Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mówie, przed wyjazdem popros o VIN, zapłać 15dolarów lub popros kogos z forum może ma darmowy dostep i sprawdz w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kupujesz fajny zawias, fajne fele to około 6000-8000 (Ja kupiłe trochę taniej, ale takie okazje się rzadko zdarzają) , może znajdziesz cos taniej. Do tego Brembo ok 3000, Faktycznie wymieniłbym te Wieś-Lampy i ładna czarnulka będzie.

6-8 tys na felgi i zawieszenie ? dwie felgi tyle kosztują w górę a nie 4 i zawieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obejrzał go co widać że dość ma jakieś pojecie o aucie i chociażby wymianach oleju.

 

Co do felg to Tomek trochę przesadziłes bo używane markowe felgi kupisz juz za 4-5 tys spokojnie a nieraz nawet taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ogłoszenia 350z przegladam od kilku miesięcy i wcześniej tą zetke widziałem tylko raz ale dośc szybko zniknęła i myslalem ze się sprzedała.

 

Tak, opis wygląda dość obiecująco. Właściciel twierdzi, że maglownica czasem puka. Regeneracja w zetce to jakiś większy problem czy jak w standardwoym aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obejrzał go co widać że dość ma jakieś pojecie o aucie i chociażby wymianach oleju.

 

Co do felg to Tomek trochę przesadziłes bo używane markowe felgi kupisz juz za 4-5 tys spokojnie a nieraz nawet taniej ;)

 

 

jakie i gdzie wystepują takowe za 5 tys? bo ja często przeglądam i nie widuje - 3 lata temu jeden użytkownik sprzątnął mi felgi za 6,5 których wartość nowych wciąż ok 16 a gość sprzedawał po takiej cenie, bo sprzedał auto i od tamtej pory nie widziałem nigdy dobrych fajnych felg używanych 

 

co więcej należy tutaj dodać - takie sytuacje jak kupno używanych felg na wypasie nie występują w naturze i na pewno nie u nas a sprowadzenie też swoje dokłada więc konkluzja taka, że używane średnio 10+ i są UŻYWANE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, po mojej krótkiej nieobecności na forum, przybyłem aby podzielić się z Wami informacją iż nasz kolega WP89 wczoraj o godz. 21.45 oficjalnie i w pełni świadom praw i obowiązków z tego wynikających podpisał umowę kupna-sprzedaży auta niebywale pięknego z zacięciem sportowo-rekreacyjnym jakim to oczywiście jest Z350 roadster w kolorze złotym próby 585, z użytkownikiem Wojti83 :wave: ...AHAHAHAAA!!!   W końcu jest! 

Korzystając z okazji chciałbym również pozdrowić mame, tate, żone i specjalne pozdrowienia dla Wojciecha z Lublina za profesjonalne podejście do sprawy, życzliwość, wyrozumiałość i po prostu bycie CZŁOWIEKIEM co w tych czasach już nie jest takie oczywiste. Dzięki stary!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Wojti83 kondolencje dla Wojtka z Lublina ;)

Aha a złoto próby 585 jest e kraju tylko jedno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Wojti83 kondolencje dla Wojtka z Lublina ;)

Aha a złoto próby 585 jest e kraju tylko jedno ;)

Gdybym bym złośliwy to bym napisał że bardziej ona wygląda na próbe 333, ale że nie jestem to nie napisze.... ;)

 

Dzięki ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie zeta ze Szczecina - właściciel wymienił magiel na regenrowany, który okazał się źle zregenerowany (ten ponoc tez mial wymienić). Po tejże operacji nie zrobił geometrii i zjadło mu opony. Odnoszę również wrażenie ze wnętrze nieco mocniej styrane niż faktyczny przebieg. Choć od 2 lat widnieje w rejestrze ze śmiesznymi rocznymi przelotami.

Edytowane przez tomazi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wszystko sobie dokumentuje, żebym miał to i owo wspominać i robię zdjęcia w różnych okresach auta, modyfikacji, przebiegu itd

 

od początku roku do dnia dzisiejszego, a więcej już nie wyjadę w tym roku - 3633,6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek Ty masz Nismo oryginalne więc nie dziwie się że dbasz o takie szczegóły zresztą wiem ze to auto traktujesz jak relikwie ale nie dziwię Ci się bo ja bym miał tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu lubie mieć coś ładnego

 

na szarych lakierach nie było tak widać jak każda kropkę na czarnym, ale Michał tez wszystko widzisz u siebie, więc jedziemy na tym samym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich z Dolnego Śląska którzy jeszcze nie wyszli z ukrycia zapraszamy do naszej grupy na fb "Nissan 350z - Grupa Dolnośląska"

 

Zjeżdżamy się co miesiąc.

 

 

post-36889-0-25759000-1451766514_thumb.jpg

Edytowane przez Mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...