Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z opisu faktycznie wynika, że najprawdopodobniej wjechał komuś w d*pę albo jakieś ogrodzenie. Osobiście jechałbym do Kuby i jak nic strasznego nie wyjdzie to brał :)

BTW. Ogarnąłem trochę ostatnio boczkowanie i już żałuję. Nie mam aż takiego budżetu na częste zmiany opon, a od tamtego czasu kontrola trakcji cały czas wyłączona :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-CID5-IDebzuj.html#7db9ed2460

 

A zatem, byłem, obejrzałem. W skrócie, w tej cenie nie było aż tak źle, ale nie tego szukam.

Szczegóły:

- wnętrze - skóra na siedzeniach odmalowywana, gałka i kierownica obszyta na nowo, ramiona kierownicy spolerowane bo lakier schodził, wszystkie napisy z przycisków kierownicy starte, seryjna nawigacja się tylko odpala i nie idzie nic z nią zrobić (świeci się pod klapką), jakieś radio 2din w zestawie

- z zewnątrz - właściciel nie ukrywał, że kupił ją z uszkodzonym przodem, generalnie czujnik potwierdził jego wersję, lewy błotnik ścieniowany, prawy cały malowany, maska też malowana, przednie lampy spawane mocowania, wokół znaczka na zderzaku odchodzi lakier, brak lampek w zderzaku, spryskiwacze reflektorów nie działają, poza tym dach, reszta lewego boku i tylna klapa mają oryginalny lakier, prawy tylny róg lekko szpachlowany

- mechanika - na gazie i na benzynie działa dobrze, pali się check ale to przez gaz, gaz jeszcze na gwarancji, jakieś tam sportowe wydechy, chyba kolektory też lepsze, z zewnątrz jakichś zapoceń nie zauważyłem, ale pod spód niestety nie miałem okazji zajrzeć. Właściciel mówi, że w niedługim czasie łożyska do wymiany i gumy przy tylnym dyfrze (tak zrozumiałem :P). Hamulce okej, sprzęgło wymienione więc łapie dobrze, tylne opony śmietnik, przód OK. SIlnik niestety zalany castrolem

 

Podsumowując, cena adekwatna do stanu, odpowiednim nakładem finansowym do odratowania.

Siema. Jestem nowy i szukam Zetki dla siebie :)

Jak Myślicie ile trzeba w niego włożyć, żeby miało ręce i nogi? i byłbym wdzięczny za sprawdzenie vin tej sztuki :) JN1GAAZ33U0005749.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chociaż były w zeszłym roku wystawiane w podobnym czasie. Sajmon L_P miał między innymi pomalowany na czarno dół zderzaka.

Link do byłej aukcji Sajmona: http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-eu-premium-pack-lpg-ew-zamiana-ID4p5QLs.html

Edytowane przez owojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opisie ja bym jej nie bral. Jesli chcesz mechanicznie miec samochod sprawny to tak naprawdę nie wiadomo ile rzeczy musisz zrobic. Zreszta z takim podejsciem zeby dowodu nie zabrali i zeby tylko u mechanika za dlugo nie stala to zastanawiam sie czy szukasz Zetki czy zwyklego dupowozu.

 

Zaznaczam.ze ja jej nie widzialem, tylko czytam opis, ale to raczej okazja cenowa nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz tylko takie wymagania to bierz.

Zresztą to auto kosztuje 30 tys więc nie oczekuj zbyt wiele, wiadomo ile trzeba położyć za godny taki egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy samochód ma ori przebieg, czy moze samochod nie byl angolem lub po mega dzwonie. Kupić to nie problem ale utrzymanie "ulepa" moze sporo kosztowac. Moim zdaniem lepiej kupic taka Z etke za 30 wlozyc 10 i wiedziec co i jak, niz dac 40 za "igle" naprawianą drutem i śliną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko zebyś nie kupił za 30tys ulepa w którego włożysz 10 i dalej będzie ulepem.

To może poszukaj lekko uszkodzonego, bo ten wygląda na naprawianego i to sporo tego chyba było, a Ty nie wiedz jak te naprawy wyglądały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodzi, dlatego chciałem sprawdzić go po vinie. Jak rozmawiałem ze sprzedającym powiedział, że był klient i znalazł szpachle z tyłu. Z tego co wiem sprowadził auto z francji tylko nie wiem czy już zrobione czy rozbite (mowa o kicie z tyłu, przòd robil teraźniejszy właściciel)

Dokładnie o to mi chodzi, dlatego chciałem sprawdzić go po vinie. Jak rozmawiałem ze sprzedającym powiedział, że był klient i znalazł szpachle z tyłu. Z tego co wiem sprowadził auto z francji tylko nie wiem czy już zrobione czy rozbite (mowa o kicie z tyłu, przòd robil teraźniejszy właściciel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dali go w pakiecie jako gratis  :rofl: 

Nie ma co sie oszukiwać. Zetka z natury lubi zapitalać i często kończy się to gdzieś w rowie lub na lampie... A szczególnie jeśli kierownik p*zda. Także znalezienie bezwypadkowego pojazdu może być problematyczne. Nie mówię, że się nie da. Ale szukanie takiego egzemplarza możę troszkę potrwać. Mimo wszystko życzę wytrwałości w dążeniu do celu  :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak wygadala wiekszosc Z etek, ktora stoi na otomoto :D

 

http://olx.pl/oferta/nissan-350z-torun-CID5-IDdYCx5.htmla co sądzicie o tym? Jest to wersja USA nie myle się?

Tak. Wersja JUŁESEJ. Ciekawi mnie ta 2 antena na dachu  :dribble: Ogólnie najlepiej pojechać i polizać bo fotki szału nie robią. Ja mam do Torunia 40km więc można porównać  :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...