Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koleś daje auto do sprzedaży i ani nie chce mu się go wyczyścić. Zderzak tylni cały jest krzywy, w środku chlew, tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój kiedyś dla ciekawości do niego napisałem jak szukałem swojego i powiedział ze to kolegi i on tam cos sobie zmieniał.

 

Na pewno wymienił wszystkie lampy, przód i tył, tylny zderzak i przednie błotniki, bo sa od Europy a to USA, nie wiem czy fotele sa oryginalne, obszyte ma boczki drzwi jakos wieśniacko, i podejrzewa ze Brembo założył.

 

Jak go pytałem to miał już kupców, mi chciał chyba za 24tys oddac, ale jak widać stoi już ze 4 miesiące.

Szkoda drogi na niego, tak jak chyba Budle pisał, "ULEPEK".

 

No i na pewno nie revup.

 

Ja bym nie jechał! 

 

To szczegół ale jeszcze widze ze zaślepka środkowego schowka jakas wpakowana do środka...

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mialem dogadane w ciemno za 21 kpln. Podobno odkupione od kolegi ale facet nie ma czasu jezdzic to sprzedaje:-?) na dzien przed moim przyjazdem facet musial znalezc kogos kto zaplacil mu troche wiecej i przestal odbierac ode mnie telefon, wiec ostatecznie go odpuscilem sobie (i dzieki Bogu!) po kilku tygodniach ogloszenie znow sie pojawilo z innym nr.telefonu i czlowiekiem do kontaktu, podejrzewam ze kupil go jakis handlarz, albo koles ktory po jakims czasie obczail co to za szrot i postanowil dalej puścić go w ludzi. Tyle w temacie, nie ma co glowy zawracac.

To nie jest revup. W 2004 nie wychodziły. Wiec jest to wersja 280KM

Ze dwa miesiące temu ogladalem zlotego roadstera z tego roku wersja US, mial w dowodzie wbite 221 KW. Gosciu sie zarzekal ze to nie pomylka. To juz 3 przypadek o ktorym slysze ze auto z Us ma wiecej kucy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to tyle jeśli chodzi o to ze użytkowane przez kobietę :)

Pomyłka pomyłka a jak nie pomyłka to normalny wałek ;) w 2004 r nie było revup czy to w Eu czy w usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo gadania, spekulacji, a widać po wnętrzu - po samym awaryjnym - jego umiejscowieniu, który to rocznik, więc nie ma co dalej kontynuować :) co więcej, macie kolor czerwony redline, a czerwony przyciąga uwagę tzw stłuczki :P

 

na oko to 2005, ale coś kombinowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swojego też raczej bede sprzedawać za granicą bo tutaj nikt mi nie da takich pieniędzy jakie chciałbym, tym bardziej że rynek jest zniżony przez jeżdżące trupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej jestem w trakcie poszukiwań zetki, obejrzałem juz kilka egzemplarzy w pl i coraz bardziej skłaniam sie ku temu żeby kupić w niemczech, ale przy akcyzie za pojemność robi się to dość droga impreza. No chyba że jest tu jakaś dobra dusza chcąca się pozbyć europejskiej zetki z dachem za ~40k zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano widzisz Hayabusa sam teraz jesteś najlepszym przykładem że na za***ista Z'tke trzeba z 50 położyć i nie koniecznie będzie to już polift. Sam się zastanawiałem nad sprzedażą mojego ale jal jednak później będę żałować to wiem ze kupić dobra 350tke bede musiał miedzy te 40-50 położyć a i tak to będzie nudna seria wiec wybilem sobie ten pomysł z głowy puki nie znudzi mi sie do konca albo 370tki nie beda tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moto.allegro tylko to auto jest godne uwagi na dzień dzisiejszy http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-cabrio-3-5-v6-313km-2007-2008-ID6y8HsH.html

 Przy okazji pobytu w salonie toyoty (sprzedaje ją dealer) obejrzałem ją w lipcu i 2 dni temu, rzeczywiście wygląda godnie, ale po pierwsze nie mój budżet, po drugie cabrio (kompletnie mi się nie podobają)

 

No niestety Bydle, to już nawet nie chodzi o to ile trzeba wyłożyć tylko o to, ze nawet nie ma na co patrząc na ogłoszenia. Pozostaje mi tylko czekać na jakiś złoty strzał w ogłoszeniach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo cena trochę za***ista... Pewnie żona kazała mu sprzedać, więc sprzedaje.. tylko nie bardzo może chce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, dokładnie, a jakie zdziwienie oglądających... cena w kosmoch i po Crash Teście...

 

Ale tak serio po fotkach ładnie wygląda... Ciekawe jak na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle z tego co zauważyłem - Cabrio albo ulepek za 25tys albo coś porządnego za 60tys... Nic pośredniego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety polaczki to glupi narod i patrza zeby kupic cos najlepiej za polowe ceny w stanie salonowym. Zygac sie chce jak pomysle ze mialbym sprzedawac moja Z'tke czy E38 i sluchac wypocin i kretynizmow druni ktorzy nie maja pojecia o wartosci pojazdow. Tak samo jak nie kupisz dobrego 350Z za 30pare tys. tak samo np wiem ze nie kupisz dobrego E38 za kilkanascie tys i idac dalej tym tropem kazde dobrego auto niestety kosztuje ale ten narod jest za glupi zeby placic i jezdzic dobrymi samochodami wiec jezdza takie wlasnie trupy a ludzie pozniej probuja je sprzedac zanizajac ceny rynkowe. Jak kupowalem E38 obejrzalem pare i jedna zdecydowalem sie obejrzec taka za 10 tys...masakra po odpaleniu silnikiem tak telepalo zeby myslalem ze wyskoczy z pod maski a wlasciciel na to ze one ta wszystkie maja i przez tel zarzekal ze auto w za***istym stanie a na miejscu padaka jakiej nie wiedzialem. No i jeszcze kwestia taka ze kazdy by chcial kupic kilkunastoletnie auto w stanie bezwypadkowym - k**wa nie ma takich aut a jak sa to kosztuja wlasnie dwa razy tyle co srednia z reszty. 

To auto sprzeda ale w momencie jak trafi na normalnego klienta a ja jego miejscu juz dawno bym wystawial to za granica gdzies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...