Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie nikt nie sprowadzał bezwypadków do Polski z USA wystarczy zimna kalkulacja kosztów, kwestia taka że jak już było go stać na auto to różnica wychodziła na tmten czas max 20k zł (za nowe auto) dla tego raczej wiekszość osób nie chciała sie w to bawić jeśli już sie ktoś tego podejmował to pewnie był to znikomy % i tu nikomu nie ujmuje bo sam mam auto z USA  : ) kwestia szczerosci ze samym soba.

 

Sulik jeśli chcesz kupić ciekawa zetke musisz być cierpliwy i kalkulować to na chłodno, bardzo ładną kupił Witak w Warszawie właśnie w Twoim budżecie ładnie doinwestowana i na prawde zadbaną.

Albo trafi Ci się sztuka forumowa : )!

Albo opcja 3 czyli kupujesz, zakochujesz, picujesz ( jak wiekszość z nas tutaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości trzeba fakt ale życzymy sukcesu w szukaniu i jak dowiesz jakąś sztukę to chwal się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja załatwilem w kilka dni jak kupowałem 3 razy 350z max

 

jechałem za pierwszym razem - pierwszy ogladany, polozylem kasę

jechałem za drugim razem - 2 dni po Niemczech i polozylem kasę

jechałem za trzecim razem - najdluzej, spotkałem sie 3 razy z gościem jak kupowałem Nismo raz na oględziny i ustaliem czas 2giego spotkania, drugi by sprawdzić mechanicznie, a 3ci by sfinalizować co trochę zajęło bo przez 3 tyg nie mógł wystawić faktury- polozylem na stół i załatwione

 

dodam ze za pierwszym razem ani nie jechałem z kimś, co sie zna, ani mi do głowy nie przyszło smęcić na forum i szukać odp na pytania ile pali, ile kosztuje, na co zwracać uwagę itd.... jadę dobre biorę i tyle

 

drugi raz jak rozbilem pierwszego to dwa tyg potem poprosiłem o pomoc, ze biorę kasę i trzeba kupić dobre bez oglądania na podnośniku itp- z 400 m wokół ronda zrobiliśmy i kupiliśmy

 

Nismo musiałem spr dluzej, bo auto chciałem i tak tez jest, zatrzymać dożywotnio - gdzie jedyny problem to porysowane wnętrze w niektórych miejscach bo wiatr rzucił galezia i wywalilo szybę i porysowane mam plastiki a mechaniczne 9,7/10

wszystko prawie jak nowe, co sprawia ze jak chciałbym sprzedawać to chwili obecnej za tak jak stoi, mógłbym chcieć ze 140-150 (mam certyfikat swoja drogą, co zwiększa wartość), co i tak nikt nie kupi, bo nikt nie chciał dać 135 za biala wystawiona ma Allegro od dłuższego czasu.

Dodatkowo, nie dla każdego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją tez zostawiam dożywotnio. W przyszłości chciałbym by w garażu obok niej stał r35 gtr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-350z-3-5-v6-313-km-2006-i5791437203.html#thumb/4

Jeśli chodzi o to ogłoszenie, to niestety muszę odpuścić... Mam strasznie daleko, poza tym cena odstrasza...

Ten mi chodzi po głowie cały czas

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350-z-perfekcyjny-jak-nowy-bose-xenon-polecam-servis-aso-

Właściciel twierdzi, że auto przyjechało do Niemiec nowe i tam od początku prowadzona książka serwisowa... W przyszłym tygodniu zrobię chyba rundę do Warszawy jeśli czas pozwoli...

Edytowane przez sulik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie szukam na szczescie nabyłem, ale staram sie podrzucać ogłoszenia jak coś jest żeby uprzedzić kupujacych kiedy trafia na to forum. ogólnie musiał miec bardzo konkretna kolicje ten HR w automacie skoro taka cena a niby tylko poszuszki :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wiem ze jestem nowy, i może nie powinienem się wymądrzać, ale kiedyś widziałem taki pomysł na innym forum.

 

Może jak wstawiacie ogłoszenia, tj linki do nich wrzucajcie screeny, wtedy gdy ogłodzenie zniknie lub się zmieni, to będziemy wiedzieli o który chodzi.

 

Ja sam już tez kupiłem niedawno, ale wiem jak to jest szukać 350z, masakra, zanim kupiłem swój obejrzałem kilka innych i niemal zrezygnowałem z zakupu.

A po swój daleko jechałem... Jeśli ktoś coś znajdzie w moich okolicach, chętnie pomoge.

Edytowane przez kaktuss_ML
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moderatorzy i admini tego forum to...szkoda gadać, burdel w każdym temacie więc watpie żeby wprowadzili ta zasadę w obieg.

I moje za tą wypowiedź dostać ostrzenie albo bana, lache na to kładę ale mówię jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nie jest tutaj burdel? Jak czasami próbuje znaleźć coś co było już opisywane na forum żeby nie powielać tematów to musze przekopac z 20 różnych tematów niezwiązanych z tym czego szukam żeby to znaleźć. Na innym forum posty niezwiązane z tematem byly by poprzerzucane do tych odpowiednich a tutaj nikt sie tym nie interesuje. W temacie o felgach czytasz o wymianie oleju a w temacie wymiany oleju o ukladach wydechowych itp. I powiedz mi ze może tak nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim, oglądałem auto o którym pisałem w powitalni (złote kabrio z Warszawy) i ogólnie tak jak bydle pisał strup...chociaż rame ma prostą, nie spawaną. Jakby ktoś chciał mogę opisać co zauważyłem. Natomiast pojawiło się parę ogłoszeń z autami po ok. 30-35 k. 

 

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-CID5-IDcUNZh.html#23f7c04094

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350-z-bezwypadkowy-xenon-bose-idealny-serwis-cena-ostatecz-CID5-IDbPCj5.html#23f7c04094

http://olx.pl/oferta/nissan-z350-3-5-v6-2005rok-280ps-szwajcaria-bose-brembo-zamiana-CID5-IDcWgqx.html#23f7c04094

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-kabrioletokazjazobaczwarto-ID6y9Rih.html#8295b911e9

 

Wkleiłbym screeny ale motyla noga nie wiem jak :/

 

Jakoś najbardziej to mi ten czarny Szwajcar by przypasował, ale przebieg 200 kkm... warto się nim interesować?

Może lepszy właśnie z dużym przebiegiem i zadbany i niż rozbitek ze stanów?

Podpowiecie coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...