Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-pierwszy-wlasciciel-zarej-w-kraju-perelka-ID6y5YOP.html

 

co sadzicie panowie? cena wydaje sie byc okazyjna, nie jestem ekspertem ale nie powinien to juz byc polift (2005)?

Polift od 2006 jak się nie mylę, a co do stanu to napiosałem do typa jakiś czs temu odpowiedni tekst z zapytaniem o stan auta i nic cisza do dziś, pewnie nie chce kłamać na piśmie, na drugi dzień odświżał ogłoszenie na OLX, ale do mnie nie odpisał, więc odpuciłem. Jak nie masz daleko to podjedź sobie i obejrzyj, bo nikt na forum Ci nic konkretnego nie powie, ale sądząc po tym jak długo stoi to na pewno perła to to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój egzemplarz!

Nie, nie był omawiamy!

 

Autko już kilka razy wrzucałem tutaj na forum, ale niestety większość osób szuka "okazji".

Cena uważam atrakcyjna, patrząc na stan i dodatki, które są w cenie.

 

Stan bdb, wiadomo, że autko ma kilka latek, a i w salonie nie trafiają się idealne.

Kupione w 2011 roku, także można powiedzieć, że pojazd sprawdzony.

Na wszystko, co wymieniałem posiadam faktury.

Przebieg w zasadzie też potwierdzony.

Olej co 5k km.

W zimie garażowane.

 

Patrząc na to, co dzieje się za naszą zachodnią granicą, to uważam, że za ten stan i przebieg, to naprawdę dobra cena!

Oglądałem (jak kupowałem) kilka sztuk, dopiero po dołożeniu do EU to było to!

Nie chodzi o to, że US to zło, ale po prostu na dobrą Europę łatwiej trafić.

 

Klocki nowe przod, tył. Tarcze praktycznie w bdb stanie. Opony przód nowe, tył ma jeszcze "mięsko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy kota też dorzuca gratis :)

 

Tutaj egzemplarz, który być może warto obejrzeć. Przy tych dodatkach cena jest bardzo atrakcyjna.

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-brembo-carbon-uprev-turbo-works-alu-19-lpg-ID6y5FPl.html

 

Pozdrawiam. :)

 

Kot jest mojego dziadka a auto narzeczonej. Polecam jak ktoś lubi się wyróżnić na mieście ;)

Edytowane przez mbmaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jaki ten świat mały. Pamiętam Twoją MX-6, która wyznaczała standardy co do estetyki i jakości modzenia. :D

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie :) miałem MX-6 kiedyś ale 350Z jest mojej narzeczonej a że spodziewamy się malucha to od Tomka85 kupujemy BMW 7. Pozdrawiam Mazdowicza :dribble:

Edytowane przez mbmaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Masz Nismo dlatego ta ironia :) Jak by nie patrząc cena kosmos i nie uzasadniona nawet za Nie Zwykłe Nismo białe które jest ładniejsze od czarnego.;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie bądź sobie przyjacielem i zakończmy dyskusję 

 

ja tylko skomentowałem dyskusję, sam postanowiłeś się odnieść personalnie

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że małe spięcie to wrzucę coś na rozluźnienie. Dzisiaj po prawie dwóch miesiącach oczekiwania już w końcu u mnie. Mam nadzieje, że będzie brzmiał fajnie. :)

post-89852-0-30127600-1434662392_thumb.jpg

Edytowane przez Robert83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że małe spięcie to wrzucę coś na rozluźnienie. Dzisiaj po prawie dwóch miesiącach oczekiwania już w końcu u mnie. Mam nadzieje, że będzie brzmiał fajnie. :)

 

Czym się różni ta puszeczka od oryginału? Co to za firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...