Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjęciach wygląda nieźle. Tylko pytanie czy jest opłacona akcyza... jeśli nie no to spora sumka jeszcze dojdzie do zapłacenia. A jeśli jest opłacona to pytanie jak tanio handlarz kupił to auto, że po opłatach sprzedaje w takich pieniądzach. Zety na zachodzie nie są tańsze niż w Polsce a biorąc pod uwagę, że kupujący musi zapłacić dużą akcyze średnio opłaca się je sprowadzać do PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 tys za revupa to dobra cena, ale to by znaczyło ze szwajcar sprzedaje po przeliczeniu za psie pieniądze u nich? raczej nie

 

swoja droga to bym chciał Szwajcarska rejestrację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko poszła :D

 

Dzisiaj dostałem od sprzedajacego vin do sprawdzenia: JN1GAAZ33U0100279

 

Jednak ten vin za bardzo poprawny to chyba nie jest...

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 rozważam sprzedaż mojego nissana    auto znacie    60tyś do negocjacji   

 technicznie stan doskonały   lakierniczo jest do małych poprawek  reszta jest w moim temac

Edytowane przez jarek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie i tak sie nie sprzeda  a za grosze go nie oddam  

 jeżeli   zostanie to bede zmienial w nim uklad bi turbo  na wydajniejszy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Jestem nowy, na forum trafiłem przypadkiem szukając informacji właśnie o 350z. Zamierzam odszukać idealnego dla mnie egzemplarza. Szukam Nissana nie wymagającego wielkich wkładów finansowych już na początku, ewentualnie do małych poprawek. Mimo, że nie jest to jedyne auto, rozmyślam nad opcjami z lpg, ponieważ chciałbym go również wykorzystywać jako reprezentacyjne autko w trasy. Żeby nie zanudzać przejdę do konkretów, mam do Was dwa pytania i byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

 

1. Nie chcę kupić pierwszego lepszego, wolę poczekać, pojeździć i kupić auto, które mnie nie zawiedzie i nie będę żałował zakupu 3 dni po. Tak w skrócie, na co dobrze jest zwracać uwagę podczas zakupu tego modelu? (Oczywiście pomijając to czy w czasie jazdy nie puka, nie stuka i nic nie odpada :)

 

2. W przyszłym tygodniu jadę w okolice Warszawy, a tam nieopodal, w pięknej miejscowości Pruszków jest poniższy egzemplarz, który wzbudził moją ciekawość

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-2005-europa-negocjacja-ew-zamiana-ID6ybDht.html

 

Cena wydaje się dość atrakcyjna biorąc jeszcze pod uwagę chęć do negocjacji. Właściciel poszukuje auta z klatką co może dać do myślenia, że nie oszczędzał 350z, wiadomo o niczym konkretnym to nie świadczy, ale na co zwrócić uwagę przy oględzinach, co najszybciej siada przy intensywnej eksploatacji. No i w końcu co Wy forumowi pasjonaci tego modelu myślicie o tej ofercie, jakieś odczucia, intuicja? (nie biorąc pod uwagę lpg, wiadomo, nie wszyscy akceptują ten typ paliwa w tego typu autach)

 

Z góry dzięki za pomoc! :)

 

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze to buda czy nie miała poważnego wypadku gdyż przy następnym poważnym wypadku nie wyjdziesz już z tego cało, bo strefy kontrolowanego zgniotu nie spełnią swego zadania.  

 

potem układ napędowy, silnik skrzynia 

 

może poproś kogoś z forum niech z tobą podjedzie i oceni. 

 

Co do ogłoszenia: 10 lat auto, LPG i przebieg 70tyś - obejrzyj lepiej dokładnie auto 

 

takie auta czasami mają małe przebiegi, bo są kolejnym w rodzinie, ale nikt jak mało jeździ nie zakłada LPG 

 

niech Ci sprzedawca wyślę lepsze foto w wyższej rozdzielczości bo tam nic nie widać,

spytaj się o historie auta, skąd jest , ilu właścicieli, od kiedy w PL, kiedy zakładany gaz, ile przejechał na tym gazie, numer VIN

 

wolałbym takie auto kupić na benzynie i sam założyć LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja swojego tak traktuje. Przez osiem miesięcy eksploatacji nie wyłączyłem jeszcze trakcji i nie złapałem jeszcze żadnego boka. Boje się trochę Zetki. :)

 

A tak na poważnie auto, które jedziesz oglądać to prawdopodobnie byłe autko Sajmona

 

Może te linki w czymś pomogą:

 

http://www.jdm-option.pl/forum/printview.php?t=14051&start=0&sid=65a952f50a1a0e22ef6fa3c0691d5074

 

http://htp.info.pl/viewtopic.php?t=19066&postdays=0&postorder=asc&start=120

 

Felgi bardzo specyficzne.

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi!

 

Wiedziałem, że otrzymam tu cenne rady, ale tego, że ktoś skojarzy ten konkretny egzemplarz Nissana i podrzuci o nim wątek to się na prawdę nie spodziewałem - Wielkie dzięki Robert!

 

Dzięki Twojej wskazówce znalazłem jeszcze więcej tematów z tym Nissanem, wszytko wygląda w miarę dobrze, jedynie ten przebieg daje do myślenia, bo wychodzi na to, że zanim auto trafiło do Polski ktoś przez pierwszych 5 lat zrobił jedynie ~30 000 km - to trochę zastanawiające :)

 

No cóż, w poniedziałek pojadę, zobaczę i dam znać.

 

Jeszcze raz dzięki za pomoc!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi czasem się zdarzy zapomnieć włączyć światła. O ESP nie zapomniałem jeszcze nigdy :)

Przebiegiem się nie przejmuj.ja nie zrobię 30 tys w 5 lat na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będę się czuł na siłach znajdę jakąś ciekawą miejscówkę bez krawężników i spróbuje jak auto się zachowuje bez ESP. Kolega natomiast, który użytkuje RX8 na codzień stwierdził abym dorósł do Zetki. Po przejażdżce moim autem doszedł do wniosku, że Rex jest łatwiejszy do opanowania. Wszystko przy nim dzieje się wolniej. Przy Zetce czuć masę i trzeba bardzo szybko reagować. :)

 

Pojawiła się Zetka, która skończyła niestety na latarni jak już rozmawiamy o jeździe bokiem. Natomiast co zwróciło moją uwagę to nietypowy pakiet. Wygląda to na coś fabrycznego.

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-xenon-skora-navi-bose-bremo-eu-niemcy-zobacz-ID6yc61N.html

 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Robert83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...