Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę za długo stoi i wydaje mi się że ktoś był go oglądać i nawet coś pisał o nim. Ma ten zasadniczy minus że jest w komisie czyli coś musi być nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie zniknęło. Ciekawe czy sprzedane czy właściciel na forum zagląda i postanowił usunąć. Światła z motywem zet akurat moim zdaniem spoko a że lotka podwójna? Hmmm no jeśli usuniesz OEM lotke jest klapa do malowania więc dużo ludzi ja zostawia. Ja jeśli bym montować miał spoiler też bym zostawił raczej

Ja na razie z tego powodu zostawiłem też tylną lotkę. Jest sporo pieprzenia - nie jest łatwo ją zdjąć, bo jest przytwierdzona na mocny klej i śruby, po jej usunięciu trzeba szpachlować dziury no i całość malować, a wydaje mi się , że aż tak bardzo ona nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się będziesz tak czaic to znowu ktoś go zawinie ci z przed nosa. Wy powinniście jedziec i oglądać a w razie wątpliwości wstawiac ogłoszenia że swoimi spostrzeżeniami które wam się nie podobają.

Dla mnie to jest proste jak chce kupić to jadę oglądać a nie żale się na forum ile to już okazji mi ucieklo. Jak ja kupowałem okazję to nie pucowalem się tylko pojechałem, obejrzałem i kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jutro mam ogledziny tego z krakowa na komisie stoi juz dlugo :)

Czysto z ciekawości co możesz o niej powiedzieć? Bo to ogłoszenie wisi już z rok chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie łozyska na tył?

 

w aso przod 2000/ tył 500

wydaje sie drogo nawet na tył

 

chinskie z allegro po 100zł raczej chyba odpadają

 

 

 

Ja bym brał używane ale oryginalne. Pewnie nie pojeździ tyle co nowe ale na bank dużo dłużej niż chińczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Adix. Nie wiesz jak tam Nissanik z Jastrzębiej?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-xenon-brembo-bose-navi-europa-okazja-zamiana-zadbany-ID6y6aRL.html#141e3d2d81

 

Widzę że nadal wisi. Pisaliśmy o nim jakiś miesiąc temu. Ciekawe czemu nie może się sprzedać... A cena coraz niższa. Kusi żeby wybrać się na oględziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Adix. Nie wiesz jak tam Nissanik z Jastrzębiej?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-xenon-brembo-bose-navi-europa-okazja-zamiana-zadbany-ID6y6aRL.html#141e3d2d81

 

Widzę że nadal wisi. Pisaliśmy o nim jakiś miesiąc temu. Ciekawe czemu nie może się sprzedać... A cena coraz niższa. Kusi żeby wybrać się na oględziny...

Kilka stron wcześniej Adix pisał że to padło straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padlina szkoda czasu poza tym ten handlarz to ma jakiś malutki placyk i zresztą cena nie jest aż tak niska jak będzie chyba z 700pln taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, piszę tutaj, bo to poczytny temat. Mam nadzieję, że wybaczycie byłemu Zkowiczowi co chce wrócić do modelu. Kupię 350Z. Warunki: wyłącznie EU, wyłącznie manual, Rays, Brembo, chętnie Alezan, wyłącznie coupe. Po pierwszym (300KM) lub drugim (313KM) lifcie. Najchętniej w serii, bez jakichś udziwnień, niebity, zadbany i dopieszczony egzemplarz. Za taki zapłacę (w granicach rozsądku) dobre pieniądze bez stękania. Z czasem się nie pali, może być 2-3 mieś, może być i wiosna. Może ktoś z Was planuje przesiadkę, zmianę, cokolwiek. Nigdy nie wiadomo, wtedy konkretny kupiec bardzo się przydaje. 370Z raczej nie łapie mi się w budżecie ale kto wie - proponujcie.

 

Dzięki za przeczytanie i wyrozumiałość, przekażcie to proszę posiadaczom takich pojazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musi być nie tak? :) Muszę swoją drogą zmienić avka bo nie mam jej już od dłuższego czasu.

Edytowane przez CMQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie z Vetty, mam teraz całkowicie normalne auto, które ostatnio, w wyniku sporych zmian w życiu, nie jest mi już potrzebne. Sprzedam je i wtedy od razu celuję w Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6y9UQ3.html#8295b911e9

 

Ten jest sprzedany. dzwonilem w srode ponoc ktos ogladal i mialem sie odezwac nastepnego dnia o 15 - pierwszy ogladajacy kupil, nie ma sie co dziwic auto wygladalo super :P 1 dnia po wystawieniu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...