Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo kolego za czujność!

0k 7 lat temu poszukiwałem 350z , założenia proste:

1 Absolutnie bezwypadkowy

2 Mały udokumentowany przebieg

3.Rocznik obojętny

4.Dobrze utrzymany

  Na 45 obejrzanych, tylko 2  z salonu PL i na   jednym  z nich tez mnie chcieli  r  …c

Live is brutal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, to nie ten.

Kontaktowałem się z człowiekiem wczoraj i dopiero na 18 mogę podjechać na oględziny ale przyznał mi się ze w godzinach porannych dziś ma ktoś przyjechać... Ma fakturę na lakierowanie od poprzedniego właściciela na kwotę 3k pln niby za lakierowanie blotnikow

Niby aktualny, facet miał mieć rano oglądających z Łodzi ale teraz mi dał znać ze aktualne dalej bo klient zrezygnował bez oglądania... Widział ktoś z forum go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane że w sobotę 5 września o 12:45 w TVN Turbo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie wczytywałem się, bo chciałem zobaczyć odcinek i napisałem od razu, że nie widzę. Tak, czy inaczej nie będę przed telewizorem w sobotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toteż i chcę jechać.

Ktos go dzis oglada w chwili obecnej - mam zadzwonic popoludniu wstepnie ja na poniedzialek jestem.

jesli ktos ma go podkupic to wolalbym zebys to ty go wlasnie ogladal a nie jakis janusz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos go dzis oglada w chwili obecnej - mam zadzwonic popoludniu wstepnie ja na poniedzialek jestem.

jesli ktos ma go podkupic to wolalbym zebys to ty go wlasnie ogladal a nie jakis janusz :D

 

To byłem ja. Biorę tą Zkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo pozytywny przekaz dla 350  a same auto  pare żeczy poprawić i już  

 

jeszcze nie oglądałem, ale mam nadzieję, że warto

 

To byłem ja. Biorę tą Zkę :)

to zamieniłeś z 2004 lub 2003 (dobrze pamiętam?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pany. Tak, miałem model z 2003. Nie mogłem dzisiaj zabrać Zetki, jechałem po wiedzę i ew zaklepać, co też zrobiłem. Zobaczyłem dobre auto, zawieszenie żyleta, nowe heble, zaciski jakby wczoraj założone, wszystko pracuje jak należy, wsio działa. Są oczywiście ślady użytkowania, ale nic poważnego, normalne rzeczy, żadne bagno. Naprawdę niewiele do ogarnięcia. Właściciel całkiem ok, taki normalny gostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-300km-lift-europa-manual-salon-pl-polecam-ID6yaikN.html

 

Sztuka z okolic Warszawy, link do poprzedniego ogłoszenia jedna lub dwie strony wcześniej. Szybko wystawił i nawet przebiegu co dziwne nie skręcił

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak...http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6y9UQ3.html#8295b911e9

Brak dekielka w przednim kole z prawej strony, jedyna zmiana to odklejona naklejka z klapy. Mógł chociaż wypieprzyc te paskudne wytarte gumowe dywaniki

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak...http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6y9UQ3.html#8295b911e9

Brak dekielka w przednim kole z prawej strony, jedyna zmiana to odklejona naklejka z klapy. Mógł chociaż wypieprzyc te paskudne wytarte gumowe dywaniki

100% trafiłeś. Niemniej sztuka ciekawa, oglądaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...