jako nawet samochód codzienny to powinien zapomnieć o tubo zetce. Lepiej sprzedać taką seryjną Zetkę i kupić jakieś evo czy sti jeśli już tak ktoś choruje na turbinę.

W mojej sie nic nie dzieje nie ma roznicy w uzytkowaniu przed i po. 0 problemu.

 

Z trakcja tez problemow brak, (i to na zimowkach 255, wystarczy pelny bak)sprawdz filmiki w dziale projekty.

 

Wydaje mi sie ze jest to zwiazane z pojeciem osoby ogarniajacej uturbienie. Caly kit jest pomyslu Coobcia, wraz z jego wystrojniem wyszlo za***iscie bezpieczne i przewidywalne auto.

 

350z bez turbo jest mega slabe. Fakt 370z at po modach daje juz rade, dlatego pisalem tylko o 350.

Edytowane przez rogal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie pogardzilbym turbo choć ze wzgledu trakcji i mniejszej awaryjnosci na pewno będę rozwazal kompresor. Swoja droga chętnie przejechalbyn się taka z turbo i kompresorem i to porownal

Ps moim osobistym zdaniem 70 kawalkow za Rogalowa zetke to uczciwa oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kompresor te kunie tak prościej daje i nawet jest taka pomarańcza do oddania za 55tysi z tego co pamietam 3 lata po modyfikacji i coś tam jedzie więc jest w czym wybierac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie nastawiam się na kupowanie i nie chcę się tu targować ale wydaje mi się, że cena jest o jakieś 10 klocków przy duża. Te samochody z 2004 roku można dostać w dobrym stanie za 40.000 a z tego co wiem koszt tego turba to nie więcej niż 20 tysięcy. Razem 60.000

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...