Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja myślę odwrotnie, wolę zmienić silnik niż wyciągać budę i czekać aż się rozpadnie w trakcje zderzenia przy 50km/h i wyśle mnie na tamten świat

Naprawa zderzaka,błotnika a nawet maski czy tylnej czesci karoserii nie pośle Cie na tamten świat:) Zrozumiał bym jeśli bys napisał że wspawanie ćwiary Cie pośle lub prostowanie zety owiniętej na drzewie:) Przechlapane mają w takim razie sportowcy,drifterzy ,którzy wyciskają ze swoich aut siódme poty a zderzaki mają już powiązane na trytytki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu drifterow ma auta po większych przygodach...i jeżdżą i jakos nie słychać żeby gineli na tych torach

Kaktus najlepiej poszedl do tematu, szybko zweryfikowal rzeczywistość i zamiast szukac bezwypadkowego rodzynka kupił zadbany egzemplarz po jakis małych przygodach i zamiast wydawac chore pieniądze na te 'rodzynki' pakuje turbo i będzie miał jeszcze wiecej przyjemności z jazdy tym autem ;) pod warunkiem ze korba sie nie urwie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaktus to w ogóle pojechał grubo z tematem , nie rozdrabniał się na 300-400KM tylko myśli o czymś jeszcze grubszym i inwestuje mądrze $. Jak się ogląda jego temat to głowa marzy o wolnych 30 tyś w portfelu i mądrym ich spożytkowaniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego:

 

http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-350-z-xenon-skora-alufelgi-19749201.html#e2c33dedae6fbc55,1

 

a tutaj ten sam:

 

http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-350-z-19350451.html#e2c33dedae6fbc55,1

 

Autokomis sprzedaję autko, które podrzucił im handlarz... Kontaktowałem się zarówno z komisem jak i handlarzem. Nyska została sprowadzona 3 lata temu do Polski. Miała jakąś przygodę, ale handlarz ma amnezję i nie pamięta jaką dokładnie. Z racji tego, że mieszkam na drugim końcu Polski mam prośbę - czy jest ktoś z okolic Tarnowskich Gór i mógłby obejrzeć ją dokładnie i skontaktować się ze mną żeby podkręcić/ostudzić mój zapał? Będę wdzięczny za pomoc.

 

A może ktoś kojarzy to autko?

 

Numer VIN: JN1BZ34D18M706088

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam carfax, ale znalazłem coś takiego

 

http://www.vindecoderz.com/EN/check-lookup/JN1BZ34D18M706088

 

oraz 

 

http://www.vindecoder.net/?vin=%09+JN1BZ34D18M706088&submit=Decode

 

model, data produkcji, kolor nadwozia się zgadzają, 2 poduszki powietrzne też

 

Jest to wersja Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. Najbardziej jednak martwi mnie ten zapis:

 

Campaign  #Report date  Affected Component   Recall Initiator

08V521000       07/10/08           AIR BAGS                    MFR

 

 

Dzwon?

Edytowane przez Sp1N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc w ogloszeniu zapomnial dodac jednego zera chyba.

Ja widze to tak, ze jesli strona z przebiegiem sie nie myli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś taki ubogi...kolego może jednak trochę jeszcze poczekaj...wiem , że jak się chce to chce się mieć natychmiast Ale wiem po sobie, że apetyt rośnie szybko..I koszty też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymienili polowe wnetrza, cofneli nardo duzo przebieg i pala glupa. Pozatym przebieg 11500km na osmioletnie auto, troche malo.

Bywa tak ze samochod jest trafiony mocno i stoi dlugo bez naprawy, ale jak dla mnie duze ryzyko za duza kase.

 

No i chyba to ogloszenie juz dlugo wisi.

 

 

Uchwyt wewnetrzny drzwi oklejony ala Carbonem, tam sie rysuje, ale nie przy takim przebiegu.

Lewar jakby wytarty, ale slabo na foto widac, jak dla mnie fotel kierowcy za bardzo sciuchany na ten przebieg. Albo po za***istym dzwone lub topieniu i zmienili elementy wnetrzna na uzywane i podpicowali, albo przebieg ze strony ktora podałeś jest bardzo możliwy i licznik cofniety.

 

Jeszcze ten zapach na wlamce, ciekawe czy nie wali w nim glonami i rybkami.

 

Sorki ze zniechecam, ale tak ocenialem auta jak sam szukalem.

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny, skore ma, ale podgrzewania brak, mogly byc fotele zmieniane.

 

Dzięki kaktuss_ML - masz rację.

 

Według informacji jakie udało mi się znaleźć - wersja Touring powinna mieć podgrzewane siedzenia. Ciekawy jestem tylko po jakiego grzyba zostały zmienione siedzenia i zlikwidowane zostały switche.

 

A ten przycisk od regulacji fotela od strony pasażera nie powinien być od strony konsoli? Czyżby siedzenie od kierowcy zamontowane na miejscu pasażera?

 

Czy jest tu na forum jakiś forumowicz z okolic Tarnowskich Gór? Byłbym wdzięczny za namiary.

Edytowane przez Sp1N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak dla mnie fotel kierowcy za bardzo sciuchany na ten przebieg....

Mój fotel przy przebiegu 140 tysi wygląda podobnie jak nie ładniej  :whistle:

Coś śmierdzi przy tej czarnej nysce...

Patrząc po fotkach to:

-brak prawej zaślepki na przednim pasie, sama chyba tak łatwo nie wypada

-łuszczący się lakier na zderzaku, zaraz pod maską + mam wrażenie że klipsy są różne

-spryskiwacze xenonów a'la Łada Samara  :dribble:

-na zdjęciu z otwartymi prawymi drzwiami uszczelka jest srebrna albo mi sie tak wydaje...

 W sumie pierdoły ale jak kto woli  :whistle:

Ja swoją kupiłem po przygodzie z krawężnikiem i wypadnieciu w pole. Z zewnątrz troszkę jeszcze do zrobienia ale za to stan techniczny na chwilę obecną jest zadowalający  :wave:

Wolę kupić takiego nież wyszykowanego sztrucla  :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko smierdzi fotele z wersji przed lifotwej a to macie zete wersja golas nie ma nic i  po konkretnym dzwonie , była  szkoda calkowita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj tylko jedź oglądaj bo wygląda ładnie ,widze ze cene akceptujesz więc nie ma co gdybac czy ktoś kojarzy tylko trzeba oglądać bo jak dobry egzemplarz i będziesz sie czaił to Ci ktoś z przed nosa sprzątnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu cena godna auta ze Szwajcarii.

Fotki bardzo ładne, mi się podoba, poza tym ze strasznie wyplakowany do sprzedaży, nie każdy to lubi.

Niestety nie widziałem na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-CID5-IDdZjAt.html#7db9ed2460

 

A ktoś oglądał może tego nissana? Z rozmowy wynikło, że była uderzona w prawy przedni narożnik, żadnej ksiązki serwisowej. Cena jest zastanawiająca, bo w holandii ceny zetek zaczynają się od 10k euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ten samochod w ogloszeniu jeszcze nie zrobiony, nie wygladalo to zle.

Popros o zdjecia, napewno maja.

Reszty tematu nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tyg jadę, bo neistety wcześniej nie mogę, więc póki co zbieram informacje :P

 

A rozbity był wystawiony przez nich czy przez kogoś innego? cenę może pamiętasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie pamiętam szczegółów, ale na pewno było za dużo jak za samochód do naprawy, więc się nie zainteresowałem..

Czy nick ten sam nie pamiętam, ale tak jak bym widział to foto wcześniej z rozbitym, tak widze teraz dlatego go poznałem - oczywiście mogę się mylić.

Spytaj czy go wystawiali wcześniej stukniętego i czy maja foto. Coś mi się kojarzy ze mógł mieć koło uszkodzone, ale pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś w sprawie Zetki i sprzedawca powiedział mi, że w aucie, które sprzedaje czasami szwankuje zapalanie pojazdu. Po obrocie kluczyka nie dzieję się nic. Po kolejnym podejściu jest ok. Twierdzi, że mechanik samochodowy powiedział mu, że jest to wina czujnika położenia pedału sprzęgła. Czy spotkaliście się z czymś takim w swoich autach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...