Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest wersja US co podwaza jego bezwypadkowosc. Ktos zmienil zegary na wersje EU ale swiatla przeciwmgielnego juz nie wlozyl.


Bez czujnika lakieru nie podchodz to to juz pierwsza zagadka tego auta.


Panel strujacy temparatura nawiewu tez jest we frankensztajnach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożony od podstaw i nie katowany ;) użytkował starszy pan rocznik 1914, na wszystko papiery :D tylko do kościoła jeździł i czasem wsiadał radia posłuchać :D

Ludzie już przesadzają z tymi opisami... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest chyba fabryczny kolor tego samochodu? ;)

 

Dlaczego nie? To jest zwykła białą perła (QX1 lub QAB), sam taki posiadam. Tylko tu jest kilogram Photoshopa.na zdjęciach.

Może po prostu ładnie zachowany egemplaż, nie ma co skreślać tylko sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten biały o ile mnie pamięć nie myli był za jakies 35-40 tys do sprzedania z około 2 lat temu poznaje po dolotach niemógł się sprzedać długo. Obecny właściciel ubrał go w nowe felgi i inne dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma może ktoś schemat połączenia absu    w 350z   ? pilnie potrzeba 

ok już mam 

Edytowane przez jarek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie wrzucić to pytanie, a bez sensu zakładać nowy wątek. Jaka temperatura może panować pod maską naszych Zeteczek? Chce kupić czerwony peszel i nie wiem jakie temp powinien wytrzymywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem oglądać 350z z Jasła jest na Allegro za 39.999zl, do rzeczy rok 2006 full opcja wyposażenia, przebieg 260000 km :whistle: i tu się zaczynam martwić... koleś powiedział, że dolewa 1l oleju choć napisał ze ciągle lata na syntetyku 5W50 i ciśnienie oleju ma fabryczne. Hmm i co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak to jest z tymi kolorami? Z tego co kojarzę to pomarańczowa kierownica była tylko we wcześniejszych modelach (2003,2004), potem kiera była czarna mimo jasnej skóry na siedzeniach i drążku. Czy to zależy od wersji wyposażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądać 350z z Jasła jest na Allegro za 39.999zl, do rzeczy rok 2006 full opcja wyposażenia, przebieg 260000 km :whistle: i tu się zaczynam martwić... koleś powiedział, że dolewa 1l oleju choć napisał ze ciągle lata na syntetyku 5W50 i ciśnienie oleju ma fabryczne. Hmm i co myślicie ?

Jestem z gosciem w kontakcie, tez wlasnie mi mowil ze 1L oleju dolewa, ale lepsze - spytaj sie go jaka jest wartosc tego cisnienia :D nie wie :D

popatrz na opinie rzeczoznawcy i sprawdz adres jego firmy - 5 numerow dalej - dla mnie taka opinia jest juz nic nie warta bo rownie dobrze rzeczoznawca i wlasciciel moga byc kumplami i za 4 pak ogarneli swistek.

 

Ja go pytalem o kiere to powiedzial ze w poliftach nie ma wstawki i ze w sumie jemu to pasa i nawet nie myslal zeby podmienic.

 

Sam sie mocno zastanawiam nad nim i mam klina :/ oprocz tej sztuki to obecnie nie ma na czym nawet oka zawiesic ...

 

ps. powiedzial ci ze lozysko sprzegla do wymiany?

ps2. mowil tez (akurat nie wiem nie kojaze) ze wystawil za 47tys to auto i sie nie sprzedalo a nie chce tyle czekac i dlatego zszedl do 39,900

 

zdecydowanie mysle ze przebieg zabija ta oferte, no i rdza w dziwnym miejscu ktora sie pojawila znikad - dlatego moze kazdy sie czai

Edytowane przez waskid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak to jest z tymi kolorami? Z tego co kojarzę to pomarańczowa kierownica była tylko we wcześniejszych modelach (2003,2004), potem kiera była czarna mimo jasnej skóry na siedzeniach i drążku. Czy to zależy od wersji wyposażenia?

Ja mam 2005r total bezwypadek seria i mimo pomarańczowego wnętrza, kierownice mam całą czarną bez pomarańczowej wstawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie rozglądam się za 370z ale cenowo też mnie zaciekawiła starsza zetka, na allegro całe 4 modele z mojej okolicy- pierwszy z USA, ostatni za pow. 50 koła i od handlarze, zostały 2 środkowe:
http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-roadster-model-2006-po-faceliftingu-ID6y7OwW.html
http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-revup-polift-europa-bose-brembo-skora-ID6y4XCN.html
Znacie je albo wiecie od kiedy są wystawiane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim 2007 jest gała reczy fotele orange a kiera czarna i tak było w orginale jak ktoś chce to mam kire ze wstawką orange igła za 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...