Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy lubi coś innego. Choć ja wolę niższe auta to ten z góry wygląda ciekawie - na pewno bym się obejrzal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja zboczę z tematu i sprzedam IS-F 2009 98km krajowy , bezwypadek , serwis Aso , kupiony w Katowicach , 430PS , wydech , gwint , ceramika z RS6 cena forumowa 135pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując lekki offtop i korzystając z tego, że jest to jeden z najczęściej przeglądanych tematów to zapraszam tych co jeszcze nie mają do zamówienia forumowych ramek na tablice rejestracyjne:

 

Dopisać jak najszybciej należy się tutaj:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/100077-ramki-iii-edycja/page-2

Edytowane przez Michael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad roku czasu nie możesz sprzedać ? :> 

 

...a ja oferowałem hajs rok  temu  :whistle:

 

 

 

A ja mam K-sporta skreconego najnizej jak sie da i tez jezdze i nie narzekam:

 

11942234_764729250300119_126989487638569

 
30 km/h to nie jest prędkość :P
Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary 30km/h to samobójstwo już :P a tak na poważnie to jeździ mi się normalnie no może czasami gdzieś przytre o spowalniacz

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne zetki zazwyczaj wygladaja na "małe" i dlatego średnio za nimi przepadam ale bydle swoją pogrubasił wizualnie i efekt jest super widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ;) czeka jeszcze do założenia spolier nismo v3 i maska poliftowa z garbem i wlotami :D taka jak u Andrzeja w jego turbo Nismo driftowozie.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym mu dopier**lic mocy ale nie wiem ile skrzynia wytrzyma jak pod moim butem ze seryjnym piecem wyzionela ducha :P

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Witam Panowie,

Powoli zaczynam poszukiwania mojej wymarzonej 350-ki. Zanim zacznę wojaże po kraju, chciałbym zasięgnąć opini w miejscu, gdzie z tego co zdążyłem zauważyć jest kilka osób które znają sie na rzeczy... Dlatego postanowiłem założyć konto na tymże forum ;-) Budżet 4 dyszki, wiem wiem bida z nędzą, ale starczyć musi ;-)

Moje wymagania to właściwie tylko takie żeby auto nie miało dzwona i jakoś wyglądało, resztę ogarnę... :-)

Na początek chciałbym zapytać czy może ktoś coś wie na temat tych dwóch pozycji?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350-z-perfekcyjny-jak-nowy-bose-xenon-polecam-servis-aso-ID6yd8ol.html

 

http://olx.pl/i2/oferta/nissan-350z-lub-zamiana-na-cos-wiekszego-CID5-IDcoyK7.html#:478bc4223a

 

Z góry dzięki

Pozdro

Edytowane przez sulik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sulik!

 

Przede wszystkim musisz podjąć decyzję na czym Ci zależy

Określ jaka ma mieć skrzynie

AT/MT

Czy ma być to wersja europejska/lub USA ale (track)=  Hamulce brembo, zawieszenie sportowe, mechanizm różnicowy jak kto woli szpera z radiatorem, i kontrola trakcji

Lub zwykła wersja USA która nie posiada tego co powyżej tylko duzo słabsze komponenty.

 

Jakie roczniki bo są 2003-2005 zazwyczaj w silniku 280KM

koniec 2005 i 2006 silniki rev up 301KM

2007 aż do końca z silnikami HR 313KM

 

To istotne przy wyboze zetki i ocenie jej wartości. Jesli z manualem to warto mieć z tempomatem bo można wgrać launch control jak się wkręcisz a w automatach to chyba jest od poczatku ale to będzie wiedział Bydle np bo on smiga z AT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oba to sa wersje US wiec napewno nie przyjechaley w calosci a ten pierwszy nie wiem skad ma kasiazke serwisowa chyba ze przyjechala razem autem ze stanow ale jezeli auto bylo naprawianie w niemczech to az sie boje jak oni to sposkladali bo tam malo ktory warsztat zna sie na porzadnych naprawach blacharskich...wiec ta ksiazka juz jest dla mnie podjerzana...na temat drugiego nie wypowiem sie bo ma slabe zdjecia i mnie nie przekonuje.

 

Juz predzej bym pojechal tego ogladac bo na rzeczowy opis i widac ze fanatyk a nie przypadkowy posiadacz 350Z:

 

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-biala-perla-usa-mega-zadbany-CID5-IDb8qRn.html#64ced0af46

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytrus najbardziej to chciałbym oczywiście wersję EU, ale mój budżet pozwoli na zakup chyba tylko US...

Dużo w sumie już poczytałem tu i ówdzie i myślę, że US nie jest taki zły... Tylko czy jest jakakolwiek szansa na bezwypadek zza oceanu?

Dzięki bydle za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba to sa wersje US wiec napewno nie przyjechaley w calosci a ten pierwszy nie wiem skad ma kasiazke serwisowa chyba ze przyjechala razem autem ze stanow ale jezeli auto bylo naprawianie w niemczech to az sie boje jak oni to sposkladali bo tam malo ktory warsztat zna sie na porzadnych naprawach blacharskich...wiec ta ksiazka juz jest dla mnie podjerzana...na temat drugiego nie wypowiem sie bo ma slabe zdjecia i mnie nie przekonuje.

 

Juz predzej bym pojechal tego ogladac bo na rzeczowy opis i widac ze fanatyk a nie przypadkowy posiadacz 350Z:

 

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-biala-perla-usa-mega-zadbany-CID5-IDb8qRn.html#64ced0af46

odnośnie tego białego...miałem okazję widziec na japfest w tym roku. tez us, bez brembo itp itd...ale generalnie widać, że auto zadbane i warte uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...