Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej zetce rzekomo to "fabryczny pakiet stylistyczny". Moim zdaniem to jakiś aftermarket, mogę się jednak mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta Zeta ze Szwajcarii, która pojawiła się wczoraj. Obręcze i wnękę zderzaka przedniego ma pomalowane na czarny połysk to i może odblaski prysnął przy okazji. :)

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia lub polakierowane, ewentualnie zmienione ma czarne artermarket. To samo ze zmaczkami.

Jak dla mnie wyglada fajniej jak w serii. Felgi tez malowane, nie wychodzily czarne.

Podobnie jak grill w zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zmiany bardzo na plus szczególnie przy srebrnym nadwoziu. Świadczy o dobrym guście poprzedniego właściciela. :)

Edytowane przez Robert83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie podobnie w planach, tylko zamowilem odblaski biale, jakos czarny tam mi mniej pasi.

 

Ciekawe czy taki juz że Szwajcarii przyjechal czy to efekt tutejszych zabiegow.

 

Jesli robione u nas to auto przygotowane na sprzedaz i pytanie co jeszcze oprócz litrowego Plaka.

 

Choc generalnie prezentuje sie ladnie.

Jak cena nie przeraża jak bym obejrzal auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba napisze do właściciela czym poleruje auto bo w takim stanie to nie wstyd na zlot przyjechać tylko trzeba włożyć czyste kapcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przeglądałem ogłoszenia i od razu rzuciła mi się w oczy. Naprawdę konkret i cena jak na zadbaną Zetkę po lifcie z niskim przebiegiem jest jak na moje oko w sam raz. Okazja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki nie kupujcie szytuki z dobryszyc ogladalem ja zani ja zrobili, mialem nawet zdjecia masakra... silnik jak sie odpalilo wkrecal sie na maks obroty, jezdzony na castrolu 5w30, srodek mial idealny. Ale auto jest krzywe mialo pokrzywiona kolyske przesuniete drzwi itd...

auto mialo wypadek w marcu 2015 do polski zjechalo w listopadzie, w ubezpieczalni w holandii zalozyli mu nowe felgi amortyzator itd. Auto jest krzywe... to jest ostatnie auto ktore ogladalem przed zakupem g35, i to co tam zobaczylem, poza idealnym wnetrzem zero pozytywow.

btw jednak mam zdjecia :D jakies sie uchowaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki nie kupujcie szytuki z dobryszyc ogladalem ja zani ja zrobili, mialem nawet zdjecia masakra... silnik jak sie odpalilo wkrecal sie na maks obroty, jezdzony na castrolu 5w30, srodek mial idealny. Ale auto jest krzywe mialo pokrzywiona kolyske przesuniete drzwi itd...

auto mialo wypadek w marcu 2015 do polski zjechalo w listopadzie, w ubezpieczalni w holandii zalozyli mu nowe felgi amortyzator itd. Auto jest krzywe... to jest ostatnie auto ktore ogladalem przed zakupem g35, i to co tam zobaczylem, poza idealnym wnetrzem zero pozytywow.

btw jednak mam zdjecia :D jakies sie uchowaly

To są te okazję poniżej 40 tys...

 

Co do plastików w zderzaku to ja ich nawet nie zakładam bo tandetne z nimi wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona jest wystawiana już od września - października 2015

Szykowałem się na nią, ale jakieś niespójne info dostałem od właściciela.

Był wystawiony ale właściciel coś mówił ze może nie będzie sprzedawał, coś że ciśnienia oleju nie trzyma, ale do wymiany jest uszczelka chyba pod głowicą, bo to ich przypadłość, że niby pierwszy właściciel, ale kupił w Toruniu w komisie i że nie uderzona, ale chyba cała lub jeden bok pomalowany bo ktoś porysował.

 

Dokładnie też nie pamiętam, ale jakieś takie gadki były, choć coś mogłem namieszać.

Nie wiem czy Kuba jej nie robił, bo miał wstawić jak to powiedział do jakiegoś gościa co zetkami się w Wawie zajmuje, ale wtedy nie znałem Kuby i nie wiem czy o nim mówił.

 

Wcale nie musi być z nim coś nie tak, może warto sprawdzić, ale na pewno nie kupować w ciemno, no i zobaczyć co właściciel opowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej była wystawiona w Pabianicach w okolicach pięciu dych właściciel mówił ze odda za 49 z tego co pamiętam. Niby miał być bezwypadek. Jak bym poszukał to bym znalazł masę zdjęć które mi podesłał. Samochód pewnie nawet nie przerejestrowany i jakiś handlarz sprzedaje bo zaraz pojawiło się nowe ogłoszenie z nową ceną

 

Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zgodze się z Toba, bo w pabianicach byl niemal identyczny, z ta roznica ze byl nie czarny a taki ciemny granat, tez z siwym srodkiem, no i pochodzenie Francja.

Ten we wrzesniu byl napewno w Warszawie i gadal jak prywatny wlasciciel i cena podobna do tej.

 

Chyba ze mowisz jeszcze przed wrzesniem 2015

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jestem nowy na forum, przymierzam się do kupna 350tki. Jestem w sumie laikiem odnośnie tych samochodów, ale akurat miałbym kogoś z kim mógłbym pojechać zetkę zobaczyć. Ale jak wiadomo, na forum się tu już znacie i też są ludzie co znają z okolic lub swojego miasta ogłaszane samochody , a także swoją wiedzą mogą zawsze coś podpowiedzieć. 

 

Moje pierwsze pytanie, przeglądałem oferty na allegro a na stronach niemieckich, i zauważyłem że tam zetki z tych samych roczników u naszych sąsiadów są na prawdę sporo droższe, na mobile.de np. Szczerze ciężko znalezć zetkę poniżej 10 tys euro nawet w rocznikach 2003-2004.

 

Teraz tak, czy do 40 tys znajdę zetkę w miarę w dobrym roczniku np 2005-2006? Czy raczej to będą szroty porozbijane i poskładane w okazyjnych cenach na allegro.? Czy ten przedział to bardziej nastawić się na rocznik 2004 max

I czy w ogóle ten pułap max 40 tys to porywanie się z motyką na księżyc? Czy szukając długo uda się znależć coś niekoniecznie tutaj w kraju.

 

I tak z czystej ciekawości ciekawi mnie to ogłoszenie, 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-wer-europejska-zadbany-jdm-ID6yiaFT.html   

 

Po prostu co o nim sądzicie, co w takim ogłoszeniu może być podejrzane na co zwracać uwagę

 

Dziękuje za wszelką pomoc i przepraszam za wszelkie błędy które mogłem popełnić jako nowicjusz na forum. Sam długo szukałem swój obecny samochód, a kupiłem 3 latka(2006rok) ale akurat udało mi się z nim bo wiedziałem w jaki sposób był bity i miałem historię z wypadku i napraw i od znajomego który go sprowadzał. Ale 350tka jest moim marzeniem od dawna już, nie chce się śpieszyć z zakupem, bo wiem że to nie będzie łatwe szukanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w tym temacie czytając ostatnich kilkanaście stron...mnie się nie chce już powtarzać tego co jest maglowane średnio co 20 stron

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , dzięki, przeglądałem jak na razie kilka pierwszych, to może pomińmy wszystko, a mam tylko pytanie co do tego ogłoszenia co podałem 

 

edit: ok dzięks przeglądnę forum poszukam tej zetki

 

sorki chłopaki za wtope, wiem że was to pewnie męczy jak ktoś ciagle pyta o to samo, może się za bardzo rozpędziłem zamiast przejżeć forum

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...