Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie zadne z tych aut nie powala i wedlug mnie nie warto zadnym sie zainteresowac a co do cabrio to wyglada jak by mial wywalona poduszke i tandetnie posklejana.


A o srebrnym pisze ze od nowosci w niemczech ale to jest wersja US i napewno zostal sprowadzony z US wiec juz tutaj od poczatku smierdzi walem jakims.


Szwajcar ma duzy przebieg i pytanie jaki olej i jak czesto go ktos wymienial czy przypadkiem za 3 tys silnik sie nie rozleci a przebieg juz jakis tam ma a wiadomo ze te auta sa do zapierdalania wiec...jezeli ktos dbal, wymienial olej to 200 tys nie powinno zrobic na nim wrazenia ale jezeli nie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czarna d*pa.

Dobra do wiosny może coś znajde.

Jeśli ciśnienie oleju nie dochodzi nawet do połowy kreski ( jakieś 10 psi przy jeżdzie i na luzie) to chyba nic dobrego co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik potrzebuje około 10 psi cisnienia na każde 1k RPM czyli jeśli czujnik nie jest uszkodzony i pokazuje prawdę to nawet nie ma co się nim interesować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, Szwajcar za te pieniądze? Popatrz za ile one w Szwajcarii chodzą. Za te pieniądze to śmietniki niestety, za więcej miałek "okazje" kupić, ale po Wandaliźnie i do opłat.

 

Niebieski - mała cena, ale chyba świeży na ogłoszeniach, więc może warto przejrzeć, przynajmniej europa.

 

Cabrio stoi już na OtoMoto chyba z rok, a te samochody jak dobre są to schodzą jak swierze bułeczki.

 

Biały USA tez bardzo dawno oglądałem jak szukałem dla siebie.

 

Srebrny Ameryka, trochę stoi, ale dla mnie jest paskudny, wiec się nie wypowiadam, szary środek, fuuuu, no i właśnie dziwne ze Ameryka a od nowości w DE.

 

 

 

Jak dla mnie nie ma nic ciekawego na Allegro i na OLX jak na razie, ale z doświadczenia wiem, że jak coś wejdzie fajnego, to zapieprzaj tego samego dnia, bo zniknie, nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale te dobre i fajne znikają w ciągu jednego dnia.

 

Mi uciekło co najmniej 5 samochodów, zdążyłem obejrzeć jeszcze 3szt. dwie kupa, trzeciego kupiłem, ale kasa trochę moim zdaniem duza za niego była.

Wydaje mi się ze albo coś lekko poturbowanego, poobcieranego za dobre pieniądze, choć... ogladalem takiego z Francji, pomierzyłem miernikiem i tez był rozwalony wczesniej, poza tym cały jakiś kupowaty, prawie wszystko do poprawek było, ALBO dołożyć więcej i mieć pewny egzemplarz.

 

Trzeba odświerzac co godzine na komórce ogłoszenia, tak jak to robiłem i odrazu jechać, czy to będzie 100 czy 400km odległości

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, żebym to ja mógł tak w tygodniu z roboty się urwać. Nie wiem czy istnieje coś takiego jak używane pewne auto, chyba że sąsiada jak się widzi co dzień, ale niestety żaden z nich nie ma Zetki. :(  Nom co do ceny Szwajcara też o tym myślałem, facet musiałby za niego zapłacić jakieś 23 kPLN żeby sprzedać go z opłaconą akcyzą i jeszcze zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ceny za granica naszych Zetek sa straszne. Kosztują polowe tego co u nas tylko we Frankach... A Frank po 4 zl hehe

 

Ja musze powiedziec ze akurat trafilem, ale salon Polska, auto z demo, zarejestrowane w 2007, stalo w salonie ponad rok i wyjechalo z przebiegiem 267km. w 2008r. Teraz ma 49.800 i do konca mialo serwis w ASO udokumentowany.

 

Ale zanim znalazlem taki samochod, droga przez meke. A i tak do konca zadowolony nie jestem bo srebrny kolor, najmniej mi sie podoba.

 

Trzeba chyba naprawde cierpliwosci, u mnie ta cierpliwosc to pol roku i ciagle zwiekszanie budzetu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaktus nie przejmuj się kolorem. Ja tez długo szukałem porządnej sztuki o tez była tylko srebrna. Wizyta u kolegi w Olsztynie i jest złoty macik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja zawsze chcialem czarna, a z Olsztyna kolega powiedzial ze czarny nie swieci sie jak lakier... Chyba bedzie malowanie... Troche szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Szwajcar się dzisiaj pojawił. Wygląda dość świeżo. Można pokusić się o wycieczkę aby obejrzeć. Wnętrze bardzo zadbane jak na 180tyś km. 

 

http://allegro.pl/nissan-350-z-3-5-v6-benzyna-ze-szwajcarii-polecam-i5841090226.html

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym oklejal na Twoim miejscu. Przy sprzedaży powiedzą Ci ze był po crash teście bo cały malowany a folie można zedrzeć i masz oni lakier który w dodatku jest chroniony. Poza tym w razie jakichś zadrapania itp nie masz problemu z doborem lakieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed oklejeniem zaprosił bym renomowanego rzeczoznawcę by dokonał pomiaru powłoki nie będzie problemu jak założy naklejki- plomby od wewnątrz z numerem VIN i wypełni protokół !!!

Koszt znikomy z  kosztami oklejania.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Szwajcar się dzisiaj pojawił. Wygląda dość świeżo. Można pokusić się o wycieczkę aby obejrzeć. Wnętrze bardzo zadbane jak na 180tyś km. 

 

http://allegro.pl/nissan-350-z-3-5-v6-benzyna-ze-szwajcarii-polecam-i5841090226.html

 

Pozdrawiam. :)

 

 

Słuchajcie, on ma ponac 200tyś, chyba koło 240tys km, gość chciał mi go sprzedać i mówił o takim przebiegu.

 

Pozatym jest po wandaliźnie, nia sama maska, tylko cały był porysowany.

 

Poniżej foto tego auta jeszcze chyba ze Szwajcarii.

Ja bym oklejał :) tylko folią Premium

 

Ale premium daje połysk w czarnym jak na lakierze?

post-95317-0-51944300-1449269673_thumb.jpg

post-95317-0-47240400-1449269674_thumb.jpg

post-95317-0-17467800-1449269675_thumb.jpg

post-95317-0-60031400-1449269675_thumb.jpg

post-95317-0-07156000-1449269676_thumb.jpg

post-95317-0-52642400-1449269676_thumb.jpg

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj tez byl srebrny i myslalem o folii ale zdecydowalem sie na lakierowanie na 'czarny' ( bo w cieniu czarny a w sloncu wpada w bordowy ;) ) bo po pierwsze jest trwalsze, po drugie mam odcien jakiego nie ma zadna inna Z'tka a po trzecie zawsze lakier bedzie wygladac lepiej niz folia i nie zaluje a koszt lakierowania podobny do dobrej folii wiec jak bym lakierowalem go:

 

34a9fbe376e3b80e.jpg

 

4d40b41d8392cf74.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydle, ale kolor za***isty... Widze ze podobnie myslimy w tej kwestii.

 

Ja chce w swoj wpakowac troche kasy, uturbic, moze pozniej zakuc, itd.

 

Pozniej i tak nie odzyskam tej kasy chcac sprzedac, wiec nigdy nie sprzedam.

Po to wlasnie szukalem takiej dobrej bazy.

Wiec jak go przemaluje, nie bedzie to na nic rzutowac. Pozniej najwyzej zostawie go dla syna hehhe

 

Nie wiem tylko czy wiochy nie zrobie bo chcialbym go w czarny z grubym ziarnem, niebeskim lub zlotym, taki mi sie za mlodziaka marzyl.

Zawsze tez lubilem biale, ale wszystkie inne samochody mam biale, nawet Quada a ten bedzie Czarna Owca w rodzinie!

 

Bydle, a powiedz komore siknika tez malowales? Jaki wogole koszt takiej operacji u Ciebie? Mozesz na priv

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Z uwagi na planowaną w niedalekiej przyszłości budowę domu biorę pod uwagę sprzedaż mojego egzemplarza. Jeśli ktoś szuka cabrio oczywiście.

2005 r DE Europa manual.

30 300 km oryginalnego przebiegu.

100% bezwypadek, żaden element nie malowany.

Pomarańczowa skóra w środku - fotele specjalne do wersji cabrio.

Auto nigdy nie widziało zimy.

Ze sprzedażą mi sie nie pali i aż tak bardzo w garażu mi nie przeszkadza wiec nie wystawiam na Allegro itp. Po prostu jeśli jakiś forumowicz szuka to zapraszam na oględziny ;)

Stan techniczny igła - nie wymaga wkładu finansowego ( No może poza klockami z przodu ).

Micho auto zna wiec może sie wypowiedzieć ;) więcej info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez znam widziałem i potwierdzam ze bardzo godny egzemplarz. Świetnie się prezentuje i pięknie chodzi.kiedys szukałem pomarańczowej cabrio - jak ktoś szuka takiej to proponuje szybko grzać do Lublina. Swoją drogą szkoda ze sprzedajesz

Dodam że właściciel w porządku chłopak nie żaden kreta cz czy oszust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydle, a powiedz komore siknika tez malowales? Jaki wogole koszt takiej operacji u Ciebie? Mozesz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, komory nie malowalem a kosztu nie pamiętam co to było prawie 3 lata temu ale coś kolo 3,5-4 tys z tym że ja sam rozbieralem i składałem auto, zreszta ja sam robię większość przy aucie jeżeli masz czas, narzędzia i wiedzę.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem.

Musze popytać lakierników u nas w mieście, a w zasadzie  jedny tylko dobre opinie słyszałem, więc nie mam dużego wyboru.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Jestem tutaj nowy i póki co nie mam swojej Zetki, ale wstępnie się zdecydowałem na pożegnanie ze swoim teraźniejszym oczkiem w głowie. Przeczytałem wmiarę dokładnie początek tematu ,ale informacje były już chyba trochę nieaktualnie, tzn. cenowo i chciałem się spytać na ten moment o kilka egzemplarzy plus koszty użytkowania takiego auta. To są auta które mnie bardzo wstępnie interesowały:

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-CID5-IDcUNZh.html#23f7c04094- tego już widziałem, że ktoś wrzucał, ale może jest jakieś nowe info na jego temat?
http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-300km-klimatronik-skora-alu-xenon-CID5-IDcKFFZ.html#5c0c40eca3
http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-350z-biala-perla-coupe-bose-czarne-skory-zarejestrowany-zamiana-CID5-IDcUUl3.html#5c0c40eca3
http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-CID5-IDcSFYZ.html#5c0c40eca3- straszna wiocha, ale to bym sobie odratował, pytanie czy wiadomo coś o nim technicznie?
http://olx.pl/oferta/nissan-350z-b-lpg-CID5-IDczIRW.html#5c0c40eca3- chyba mi się najbardziej podoba, może poza tym gazem
http://allegro.pl/nissan-350-z-i5833507964.html- jak co przy tej cenie gradobicie nie jest dla mnie problemem
http://allegro.pl/nissan-350z-3-5-280km-i5812441373.html- bardzo korzystna cena, jest to w ogóle możliwe za egzemplarz w dobrym stanie?

Sorry, że tyle tego nawrzucałem, ale przyznaje się bez bicia, że nie siedzę w tym konkretnym modelu i nie wiem po ile chodzą ,,forumowe" egzemplarze, dlatego nie mam pojęcia czy to co wrzuciłem to jest drogo, czy tanio. Dodam, że zależy mi żeby zmieścić się maks do 37tysięcy, bo tyle planuje dostać za swoją zabawkę. Na koniec chciałem jeszcze spytać jakiej wielkości bagaż wchodzi do bagażnika w waszych zetkach? Zastanawiam się na ile ta rozpórka z tyłu ogranicza ruchy. Wejdą tam dwię średniej wielkości torby?

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...