Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie zlota zasada dla kupowania takich aut to najlepiej od pasjonata i czlonka forum takiego jak to albo przynajmniej prywatnie od kogos. Nigdy od handlarza - obojetnie czy sa wyjatki czy nie - ten wyjatek i tak sie Tobie nie trafi! Hehe

 

mężczyzna nigdy nie mówi NIGDY 

 

jak poczytasz fora to zorientujesz się, że auto może trafić do znajomego warsztatu już kilka razy poprawiane poprzez innych handlarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-313km-lift-europa-ID6yaZyW.html

 

Dzwoniłem o to cudo. Handlarze niby hond i Toyot a auto kupione przy okazji z salonu Toyoty niby zostawiona była w rozliczeniu. Na temat wypadkowoasci sprzedawca nic nie wie, co było lakierowane poprawione tez nie wie bo się na zetach nie zna, trzeba samemu zweryfikować,,samochód kupiony w takim stanie jak jest"... Auto nie opłacone.

W polifcie powinny być inne fele i brak przeciwmgielnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polifcie powinny być inne fele i brak przeciwmgielnego...

Były tęż  takie koła,natomiast widac  .że auto miało przygody z przodu chyba też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 30 sekundowy zwiastun, ale Zeta jest  :drivingauto:

 

http://www.tvnturbo.pl/programy/zakup-kontrolowany,11631.html

Witam w programie była moja zeta ktorą sprzedałem w marcu tego roku. Jesli jest tu nowy wlasciciel to mogę wysłać dokumentację  auto check , carfax ponadto auto było kontrolowane na bezwypadkowe.pl O aucie moge powiedziec, że bardzo o nie dbałem posiadałem je prawie 5 lat. NIGDY NIE WIDZIAŁO SNIEGU. I NIGDY nie miałem nim najmniejszej stłuczki czy obtarcia. Nigdy nie bylo nic naprawiane ... bo sie nie psulo :) tak bylo do marca tego roku. Nie widzialem programu, bo nie ma mnie w Pl. Mogę powiedziec, że sprzedawalem auto 8 miesiecy zaczynajac od 41tys a oddalem za 30 tys. Pozdrawiam serdecznie Krystian Szczesniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze

 

Mam na imie Łukasz jestem z okolic Krakowa już od jakiegoś czasu poszukuje 350z które mógłbym sobie zrobic (sztuki poskładane to często były zlepki więc zniechęciłem się do nich)

W ciągu ostatnich 2 tygodni oglądnołem już 3 sztuki o zgrozo brak słów. Gorzej niż stare auta ze stodoły.

 

Znalazłem ogłoszenie które pojawiło się wczoraj i bardzo mnie zaciekawiło

 oto link do ogłoszenia  w serwisie otomoto:

http://otomoto.pl/of...z-ID6ybgpw.html

 

Jakie są moje wątpliwości:

Kable w silniku już na samym zdjeciu wydają mi się dziwnie podłączone?

Belka zderzaka jest mocno wgnieciona obawiam sie zmiany geometri w aucie.

Obliczałem ceny razem z carbonową maską od znajomego koszt remontu ok 10k

Obawia mnie też kosmos przebieg jak na 350z 183k nie do pomyslenia wręcz nie do spotkania ^^?? to coś co mnie chyba martwi najbardziej.

Prosze was o opinie oraz o to zebyście wskazali mi na co jeszcze powinienem zwrócić tutaj uwage.

 

Licze na wasze szczere wypowiedzi oraz wyrozumiałość wobec mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu az taki koszt? skąd takie wyliczenie po opłatach i cena zakupu za ten wrak to ok 20k

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo swojego naprawialem o wiele mniejsze uszkodzenia, nawet poduszki nie strzelily i wiem ile wydalem. I zawsze od tego co wyliczysz wychodzi dwa razy tyle a jezeli chcesz miec to zrobione porzadnie razem ze serwisem silnika co bym zalecal przy tym przebiegu to tym bardziej 40 peknie jak nic chyba ze chcesz zrobic go na odpier**l ale nie tedy droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo swojego naprawialem o wiele mniejsze uszkodzenia, nawet poduszki nie strzelily i wiem ile wydalem. I zawsze od tego co wyliczysz wychodzi dwa razy tyle a jezeli chcesz miec to zrobione porzadnie razem ze serwisem silnika co bym zalecal przy tym przebiegu to tym bardziej 40 peknie jak nic chyba ze chcesz zrobic go na odpier**l ale nie tedy droga.

przecież to jakiś kompletny szrot po mega wielkim dzwonie - wyjdzie dużo więcej niż 40 + opłaty - pomijająć, że przebieg to jakiś kosmos. 

Tak zauważyłem bo akurat jestem w trakcie sprzedawania, że każdy chce kupić ładną zetkę tylko nikt nie ma hajsu.

Nikt nie bierze chociażby pod uwagę tego, że chociażby tarcze przód+klocki to jest dosyć spory wydatek i warto zwrócić uwagę w jakim są stanie. 

Edytowane przez oz1on
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli przez serwis silnika? dwukrotną wymiane oleju i filtrów? oraz płynów hamulcowych chłodniczych bo oczywiscie chłodnica do wymiany. Tu nie chodzi ze brak mi hajsu, po prostu sam potrafie poskręcać popoprawiać i znaleźć niezłe części w niskich cenach, a wywalenie na auto od kogos kupy kasy któego stan wiele sie nie różni od powypadka ale jest poskladany to tez jest slabe rozwiazanie a wiekszosc 350 które oglądałem miała strasznie poobracane liczniki nawet tych całych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i A/T zaraz okaże się do zrobienia (koszt sprawdź w wątku o skrzyni 350Z Bydle)

 

piszesz że najbardziej martwi Ciebie przebieg a potem zaraz, że do wymiany bedzie tylko olej i filtry

widać, że jesteś napalony i nie sluchasz tych co już dowiedzieli się jakie są koszty naprawy Zet do stanu samochodu sportowego a nie kosiarki do trawy

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia wiem ja i ludzie tutaj ze za dobre czesci trzeba duzo zaplacic i nie da rady kupic dobrej lampy, dobrej maski, dobrego zderzaka w dobrej cenie. Rob jak uwazasz ze kazdy kto ma tutaj auto wie co ile kosztuje i co to znaczy miec bardzo dobry stan.

Serwis silnika mialem na mysli, sprawdzenie stanu rozrzadu, rewizje a nawet wymiane panewek, pytanie jaki stan pompy olejowej bedzie przy takim przebiegu bo obstawiam ze cisnienie nie bedzie za wysokie wiec tutaj tez wymiana, czyszczenie przepustnicy, pytanie jak dwumasa i sprzeglo a wnioskuje ze raczej sie nim nie przejedziesz...plus wiele innych rzeczy o ktorych juz mi sie nawet pisac nie chce.


Jasne mozesz zalozyc ze wszystkie te rzeczy sa sprawne, badz przyjac wersje ze dla Ciebie jest ideal i nie trzeba tego robic ale jak sie wysra to bedziesz mial dwa razy wieksze koszta ale w takim przypadku stanem nawet dobrym bym tego nie nazwal.


A najgorsze w tym wszystkim jest to ze pozniej takie auto jak to kupuja handlarze skladaja po kosztach jako tako do kupu i wystawiaja za trzydzieci pare tysiecy jako okazje...i tutaj jest przyczyna dlaczego tak trudno jest kupic sensowne Z.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj Bydle on wie co mówi 

a to na temat problemów z Zet

 

 


Skrzynia nie pasuje i h*j! Mam ochotę podpalic ten samochód...

 

 

to nie jest ciekawsza propozycja jak chcesz składać?

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-brembo-europa-lekko-uszkodzony-serwis-ID6yaNCw.html#8295b911e9

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emocje emocje emocje.....pojechać stargować do 10tyś i jazda....jak kolega ma zapał i chęci to czemu nie...tanio nie będzie ale czemu nie pogadać ze sprzedawcą , że cena jest nieadekwatna i tyle...znając zycie to jak nie pojdzie cały to będzie na częsci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie czytaj bo to jest jedyna sprawa w której się wypowiadasz.

I nie napisałem tym razem ze z musi być drogie tylko ze naprawa tego egzemplarza bedzie kosztowna jeżeli ma być zrobione dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i A/T zaraz okaże się do zrobienia (koszt sprawdź w wątku o skrzyni 350Z Bydle)

 

piszesz że najbardziej martwi Ciebie przebieg a potem zaraz, że do wymiany bedzie tylko olej i filtry

widać, że jesteś napalony i nie sluchasz tych co już dowiedzieli się jakie są koszty naprawy Zet do stanu samochodu sportowego a nie kosiarki do trawy

Źle przeczytałeś moja wypowiedź, swoją drogą tam nie ma a/t tylko manual. Wiem jak bywa z wodzikami i zawsze zwracam na to uwage.

Napisałem ze najbardziej martwi mnie przebieg ponieważ temat zajechanych panewek to mantra jeśli chodzi o 350z.a nie jesteśmy w stanie ustalić jak szybko padają.

Prosił bym was o jakieś konstruktywne uwagi a nie ataki bo ja szaleńcem nie jestem i wiem pewne sprawy ale nie tak dobrze jak wy, nie staram sie tutaj mieć jeżdżącego 350z za bezcen ale też nie rozumiem skąd kwota 20k na remont? czy z góry zakładamy remont silnika i wymiane sprzęgła?

Jak pisał bydle z wieloma sprawami się zgadzam ale to kwestia taka że te poskładane egzęplarze są naprawde często po takich samych wypadkach i przekasowaniu licznika. Dlatego szukam rozbitka żeby ładnie go zrobić ale stopniowo.

 

Btw Bydle rewizja i wymiana panewek... miałem już auta ze sportowymi silnikami i nigdy nie wymieniałem samych panewek bo to strata czasu silnik zajedzie się w niedługim czasie a w takich silnikach jak w 350z to szlif i wymiana też na długo nie załatwi sprawy no niestety a wynika to z samych materiałów na wale. Jeśli Chodzi o stan rozrządu cięzko będzie mi go sprawdzić w trakcie zakupu a samo patrzenie czy jest gładki mało mi powie jedyne co to moge nasłuchiwac łańcuszka.

 

Gdyby wasz znajomy miał  już wiem śmiesznie to zabrzmi zadbene silnikowo 350z w niskiej cenie to pamietajcie o mnie

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...