Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-CID5-IDebzuj.html#7db9ed2460

 

A zatem, byłem, obejrzałem. W skrócie, w tej cenie nie było aż tak źle, ale nie tego szukam.

Szczegóły:

- wnętrze - skóra na siedzeniach odmalowywana, gałka i kierownica obszyta na nowo, ramiona kierownicy spolerowane bo lakier schodził, wszystkie napisy z przycisków kierownicy starte, seryjna nawigacja się tylko odpala i nie idzie nic z nią zrobić (świeci się pod klapką), jakieś radio 2din w zestawie

- z zewnątrz - właściciel nie ukrywał, że kupił ją z uszkodzonym przodem, generalnie czujnik potwierdził jego wersję, lewy błotnik ścieniowany, prawy cały malowany, maska też malowana, przednie lampy spawane mocowania, wokół znaczka na zderzaku odchodzi lakier, brak lampek w zderzaku, spryskiwacze reflektorów nie działają, poza tym dach, reszta lewego boku i tylna klapa mają oryginalny lakier, prawy tylny róg lekko szpachlowany

- mechanika - na gazie i na benzynie działa dobrze, pali się check ale to przez gaz, gaz jeszcze na gwarancji, jakieś tam sportowe wydechy, chyba kolektory też lepsze, z zewnątrz jakichś zapoceń nie zauważyłem, ale pod spód niestety nie miałem okazji zajrzeć. Właściciel mówi, że w niedługim czasie łożyska do wymiany i gumy przy tylnym dyfrze (tak zrozumiałem :P). Hamulce okej, sprzęgło wymienione więc łapie dobrze, tylne opony śmietnik, przód OK. SIlnik niestety zalany castrolem

 

Podsumowując, cena adekwatna do stanu, odpowiednim nakładem finansowym do odratowania.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie ukazało w moim mieście, jutro pojadę go zobaczyć ale coś cena wydaje mi się zbyt niska wg mnie

 

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-300km-lift-zarej-pl-xenon-skora-super-kolor-CID5-IDd3BLp.html#3f7d4a0701

 

ktoś go z forum oglądał już może ?

 

@bydle

a jaki rocznik masz? chociaż nie wiem czy automat mi spasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez sobie od niego VIN i sprawdz w carfaxie, bo to jest USA.

Dla mnie dziwnie bo ma skore, ale brak podgrzewania.

Okkejona kierkownica,,ale uchwyty drzwi, i plasti przy mieszku, wiec moze byc dla ozdoby.

 

Z minusów wersji USA moze byc brak Brembo, brak szpery, brak spryskiwaczy na xenony.

 

Nie jestem pewien, bo jakis aftermarketowy grill jest,ale chyba zderzak jest od przedlifta.

 

Z tym ze auto wyglada ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że go już z 2 miechy temu widziałem na allegro chwile i znikł.

 

Co do szpery, czy jej brak to bardzo duży minus? Bo klocki/tarcze to wiadomo samemu można wybrać coś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl napewno.

Klocki i tarcze to nie wszystko, trzeba cale zaciski wymienic.

Ale zawsze mozesz wtedy zapakowac lepsze od Brembo.

 

A co do szpery, nie wiem jaki koszt, ale bez szpery bokiem nie polatasz.

 

Szpera ogolnie mowiac powoduje rozdzial mocy na oba kola w jakims stosunku.

Idac bokiem bez szpery napedzane jest tylko jedno kolo, to ktorw ma lżej, ze szpera oba sa napedzane.

 

Prosciej mowiac, jak staniesz jednym kolem na lodzie, drugim na suchym asfalcie to samochod nie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie lepiej polować na wersje EU żeby nie pchać się w kolejne dodatkowe koszta. Dzięki za informację. Od dzisiaj śledzę allegro 20 x dziennie jak tylko mogę aby nie mieć wtopy jak z piękną białą perłą z sosnowca:(  XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale obejrzyj sobie ten pomarańczowy jak jest z Twojego miasta, czasem USA nie musza byc mocno rozwalone i moze warto wziasc taka wersje w dobrym stanie i z czasem w niej dlubnac to i owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie dołożylem brambo a spryskiwacze na lampy...na ch*j to komu? Bo ja miałem to już w paru autach i jak dla mnie gówno to daje. Co do At to dyfer warto założyć od manualna i auto jest znacznie zrywniejsze, z Dawidem się dogadałem i biorę od niego bo on pakuje jeszcze krótsze. Ja też nim kupiłem koniecznie chciałem manualna ale trafiła się z automatem i teraz uważam że za***iscie się jeździ tym autem w AT. Jak byś bym konkretnie zainteresowany to daj znać, ja ciśnienia nie mam co też wpakowałem przez ostatni rok jakieś 25 tys na różne rzeczy, regulowane wahacze, zaciski brembo, nowe tarcze, kloscki, gwintowane zawieszenie, felgi z Japonii, zmiana koloru spoiler, maskę, remont i modyfikacja skrzyni i ch*j wie co jeszcze co już nie pamiętam.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja automatem jezdzilem i pokochałem automat, ale nie wiem jak to w Z mi będzie odpowiadać. Jedyna opcja, po prostu się przejechać manualem i automatem i wybrać co będzie lepsze. Podeślij mi proszę na PW może linka z forum jeśli go tutaj masz(sory ale nowy na forum z tym szukaniem trochę jeszcze mi to nie wychodzi po użytkownikach) i kilka informacji na szybko rocznik itd orientacyjna cena.  Mi się też już nie spieszy po stracie białej :P Ale teraz wszystko na spokojnie chcę szukać, ale to na spokojnie bez pośpiechu, bo też mam teraz taki okres że mam mało czasu na szukanie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu z USA ten z Rzeszowa? Liczniki ma eu. Ja bym jechał zobaczyć. Jeśli jest to europejski revup z manualna skrzynia i faktycznie nie ma większych wad to trzeba brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, blotniki USA, hamulce USA, brak spryskiwaczy, brak przycisku od nich i od wylaczenia trakcji, brak BOSE i sterowania w kierownicy, brak tempomatu, brak lotki na klapie.

 

USA jak ch*j, bez dwóch zdan.

 

Ale tez mowie ze ogladac, koniecznie chocby nawet dla porownania.

 

Bydle, pewnie ze nikt nie teskni za spryskiwaczami, bo one sa dla diagnosty tylko, ale pisze ze USA ich nie maja.

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz rację przeglądałem na szybko z komórki i spojrzałem tylko na liczniki i opis auta. Szkoda ze uciekła ta biała bo to była godna sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-unikatowy-313ps-skora-xenon-navi-full-opcja-ID6yeGwD.html

 

Z ciekawości podjechałem, zobaczyłem, zmierzyłem miernikiem i odjechałem :P

Auto całe malowane, nie ma żadnego miejsca z fabrycznym lakierem, na masce tyle kitu, że miernik tracił zakres, szczególnie z prawej strony, prawy błotnik też "niewąsko" szpachlowany, na dachu też szpachla. Także nawet nie oglądałem w środku ani pod maską bo szkoda czasu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeta z Rzeszowa to samochód od handlarza z Mielca i napewno w Mielcu do obejrzenia. Kupiona we Wrocławiu i tam była wystawiona za 30 tys. Oklejony miała dach i klapę i nie pamiętam czy maskę też folia na czarno. Deska rozdzielcza była flokiem pokryta chyba albo pseudo karbonem. Na kierownicy widać trochę jeszcze tego. Było na forum coś na jej temat trochę do tyłu.

 

Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo stoi, ale może przez cenę.

 

Gość na pewno do kościoła nią nie jeździ i nie pielęgnuje w garażu, bo na którym foto widze R888 na tyle.

No i nie wierz w moc, powiedz jak to już ktoś na forum podsuwał pomysł, że poniżej 350KM za każdy koń 100zł w dół.

 

Jak szukałem swojego to z nim gadałem i mocno przesadza gość , bo mówił że chyba ze 100tyś wrzucił w samochód żeby tak wyglądał.

 

Na plus przemawia oklejenie zajebistą folią i w bardzo dobrym zakładzie. Pytanie tylko co pod folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam co pod folią. Zdjęcia sprzed oklejenia nie wyglądają źle, ale są robione na mokro...

Co do mocy to miała tyle, nawet więcej i jest na to wykres. Pytanie ile jest teraz...

Krótkie wyjaśnienie skąd ta moc jest tu: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152592314572189.1073741845.115703592188&type=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to on nitro miał wjebane?

No to nie wiedziałem. Ciekawe co tam teraz w silniku się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moc na strzale z nitro to se w dupe moze wsadzić...

Poza tym w aukcji nie ma napisane że ma nitro i że taka moc jest na nitro tylko jasno wynika że niby cały czas taka generuje po wydechu, dolocie i strojeniu...to podawaza jego wiarygodność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd Ty wogółe ją znalazłeś na fejsie? po ramkach tablic i kolorze foteli się zgadza. Pewnie po VTG szukałeś?

 

Może i to ten sam, ale jak miał nitro no tam silnik może być drugi, albo złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może. Jest tu ktoś kto jeździł na N2O? Zabija silnik, czy rozsądnie wystrojone jest do przeżycia?

Oczywiście pytam o to jak silnik żył po wyścigach na ćwiartkę, bo do lansu na bulwarze raczej tego nie wsadzal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...