Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktokolwiek kupił gratuluję i zazdraszczam :claps:

Wiedz, że konkurencja była blisko...

Dziękuję, ponad 8 godzin w polskim busie się opłaciło  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh w takich momentach widać dopiero jakie skromne ilościowo jest grono użytkowników 350/370Z.

 

Pozdrawiam i oczywiście wielu przyjemnych chwil za kierownicą nowego nabytku życzę. :)

Edytowane przez Robert83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze smutkiem, u mnie również pomału nadchodzi wymiana zetki na auto bardziej rodzinne :(

 

Pod młotek pójdzie pewnie po nowym roku/na wiosnę, ale nie wykluczam wcześniejszego wyciągnięcia jej z garażu.

Póki co żadnych ogłoszeń nigdzie nie zakładam ani nie wrzucam, ale jeżeli komuś pasuje wersja US z 2003 roku z LPG (już taka zakupiona, LPG założone w wersji rozpiździel - ogarnięte dopiero przez Tofu) to pisać śmiało PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trzeci najlepszy

 

a czy to normalne w zetce że obrys poduszki pasażera jest widoczny na konsoli i pod każdym kątem sie rzuca w oczy? Bo krawędź między maską a zderzakiem sugeruje że coś się z przodu auta działo jak na mój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten spoiler taki jest niedoje... w prawidłowa stronę

nie no wiem ze w prawidlowa strone, smieje sie... ale pedalski jest tak czy inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem sobie sam na pytanie.. spasowanie przodu w tym aucie (http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-unikatowy-313ps-skora-xenon-navi-full-opcja-ID6yeGwD.html#8295b911e9) jest tak tragiczne bo założony jest zderzak z przedliftowego modelu, zatem teoria o przebytym dzwonie jest pewna. Do tego numer telefonu z tego ogłoszenia wskazuje na Mirka handlarza więc nie mogłoby być inaczej jak kombinowane. Jakby ktoś mi jeszcze potwierdził że tak normalnie deska nie wygląda i ta jest po regeneracji to wiedziałbym czego się wystrzegać w poszukiwaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tez ten HR podoba, jedyny od jakiegoś czasu którego bym pojechał obejrzeć.

 

Może cena nie najmniejsza, ale może warto.

 

A o tym spoilerze "odwrotnie założonym" mówicie na tym czy na innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na forum, tak więc witam wszystkich i od razu przechodzę do rzeczy: co sądzicie o tym aucie:

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-benzyna-280km-niski-przebieg-stan-perfekcyjny-okazja-CID5-IDdaruz.html

Golas z USA, brak: brembo, bose, skóry, fotele materiałpwe niepoprzecierane bo właściciel obszył boczki. Bankowo walony w przód - lampy nieoryginalne.

Nie widać dokładnie na zdjęciach ale dziwnie wyglądają błotniki... wersja USA nie powinna mieć kierunków a tu jakoś to tak dziwnie to wygląda i ciężko ocenić ale na moje oko to błotniki od wersji EU. Auto pewnie po dobrym dzwonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golas totalny ale jak przebieg oryginalny, podluznice nieruszane, cwiary nie ma to wolal bym taki egzemplarz niz bezwypadkowy z przebiegiem 200 tys bo przy takiej liczbie to juz naprawde loteria z silnikiem bo widze ze czesto gesto ludzie nie maja pojecia o Z i wymieniaja olej sytetyczny co 15 czy 20 tys a w dodatku leja Castrola wiec wole oryginalne 50 tys i silnik raczej zajechany jeszcze nie bedzie nawet jezeli byl Castrol i wymiany co 15-20 tys.

Ale żeby zrobić z niego prawdziwe Z to 5-10 tys trzeba by położyć bo tak to niby fajny ale taki pedalski czyli dupne hamulce, felga 17nastka, bez tempomatu i mozliwosci zmiany map, bez grzania stolkow, z wiesniackimi lampami. Pomijam fakt ze fajnie by bylo mu wlozyc jakis lepszy zawias i regulowane wahacze ale to co wypisalem wczesniej plus pakiet startowy to mysle ze kolo 10 tys moze sie zakrecic suma koncowa o ile nie trzeba poprawiac blachy po przednich fachowcach. Ja bym go obejrzal jezeli bierzesz pod uwage te rzeczy ktore trzeba by bylo w nim zmienic.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golas z USA, brak: brembo, bose, skóry, fotele materiałpwe niepoprzecierane bo właściciel obszył boczki. Bankowo walony w przód - lampy nieoryginalne.

Nie widać dokładnie na zdjęciach ale dziwnie wyglądają błotniki... wersja USA nie powinna mieć kierunków a tu jakoś to tak dziwnie to wygląda i ciężko ocenić ale na moje oko to błotniki od wersji EU. Auto pewnie po dobrym dzwonie.

Dopiero zaczynam poszukiwania, spodziewałem się okolic 40k za to auto, ale ogłoszenie mnie zaciekawiło. Dzięki wielkie za rozwianie wątpliwości, tak więc szukam dalej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydle źle nie mówi. Masz 40tysia na auto, to sprawdz po VIN-nie bo to Ameryka, wiec wszystko będziesz wiedział, trochę z ceny zejdzie, może ze 2koła w dół, to masz już 12tysi na inwestycje.

 

Kupujesz fajny zawias, fajne fele to około 6000-8000 (Ja kupiłe trochę taniej, ale takie okazje się rzadko zdarzają) , może znajdziesz cos taniej. Do tego Brembo ok 3000, Faktycznie wymieniłbym te Wieś-Lampy i ładna czarnulka będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I slusznie, za 40 tys kupisz juz porzadny egemaplrz w serii. Ja bym nie skreslal aut po przygodach bo takich jest w sumie 90%, wazne tylko zeby byly zrobione dobrze! Czasami te bezwypadki sa bardziej zapuszczone niz te po przygodach. Jedyne co to staraj sie albo szukac takiego z niskim przebiegiem albo z udokumentowanym przebiegiem i kazda wymiana oleju. 


Ja bym jechal go ogladac - tak jak Kaktus mowi - wytargowac z 2 tys i jest 12 na dodatki. Jak ma udokumentowany przebieg to naprawde duzy plus w tych autach ktore sa wrazliwe na oleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...