Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz kupić dobre 350z i nie dotykać go odrazu to od 40 w gore, to co poniżej to zawsze wiąże sie z jakimiś kosztami, naprawami

Ok rozumiem.Ale jesli bedzie proste i ogolnie ok to nie lepiej wlozyc samemu 8k i wiedziec co sie zrobilo?bo ze zdjec wyglada chyba ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to drugie to widac po zdjęciach że napewno malowany tyl i przód, ogólnie chyba najbrzydszy kolor w 350z - sam taki mialem, syf pod maska straszny, jak na auto używane w lato przebieg pokaźny

Nie no jasne ze i tak mozna - sam tak zrobiłem ale uświadamiam że jak chcesz żeby był porządny to całość wyjdzie Cie 40 tyś

A no i w tym srebrnym jest flok który nie pasuje tam do niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to drugie to widac po zdjęciach że napewno malowany tyl i przód, ogólnie chyba najbrzydszy kolor w 350z - sam taki mialem, syf pod maska straszny, jak na auto używane w lato przebieg pokaźny

Nie no jasne ze i tak mozna - sam tak zrobiłem ale uświadamiam że jak chcesz żeby był porządny to całość wyjdzie Cie 40 tyś

Ok w tygodniu postaram sie obejrzec.jak na miejscu okaze sie ok to jade do aso.ze malowany to mi nie przeszkadza aby nie rozjebany.syf pod maska to kwestia np. w moim wypadku 6 km polnymi drogami 6 km..

A to drugie to widac po zdjęciach że napewno malowany tyl i przód, ogólnie chyba najbrzydszy kolor w 350z - sam taki mialem, syf pod maska straszny, jak na auto używane w lato przebieg pokaźny

Nie no jasne ze i tak mozna - sam tak zrobiłem ale uświadamiam że jak chcesz żeby był porządny to całość wyjdzie Cie 40 tyś

A no i w tym srebrnym jest flok który nie pasuje tam do niczego

jest jakies forumowe do 40k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę że on jest h*jowy, pytałeś się o zdanie więc piszę co widzę więc jak najbardziej jedz i oglądaj

Nie wiem czy ktokolwiek z forum puścił by swoją Z'tke poniżej 40k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doodek chciał (mylę się ?) teraz nie sprzedaje wiem

boberek troche ponad 40k

 

Tak, chciałem ale odbiłem się od dna i może wjadą nawet jakieś mody :D Poza tym silniczek okazał się u Coobcia bardzo zdrowy mimo 160k na karku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można DE przerobić tak najprościej to głowice z wałkami + przedni kompletny dekiel + dołożenie czujników wałków wydechowych + cała wiązka silnikowa + ECU

W sumie totalnie nie opłaca się, mniej roboty a więcej powera zyska się zmianą wałków rozrządu na Coobciowe :)

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widze ze narazie to jakas susza niesamowita, zetki kupic nie idzie juz 2 miesiac nic ciekawego - serio.

 

jak ja zaluje ze tej niebieskiej z poznania nie wzialem - masakra.

Edytowane przez waskid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waskid nasz racje mi juz 3 zetki uciekly z okolicy i jestes wsciekly bo mam na zakup auta tydzien a tu tylko zostala mi jedna sztuka ale musze ja sprawdzic

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-bogata-wersja-europejska-ID6y5NHF.html cos ktos ? Moja ostatnia deska ratunku ;) ale nie wiem czy tak nie wiejsko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fajnie zrobiona zetka. Ja bym jechał obejrzeć i jak wszystko ok to bym brał. Jak kupisz i nie będziesz chciał spojlera to z chęcią odkupie go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę daleko - auto obecnie w Wiedniu... ja bym tylko wrócił do normalnych kierunków, czarne na błotnikach mi się nie podobają, no i te 'podbite oczy' też nie bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles wpada co weekend nim do PL takze nie ma problemu :) na bank byla bita malowana z tego co wlasciciel powiedzial :) umowie z nim ogledziny jednak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiejskie światła i podwójna lotka :P felgi raczej tez... Ale jest potencjał na cos zajebistego jakby to zmienić i uzupełnić o listwę boczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie zniknęło. Ciekawe czy sprzedane czy właściciel na forum zagląda i postanowił usunąć. Światła z motywem zet akurat moim zdaniem spoko a że lotka podwójna? Hmmm no jeśli usuniesz OEM lotke jest klapa do malowania więc dużo ludzi ja zostawia. Ja jeśli bym montować miał spoiler też bym zostawił raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie zniknęło. Ciekawe czy sprzedane czy właściciel na forum zagląda i postanowił usunąć. Światła z motywem zet akurat moim zdaniem spoko a że lotka podwójna? Hmmm no jeśli usuniesz OEM lotke

jest klapa do malowania więc dużo ludzi ja zostawia. Ja jeśli bym montować miał spoiler też bym zostawił raczej

 

Chyba aukcja raczej sie skonczyla :) ale jutro mam ogledziny tego z krakowa na komisie stoi juz dlugo :)

Edytowane przez AtamanR1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...