Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będę dzwonić na czasie bo teraz mam wielkie zamieszanie w domu, a wybrać się daleko nie mam, tylko muszę odnależć kontakt do kolegi znajomego co ma zetkę, bo bez niego nie mam co nawet jechać. Ale to się wszystko okaże kiedy co i jak(przeprowadzki itd głowa boli)

 

Kolega wyżej pisał że była w  dziale projekty i prezentacje , można prosić o linka bo tak zaglądam tu co jakiś czas jak mam czas xD (jeśli oczywiście jest w tym dziale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wrzesniem i tez salon Pl, na 100% to ten sam samochód. Rejestracje epa

 

Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

 A dokładnie o co chodzi z tym wrześniem? O ten egzemplarz?

Pięknie zrobiony egzemplarz. Kupuj :)

Widać że jest pieknie zrobiony, ale powolutku:] 

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba za duże ryzyko w tym przedziale cenowym szukać 2006. Bardziej mi chodziło o cenę za ten biały z 2004, ale znowu szukać taniej by potem władować za felgi opony itd ponad 10tyś to też się nie kalkuluje

 

Na razie dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czy chcesz seryjnym jezdzic czy jakies mody robic. Ja chcialem na poczatku HRa kupic, po 2006r ale mniej jak 60tys nie bylo nawet co marzyc. Tu masz za 40tys ale ladnie zrobiony i zadbany. Sprawdz go sobie pod katem mechanicznym i jak jest ok to nie zastanawialbym sie za dlugo. Jak masz jakas nadwyzke na mody przeznaczona to do Coobcia na podniesienie mocy pojedziesz, waleczki Ci zmieni, wywali katy i wymieni ori kolektory bedzie lepiej latal od RevUpa.

 

Nie pomysl ze Cie namawiam po kolezensku z forum, bo wcale nie znam wlasciciela, poprostu jest to pierwsza Zetka ktora wpadla mi w oko po kupnie w pazdzierniku mojej, reszta to byly kupy. Gdybym nie kupil swojej, pewnie bym po nia jechal.

I pamietaj, dobre Zetki dlugo nie stoja w ogloszeniu.

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba wlasnie cos w tym temacie pisalem ;-)

 

Sluchaj, moja rada, jak cos upatrzysz, nie czekaj do weekendu, bierz wolne i w trase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak polowalem na swoją baaaardzo długo to w końcu wypatrzylem cudo w poznaniu ideał ale akurat pracowałem 24h. Zadzwoniłem do gościa ze rano po pracy jadę po nią. Cały dzień w pracy tylko godziny odliczanie a rano dzwonie do gościa ze wyjeżdżam do poznania a ten ze nieaktualne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamka, po prostu załamka, już miałem dzwonić ale przeprowadzki itd mało czasu a chciałem jechać po nią na weekendzie - po prostu pech, wielki pech, ale tak jak pisałeś dobre zetki nie stoją długo. Pogratulować nowemu nabywcy, bo wyglądała prze ślicznie (łezka w oku)

 

ale tak jak piszesz nie ma co czekać tylko w ten sam dzień jechać...

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się przeżywałem to samo potem byłem czujny i złapałem jeszcze lepszy model którym ciesze się już ponad 2 lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...