Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się na brytyjskiego Scorpion'a ponieważ bardzo odpowiada mi ten charakterystyczny agresywny dźwięk.

 

To jest dokładnie ten zestaw:

 

http://www.ebay.pl/itm/Nissan-350Z-Stainless-Scorpion-Exhaust-Half-System-SNS015-2-x-4-Tuner-Round-/230520249907

 

Tutaj porównanie na jednym mikrofonie OEM'u oraz alternatywy w postaci właśnie Scorpion'a.

 

https://www.youtube.com/watch?v=19YmA3Suuww

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie gada. Ciekawe jak bez katów. Ja jakbym coś zmieniał to za wszelką cenę chciałbym wywalić te wielką puche i wsadzic jakieś dwie mniejsze :P


Mam okazję kupić od znajomego downpipe supersprint. Ma ktoś jakieś doświadczenie z tą firmą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

supersprinta ma Nikolas tzn długie kolektory i wydech - całość dała rezultaty, aczkolwiek nie wiem jak się do tego odnieść, bo podejrzewam, że same kolektory dały te duże przyrosty a czy testpipy dadzą dobre brzmienie i rezultaty? można brać za pół darmo i sprawdzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lambde są otwory chociaż ja zostawiłem zaślepki co były w zestawie bo i tak check by się świecił i tak a do skrzyni nie ma tych wzmocnień. U mnie jest dospawana podwieszka do rozpórki na środku więc mi one nie potrzebne ale wiem że chłopaki w UK nie robią nic i latają bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem zainteresowany tą ofertą:

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-xenon-brembo-bose-navi-europa-okazja-zamiana-zadbany-ID6y6aRL.html#e25a86c06b

 

Czy ktoś może był oglądać to auto? 

 

Czy ktoś może mi sprawdzić po VIN wiarygodność przebiegu?

 

Może jest na forum ktoś kto ma dostęp do bazy VIN Nissana.

 

Auto sprowadzane z Francji.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Grieves


Również poproszę o oblookanie fotek i o wszystkie spostrzeżenia na temat tego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem zainteresowany tą ofertą:

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-xenon-brembo-bose-navi-europa-okazja-zamiana-zadbany-ID6y6aRL.html#e25a86c06b

 

Czy ktoś może był oglądać to auto?

 

 

Czy ktoś może mi sprawdzić po VIN wiarygodność przebiegu?

 

 

Może jest na forum ktoś kto ma dostęp do bazy VIN Nissana.

 

Auto sprowadzane z Francji.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Grieves

 

Również poproszę o oblookanie fotek i o wszystkie spostrzeżenia na temat tego samochodu.

Przebieg moze... Na moje oko walony z kazdej strony. Przod i tyl dostal na pewno, co do lewego boku nie jestem pewny. Edytowane przez rogal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy to wiecie? :P Ogólnie jak z gościem rozmawiałem to mówił że tylko przód dostał i to lekko (zderzak wymieniony, błotnik lekko przyszpachlowany, maska i lampy nie ruszone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościowi nie ma co wierzyć widziałem tą paść na żywo szkoda czasu , naprawione na sztukę. Cena nie taka aktrakcyjna dolicz koszty. Auto po miescie jeździ na blachach żabiaków i tankuje pb95:)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościowi nie ma co wierzyć widziałem tą paść na żywo szkoda czasu , naprawione na sztukę. Cena nie taka aktrakcyjna dolicz koszty. Auto po miescie jeździ na blachach żabiaków i tankuje pb95:)

 

 

Mhm, czyli koszty rejestracji i translacji dokumentów dochodzą. Aha bo ty z Jastrzębia jesteś to miałeś blisko. Kiedy widziałeś to auto? A jak się prowadzi? Rzuca przy hamowaniu albo ściąga czy coś takiego? ABS działa? Airbagi są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, czyli koszty rejestracji i translacji dokumentów dochodzą. Aha bo ty z Jastrzębia jesteś to miałeś blisko. Kiedy widziałeś to auto? A jak się prowadzi? Rzuca przy hamowaniu albo ściąga czy coś takiego? ABS działa? Airbagi są?

Ja bym odpuścił, tym autem jak sie jezdzi kazdy wie, niech sobie bedzie poobijany ale jak jest po dzwonie i naprawiony na sztuke (a  cena o tym swiadczy, Adix go widział) to daj spokoj, szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sztukę, do sprzedania - osoba naprawiająca nie dba o szczegóły i jakość wykonania naprawy tylko "tnie" koszty (oszczędza na czym się da.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...