Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba większość firm wysyła swoje części na cały świat poza nielicznymi wyjątkami amerykańskimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% trafiłeś. Niemniej sztuka ciekawa, oglądaj.

Nie ma juz czego, ja ją kupiłem. :P

 

Generalnie super sztuka, malowany tylko blotnik - zawiecha igla, silnik wyglada ze super, troche rzępoli lozysko w skrzyni ale tylko czasem. ma mnostwo takich dupereli jak np wpadajacy guzik od otwierania baku, nie swieci zarowka kabinowa jedna, jeden guzik (od szyb) jedna dioda w przedniej lampie tez przepalona, fotel nie jest taki zly mozna spokojnie tak smigac jeszcze z rok i dopiero potem pomyslec o wymianie.

dla mnie jak najbardziej ok - jestem detalista wiec bardzo mnie denerwowaly te mankamenty ale w sumie to pierdoly a najwazniejsze jest zdrowe - a przynajmniej tak wyglada.

 

PS. silnik pracuje jak marzenie.

 

aha - no i tak jak bylo pisane, sprzedawca pasjonat zetek, straszna gadula, zaplacilem wiecej wiadomo - nie dostalem tez zimowek ktore poprzedni wlasciciel z jablonny dawal.

 

PS.2 ma ktos dywniki oryginalne na sprzedaz albo siatke do mocowania bagazu ?

Edytowane przez waskid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Waskid pojedz na hamownie i zobaczymy czy chodzi dobrze :)

zrobi sie ;)

 

mam pytanie, swiatla pozycyjne w reflektorach ledowych czyli 4ledy pomaranczowe na gorze lampy - sa wymienne? nie moge znalezc info.

Edytowane przez waskid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujesz. Zimy tym na pewno nie przejeździsz. Dobrze wspominam, bardzo szybki samochód, prowadzi się bardzo dobrze, ale wymaga silnej ręki i maksimum skupienia przy jeździe na granicy. Macha d*pą jak głupi, trzeba uważać na nawierzchnię, białe pasy, jak jest mokro to żadnego kozaczenia. Zawieszenie dobrze się sprawdza, ale to zupełnie inne odczucia niż w klasycznych układach ze sprężynami, hamulce takie sobie, polecam konwersję na te z C6 Z06. Można pisać i pisać, pojeździj jakimś to będziesz miał punkt odniesienia, każdy ma swoje wrażenia i oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma juz czego, ja ją kupiłem. :P

 

Generalnie super sztuka, malowany tylko blotnik - zawiecha igla, silnik wyglada ze super, troche rzępoli lozysko w skrzyni ale tylko czasem. ma mnostwo takich dupereli jak np wpadajacy guzik od otwierania baku, nie swieci zarowka kabinowa jedna, jeden guzik (od szyb) jedna dioda w przedniej lampie tez przepalona, fotel nie jest taki zly mozna spokojnie tak smigac jeszcze z rok i dopiero potem pomyslec o wymianie.

dla mnie jak najbardziej ok - jestem detalista wiec bardzo mnie denerwowaly te mankamenty ale w sumie to pierdoly a najwazniejsze jest zdrowe - a przynajmniej tak wyglada.

 

PS. silnik pracuje jak marzenie.

 

aha - no i tak jak bylo pisane, sprzedawca pasjonat zetek, straszna gadula, zaplacilem wiecej wiadomo - nie dostalem tez zimowek ktore poprzedni wlasciciel z jablonny dawal.

 

PS.2 ma ktos dywniki oryginalne na sprzedaz albo siatke do mocowania bagazu ?

Taaa pasjonat... Handlarz zwykły który sobie przyciał lekko 4 kafle :-D aż dziw ze opony Ci dał. W Mielcu jest dwóch takich pasjonatów właśnie którzy siedzą przy kompie 24/24h jeden ma kolesi którzy po tę samochody jeżdżą. Dla kogoś innego on jest pasjonatem bmw i audi i co tam sprzedaje. Generalnie fajnie ze samochód dobry. Tak z Ciekawości gdzie wylądował? Ja szczerze powiedziawszy bym nawet nie jechał jej oglądać choć ja miałem pod nosem. Bardzo nie lubię handlarzynom dawać zarobić nie małe pieniądze bez roboty żadnej. Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, a co, miał dopłacić do interesu? Nie przyciął, zarobił - o to w tym chodzi. A jeśli przy okazji lubi te auta to przynajmniej zakup w przyjemnej atmosferze. Waskid, gratki,

 

Swoją drogą takie przemyślenie. Podobno masa ludzi szuka zetek. Koleś, od którego kupiłem, miał parę telefonów, kilku ludzi "już do niego jechało" i okazało się, że zgodnie z zapowiedzią pojawiłem się tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry mam inne podejście widocznie jeśli chodzi o zarabianie.
Każdy inaczej to widzi. Nie mowie ze ma dopłacać do interesu tylko to że ja nie dam zarobić handlarzynie tyle kasy tak lekko bo ta jego "praca" tyle warta nie jest...
Pozdro!

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie samochodów od handlarzy...

 

Kiedyś potrzebowałem szybko sprzedać swój samochód, bo akurat na alledrogo był inny okaz który bardzo pożądałem.

Wybrałem się do handlarzy i za samochód który sprzedałem za 25 tyś proponowali....13 lub 15 !!

 

Ja im mowie " człowieku tu jest wszystko zrobione, nic nie musisz robić, tylko poczekać na kupca " chciałem od nich 20 tyś.

A on mi powiedział " jego nie interesuje zarobienie na samochodzie 3-4 tyś...

 

TO JA SIĘ PYTAM ?! Jakie k**wa oni parchy muszą sprzedawać skoro gardzi 4 tyś ....

 

Ja osobiście nawet nie włączam ofert komisowych itp

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-z350-skora-klima-bi-xenon-led-rear-alu-gaz-lpg-pelnaelelektr-ID6yavqz.html#8295b911e9

 

Witam czy ktoś z Was to może oglądał ? Sprzedający mówił że do roboty jest sprzęgło, kilka elementów malowanych ale mówił że ładnie jest to zrobione, podłużnice też nie ruszone więc samochód raczej nie miał spotkania z żadnym słupem. Cena atrakcyjna jakby zmienił to sprzęgło a w przyszłości całość pomalował to mogłoby być ładne autko. No i lampy xenony z tego co gość mówił zakładane ori a nie jakieś śmieszne zamienniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! 

 

Ja także kilku miesięcy rozglądam się za Zetką, jeżdżę po Polsce i oglądam głównie "bezwypadkowe" auta z USA, które za chwilę okazują się posklejane po wypadku niczym puzzle. Szukam auta pod siebie jako samochód wyjazdowy do Niemiec, dlatego ważny jest dla mnie nienaganny stan techniczny i wizualny, wolę wydać więcej na auto doinwestowane i bezwypadkowe niż zaoszczędzić i mieć auto do roboty w którym za chwilę będę musiał coś wymieniać.

 

Na allegro w tej chwili nie ma zbyt wielkiego wyboru, więc może tutaj ktoś jeszcze myśli o sprzedaży swojego 350z?

 

Konkretnie szukam nissana do 50 tysięcy, jednak koniecznie spełniającego poniższe wymagania:

- wersja euroopejska 

- bezwypadkowy

- przebieg do ~100 000 km

- w nienagannym stanie wizualnym (ryski, wgniotki, puknięcia, wytarte skóry dyskwalifikują kandydata)

- w nienagannym stanie technicznym (żadnych problemów, sprawdzenie wszystkieg na stacji kontroli pojazdów)

- bogato wyposażony, najlepiej z pomarańczową skórą w środku, duży ekran/nawigacja, czujniki cofania

- plusem byłby także ciekawy wygląd zewnętrzny (lakier/folia, jakieś konkretne felgi czy lekki tuning optyczny)

 

Jakby komuś rzuciła się w oczy oferta spełaniająca te wymogi bardzo proszę dać znać. Tymczasem ja idę dalej poszukiwać mojej 350'tki z nadzieją, że niebawem dołączę do grona ich szczęśliwych posiadaczy.

 

Pozdrawiam,

Michael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! 

 

Ja także kilku miesięcy rozglądam się za Zetką, jeżdżę po Polsce i oglądam głównie "bezwypadkowe" auta z USA, które za chwilę okazują się posklejane po wypadku niczym puzzle. Szukam auta pod siebie jako samochód wyjazdowy do Niemiec, dlatego ważny jest dla mnie nienaganny stan techniczny i wizualny, wolę wydać więcej na auto doinwestowane i bezwypadkowe niż zaoszczędzić i mieć auto do roboty w którym za chwilę będę musiał coś wymieniać.

 

Na allegro w tej chwili nie ma zbyt wielkiego wyboru, więc może tutaj ktoś jeszcze myśli o sprzedaży swojego 350z?

 

Konkretnie szukam nissana do 50 tysięcy, jednak koniecznie spełniającego poniższe wymagania:

- wersja euroopejska 

- bezwypadkowy

- przebieg do ~100 000 km

- w nienagannym stanie wizualnym (ryski, wgniotki, puknięcia, wytarte skóry dyskwalifikują kandydata)

- w nienagannym stanie technicznym (żadnych problemów, sprawdzenie wszystkieg na stacji kontroli pojazdów)

- bogato wyposażony, najlepiej z pomarańczową skórą w środku, duży ekran/nawigacja, czujniki cofania

- plusem byłby także ciekawy wygląd zewnętrzny (lakier/folia, jakieś konkretne felgi czy lekki tuning optyczny)

 

Jakby komuś rzuciła się w oczy oferta spełaniająca te wymogi bardzo proszę dać znać. Tymczasem ja idę dalej poszukiwać mojej 350'tki z nadzieją, że niebawem dołączę do grona ich szczęśliwych posiadaczy.

 

Pozdrawiam,

Michael

 

 

piszesz tak, jak byś chciał dostać auto z salonu, tylko używane, bo z przebiegiem - albo napisałeś na wyrost albo oczekujesz niemożliwego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo 350z to auta prawie lub ponad 10 letnie, może źle to ująłem, nie oczekuję, że auto będzie jak z salonu. Po prostu priorytetem dla mnie jest nie tyle co cena, a jak najlepszy stan auta. Wolę kupić auto drożej od kogoś kto na nim nie oszczędzał niż zaoszczędzić samemu i co chwilę inwestować w naprawę i części. W ogóle patrząc na sporą ilość postów tutaj na forum, a skąpą ilość ogłoszeń 350z na allegro (nie licząc cabrio 12 ogłoszeń) można wywnioskować, że właściciele Nissanów nie za bardzo chcą sie ich pozbywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu na forum są raczej pasjonaci. Nikt nie odda auta w takim stanie jak piszesz za 50 tysi. Kupując auto z allegro licz się z tym ze nie dostaniesz takiego jak chcesz a jak byś chciał takie to możesz szukać na forum ale nie ta cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w drugą strone to malo który klinet chce płacić za dobre auto. Woli kupić za 30 pare tysięcy i później narzekać a jak już dzwoni klinet to na 10, 9 ma jakieś kretynskie oferty np zamiany na golfa 5 (tak miałem takiego idiote jak kiedyś myślałem o sprzedaży) dlatego ja swojego tym razem wystawie za granica gdzie jest nirmalny klient niż w Polsce. Zresztą najlepsze auta/projekty w Polsce w większości sprzedaja sie na zachód bez proszenia i kretynskiego pier...nia. Więc nie dziwię się że tak mało jest ofert sprzedaży sensownego 350z w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetka to jak stare wino hi.

A na poważnie, zadbane egzemplarze muszą trzymać cenę a tuningowane i spawane już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strider obronca ucisnionych.

1. Wiemy ile kosztuje utrzymanie tego auta i części i nikt nie odda dobrego egzemplarza po kosztach za pół ceny

2. Chodzi o ludzi którzy wymagają od tych 13 letnich aut stanu salonowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuj jakieś konstruktywne rozwiązanie albo pokaż Koledze jakiś interesujący egzemplarz zamiast krytykować.

 

"Kolega" sam zrobił rekonesans i widzi co stoi na allegro więc sam sobie odpowiedział na pytanie. Jakby miał od ręki dostać to czego oczekuje do 50k to by to znalazł na allegro, skoro nie ma to nie ma.

Prawda jest taka że stan którego szuka:

- trafia się bardzo rzadko

- cena jest wysoka...i ma niewiele wspólnego ze "standardową" wyceną po roczniku

 

Co z tego że te auta mają +/- 10 lat skoro do kupienia coś sensownego trafia się coś raz na kilka miesięcy i schodzi bardzo szybko... to i cena jest wysoka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...