Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy super  - na porządną serię ze zmęczonym fotelem, zdjęcia nie zrobione za dobrze więc ciężko wyrokować. Ale zwrócił moją uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-nismo-premium-pack-sportowy-wydech-moz-zamiana-gaz-ID6y9YI9.html#8295b911e9

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-polecam-ID6y9XQ7.html#8295b911e9

 

Czy ktoś z Was oglądał ? Osobiście szukam czegoś w kwocie do 35k. 1 jakieś wydziwiane lampy z tyłu drugi patrząc na przednie lampy pewnie po jakiejś przygodzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pierwszy nie widzisz ze po przygodzie jest? Malowany i przód i tył. Wersja us więc pytanie w jakim stanie go przyprowadzili.

Drugi po przygodach też i dodatkowo wersja bieda na maxa

I nie kupuj bez kontroli trakcji bo nie się będziesz zima wk***iac a ten niebieski jej chyba nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy super  - na porządną serię ze zmęczonym fotelem, zdjęcia nie zrobione za dobrze więc ciężko wyrokować. Ale zwrócił moją uwagę.

Czegos takiego akurat szukam, fotel to najmniejszy problem bo i tak bym wymienial na kubeł.

 

mam podobne wymagania jak ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski był do sprzedania za 35tys na wiosne w Dabrowie Górniczej mieli jeszcze jeden ciemno-bordowy i znów trafił do sprzedania.

Ten srebrny jest do sprzedania od ponad roku tylko wcześniejsze zdjęcia były przy składzie budowlanym. :)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście bez TC więc odpada bo to ma być mój dailycar i w zimie byłoby ciężko :/

 

Dziubas ten w tył na pewno dostał bo ma jakieś śmieszne światła...

 

W sumie nie wymagam nie wiadomo czego chciałbym żeby miała manual europejskie wyposażenie (brembo, tc) i żeby była sprawna technicznie. Wiadomo że używany samochód może być bity ale ważne żeby nie był zawinięty o latarnie i zrobiony na normalnych częściach a nie takich pseudo tuningowych jak te światła w rudym ;) Mam nadzieje że w 35k się z tym zmieszczę ;) Tak czy siak nie śpieszy mi się więc czekam i szukam (chociaż często można i przeczekać fajna okazję...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tymi lampami.

Wymienione lampy nie świadczą od razu o dzwonie, wielu właścicieli zmienia pod względem własnego gustu i robi to w celach stylistycznych, a wy od razu doszukujecie się historii nie z tego świata...

Odnośnie tego rudego to chyba cały malowany, i plastik w drzwiach kierowcy raczej w małym stopniu odzwierciedla przebieg pojazdu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja właśnie padłem ofiarą przestępstwa , o którym tu kiedyś pisaliśmy - wystawiłem auto na sprzedaż i zgłosił się jakiś gość (niby ze Szkocji :icecream: ) , że chce wziąć auto bez oglądania, wszystko mu pasuje, jest gotów zrobić przelew przez PayPal i podesłać Bóg wie kogo (w każdym razie nie osobiście) po odbiór auta :gun:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdięc to se można popisac na forum trza zobaczyc na zywo  i ostrożnie podejśc do tematu bo tanio i haczyk może byc,a lampy mozna se takie zapodac drogie nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takie spekulacje są z d*py i wynikają tylko z tego, że ludzie lubią gadać. Kolejne tego typu to: "auto długo stoi, pewnie coś z nim nie tka, jakby było OK to by ktoś kupił" oraz "komora silnika umyta, gość chciał ukryć wycieki". Dopóki się auta rzetelnie nie sprawdzi, to takie gadanie nie ma żadnych podstaw.

 

O, jeszcze jedno. NIe kupuje się aut z komisu. Moja Zka była z komisu. Niebita, zadbana, kpl papierów, zero picungu, głupich modów, jeździ do dziś u kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec ma Forestera z komisu, wszystko git jedynie przebieg był cofnięty no ale to chyba chleb powszedni w komisach.

Ale takie spekulacje są z d*py i wynikają tylko z tego, że ludzie lubią gadać. Kolejne tego typu to: "auto długo stoi, pewnie coś z nim nie tka, jakby było OK to by ktoś kupił" oraz "komora silnika umyta, gość chciał ukryć wycieki". Dopóki się auta rzetelnie nie sprawdzi, to takie gadanie nie ma żadnych podstaw.

 

O, jeszcze jedno. NIe kupuje się aut z komisu. Moja Zka była z komisu. Niebita, zadbana, kpl papierów, zero picungu, głupich modów, jeździ do dziś u kolegi.

 

I jak najbardziej popieram słowa CMQ, swego czasu próbowałem sprzedać motocykl, nie bity, sprawdzony i sprawny w 100%, paru ludzi obejrzało, wszystkim się podobało, ale klasyk "daje 7 i biere", a w tym ból, że chciałem za niego 7,5 i taniej nie oddam to stał jeszcze długi czas aż trafił się koleś kumaty, nie lubiący robić sobie darmowych wycieczek w celach oględzin i wziął BEZ GADANIA za cenę ustaloną przeze mnie.

Mentalność jest chora, jak najtaniej, jak w najlepszym stanie i wyposażeniu i przede wszystkim z jak NAJMNIEJSZYM przebiegiem, toteż handlarzyny starają się podpasować pod te kryteria - niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakakolwiek rada? Sorry, ale się nie zgodzę. Mogę dać Ci jakąkolwiek radę, mogę też dać wartościową. Wybieraj. Dla mnie jakakolwiek rada nie różni się niczym od cczej gadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tymi lampami.

Wymienione lampy nie świadczą od razu o dzwonie, wielu właścicieli zmienia pod względem własnego gustu i robi to w celach stylistycznych, a wy od razu doszukujecie się historii nie z tego świata...

Odnośnie tego rudego to chyba cały malowany, i plastik w drzwiach kierowcy raczej w małym stopniu odzwierciedla przebieg pojazdu. :P

 

Nie no często zdarza się że ludzie specjalnie zmieniają lampy na jakieś akcesoryjne w celach stylistycznych. Ale z doświadczenia wiem że w 90% przypadków są to najtańsze lampy jakie ktoś znalazł bo OEMowe były uszkodzone. Znajomy jak zmieniał w Scionie tC to po prostu porobił zdjęcia oryginałów na samochodzie i relacje z tego jak je zmieniał. Nikt nie mógł mu nic zarzucić ;) Co do malowania to też rozumiem. Pewnie sam bym kiedyś Zetkę wymalował jak by miała jakieś rysy czy coś. Zastanawiam się właśnie czy nie lepiej by było zagadać do gościa który ściąga samochody ze stanów i robi je na miejscu. Przynajmniej bym widział jak samochód wygląda. a ściga i robi on samochody nawet i po 400k zł i jeszcze nie spotkałem się żeby ktoś na niego narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o lampach a nikt bie zauważył ze migacze ma pd wersji us bez przeciwmgielnego? Albo klapa mu usunięty znaczek który po demontażu zostawia dziuryvi trzeba spawac, szpachlowac i malować? Ma tez usuniętą wycieraczke z tyłu po ktorej też jest dziura do zaspawania...Ale spoko napewno nie był malowamy a my pier**limy farmazony...

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-nismo-premium-pack-sportowy-wydech-moz-zamiana-gaz-ID6y9YI9.html#8295b911e9

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-polecam-ID6y9XQ7.html#8295b911e9

 

Czy ktoś z Was oglądał ? Osobiście szukam czegoś w kwocie do 35k. 1 jakieś wydziwiane lampy z tyłu drugi patrząc na przednie lampy pewnie po jakiejś przygodzie :/

Kolego ten pierwszy to od jakiegoś Młokosa ze wsi pod moim miastem. Oglądałem go raz i to po ciemku, z daleka już było widać że to ulep. Łebek się wymienił z jakimś typem z Pszczyny, ale chyba go koszty przerosły i nawet blach nie zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego u góry, w małej częsci masz racje. Nie odbierz tego jako ataku, bo nie mam na celu słownych przepychanek, ale z tego co piszesz, to twoją wartościową radą jest niezwracanie uwagi na wskazówki innych, nieanalizowanie powstałych wątpliwości i wierzenie temu co pisze/mówi sprzedający/komis. Takiej rady to nie wybiorę na pewno :) Wiadomo że nie można uogólniać,ale spójrzmy prawdzie w oczy - to że 1 na 10 sprzedawców okaże się uczciwy to nie zmienia faktu, że najbezpieczniej stosować metodę ograniczonego zaufania wobec wszystkich jeżeli nie chce się popłynąć na $$$. I dla mnie to nie jest ani polaczkowatość, ani cebulowatość, ani chora mentalność, tylko przezorność i to w cale nienadmierna.

 

Poza tym, zdecydowana większość kupujących (jak i ja rok temu) nie jest w tak fajnej pozycji, że szuka/kupuje samochód który już de facto zna (twój przypadek z tego co wyczytałem). Ja byłem świerzakiem, może i dalej jestem, ale uważam że każda rada (ograniczam się tylko do tych sensownych) jest dobra - choćby dlatego że może zwiększyć wiedze nt. modelu i przydać się przy następnych oględzinach. Ja wyznaje zasade ograniczonego zaufania a na końcu i tak kontrola w ASO dla pewności.

 

peace&love&350z

 

 

Nie ma problemu, nie odbieram tego jako atak. Ale nadinterpretujesz. To, że rady z d*py nie powinny moim zdaniem być brane pod uwagę nie znaczy że z kolei ja doradzam by wierzyć ślepo w treść ogłoszenia. Wiesz, trochę sportowych aut w życiu kupiłem i nigdy nie interesowały mnie dyskusje na forach na podstawie zdjęć i treści ogłoszenia. Jechałem, oglądałem, sprawdzałem i podejmowałem świadomą decyzję. Spójrz prawdzie w oczy, w necie można sobie pogadać i właśnie, jak nasza rozmowa pokazuje, coś błędnie interpetować. Także żeby nie było niejasności jeszcze raz powtórzę: wyrabiajmy sobie rzetelene zdanie na podstawie oględzin i zakładajmy spory margines błędu na takie gadanie, jakie czasami i w tym temacie ma miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarną zetke z okolic Piaseczna kupił handlarz z Mielca, pewnie niedługo będzie wystawiona na sprzedaż za 42k. Ciekawe czy cofnie ja na 90tys...Ten sam gość ma tą niebieską Hr z Pomorza która stała dość długo na allegro

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarną zetke z okolic Piaseczna kupił handlarz z Mielca, pewnie niedługo będzie wystawiona na sprzedaż za 42k. Ciekawe czy cofnie ja na 90tys...Ten sam gość ma tą niebieską Hr z Pomorza która stała dość długo na allegro

 

O to nie byle jaki handlarz :D jakiś dziany :D albo pasjonat- sprzedawca- zet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On dopiero co wylądował w Mielcu prosto z Wrocka u tego handlarza, co on z nią robił będzie nie mam pojęcia bo gość smiga w drifcie wiec może będzie ją przerabiał a może podpicuje i na handel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może turbo Kamera:) nie mogę wklejać linków od ponad roku (ADMIN Ratunku !!!!!) Ale szukajcie jak Czołowy polski Drifter chciał sprzedać nie bite R8   :D na TVN Turbo Kamera. Szczyt Chamstwa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...