Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie parę ms temu był na tym forum opisany taki przekręt ze przy kupnie auta gość z zagranicy (marynarz, dyrektor) wpłaca Ci kasę przez PayPal a potem jego znajomy odbiera auto a kasa znika z konta. Pamięta ktoś gdzie o tym pisaliśmy bo za Chiny nie mogę znaleźć a w ciągu ostatniego miesiąca chciano mnie w ten sposób zrobić 2xkrotnie. Chciałbym odświeżyć sobie ten wątek o co tam dokładnie chodzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie parę ms temu był na tym forum opisany taki przekręt ze przy kupnie auta gość z zagranicy (marynarz, dyrektor) wpłaca Ci kasę przez PayPal a potem jego znajomy odbiera auto a kasa znika z konta. Pamięta ktoś gdzie o tym pisaliśmy bo za Chiny nie mogę znaleźć a w ciągu ostatniego miesiąca chciano mnie w ten sposób zrobić 2xkrotnie. Chciałbym odświeżyć sobie ten wątek o co tam dokładnie chodzilo

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/44552-par%C4%99-pyta%C5%84-o-350z-tu-ocena-komentarz/page-182?do=findComment&comment=1017695

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój post przejdzie do legendy.

Tak całkiem serio, uważajcie na to i nie dajcie się nabrać mimo iż warunki będziecie mieli naprawdę tak korzystne, że aż sama lampka w główce powinna się zapalić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki faktycznie korzystne za mój wóz wystawiony za uwaga 4900 ZŁ niejaki pan Rolston Thomas (zapracowany marynarz) juz oferuje 7500 EURO i cena rośnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że przy tym całym profesjonalizmie tych wiadomości, przy dbałości o szczegóły, normalnych czasach odpowiedzi itd.. zawsze jak pojawia się jakaś cena to wygląda ona tak $12.000,00 USD. Kto normalny tak pisze :D ? Za pierwszym razem tylko dzięki temu się ogarnąłem :P

Edytowane przez Doodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie że porywają się na drogie auta to wiadomo ale ryzykować i pieprzyc się z takim przekrętem na auto za 4900 zł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od pewnego czasu szukam zetki, planuje jechać oglądnąć ta sztukę

http://allegro.pl/-nissan-350z-kupiony-w-salone-w-polsce-i5681342220.html

Może ktoś był już ją oglądać i może mi coś więcej na jej temat powiedzieć, wiem ze była już wystawiona jakieś 2 miesiącace temu i teraz znowu wraca.

Za wszelką pomoc będę wdzięczny

Pozdrawiam

Edytowane przez seba_9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jeśli opis się zgadza to bardzo atrakcyjna oferta cenowa. Na pewno był malowany przedni zderzak i chyba prawy błotnik przedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi - skoro gość miesiąc temu robił przegląd: oleje, filtry, przednie zawieszenie i opony to dlaczego nie pofatygował sie zeby zrobić porządek z tarczami, ktore rzekomo biją przy chamowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powodem bicia przy hamowaniu był rozwalony sworzeń w dolnym wahaczu więc może gość po prostu nie mógł znaleźć przyczyny a w ten serwis z olejami to bym nie wierzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nastęnym tygodniu planuję jechać na oględziny, więc zobaczymy, z tego co rozmawiałem to tarcze biją tylko przy wiekszych predkościach więc raczej by to wykluczało opcję rozwalonego sworznia, co do olejów to i tak gdybym kupił auto to bym je wymienił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba problem tego 350z np zwróć uwage na czujniki parkowania są czarne powinny być srebrne, auto miało dziwna historie i jest śmigane na castroul 5w30 a ma już troche najechane a na takim oleju to raczej czesto panewki siadają.

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma przegrzane tarcze czytaj szrot i nadaje sie do wymiany razem z klockami. Auto bylo z przodu malowane napewno, ogolnie straszny syf pod maska, na jezdym ze zdjec maska wglada na krzywa, torche rdzy od spodu widac a opony wygladaja na stare.


A dodam ze Castrol to syf nie olej wiec pytanie jakies cisnienie na pompie i jaka ogolna kondycja silnika skoro tyle nabiegane ma i lany castrol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi teraz zaczęły bić tarcze w 370 zaraz będę się brał za wymianę bo jeździć się nie da. 

Co do nowych opon przednich którymi chwali się sprzedawca. Najtańsze badziewie, którego nie powinno wgl zakładać się do takiego auta
http://www.oponeo.pl/dane-opony/zeetex-hp1000-225-45-r18-95-y-zr-xl#98214257  raczej bym je wymienił, a nie jeździł na czymś takim.
Tylne są na równo ze znacznikami = do wymiany
Cena atrakcyjna, ale po doliczeniu tarcz i kompletu opon już jest 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, 

to moj pierwszy post na forum, wiec witam wszystkich milosnikow zetki;)

ja tez przymierzam sie do kupna mojego wymarzonego 350z, poki co bez wiekszej spiny, badam rynek ;)

odnosnie egzemplarza z przegrzanymi tarczami i syfem pod maska, to nie jestem 100% pewien, ale mocno wydaje mi sie, ze juz to ogloszenie widzialem.

bylo nawet dyskutowane na forum, tez ktos zwrocil uwage na syf pod maska, chocby tu

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/44552-par%C4%99-pyta%C5%84-o-350z-tu-ocena-komentarz/page-212?do=findComment&comment=1050426

tyle, ze wtedy przebieg to byl 265kkm.

 

powodzenia w poszukiwaniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...