Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie kosztowal 1000 dolarow, a dolar byl po 3zł to brali

 

Dokładnie za 2500USD poszedł a w Polsce po odpicowaniu wypłynął za 40000zł. Niezła przebitka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadacie o tej bezwypadkowosci jak by kawałek szapchli oznaczał że auto odrazu skreslone(nie mam tutaj na mysli zcwiartkowanych aut)...pewnie lepiej kupic bezwypadkowy i zrobić mu remont silnika kapitalny i skrzyni bo ktoś wymieniał olej co 20 tys...ale liczy sie że bezwypadkowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/i2/oferta/nissan-350z-torun-CID5-IDdYCx5.html#:b434d091d9#gallery

 

odemnie z miasta, na co zwrócić uwagę przy tym egzemplarzu? bo nie oglądałem jeszcze żadnej z tki i nie chce sie napalać zabarwił. przebieg po kierownicy widac ze nie realny sle cos pozatym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje przebieg całkiem normalny. Mam podobny  i można zauważyć podobieństwo w zużyciu wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadacie o tej bezwypadkowosci jak by kawałek szapchli oznaczał że auto odrazu skreslone(nie mam tutaj na mysli zcwiartkowanych aut)...pewnie lepiej kupic bezwypadkowy i zrobić mu remont silnika kapitalny i skrzyni bo ktoś wymieniał olej co 20 tys...ale liczy sie że bezwypadkowy...

ja tak wolę , wolę wymienić motor niż jeździć lepianką 

 

jak  mogę inwestować w auto co ma dobrą bezwypadkową budę (nie piszę o jakiś drobnych stłuczkach)

 

w USA zauważyłem mocny odwrót od Zetek , kiedyś tego bylo, dzisiaj nowych bardzo mało

 

oczywiście rządzi Mustang i Camaro,

 

mój brat rok temu kupił nowego Hyundaia Coupe 3.8 GDI 345KM zamiast Zetki, twierdząc że to ;lepsze auto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj Hyundaia porównujesz z Zetka przecież to nigdy nie bedzie stało w historii motoryzacji koło zetki nie wspomnę o mustangu czy camaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie porównuje ,ja stwierdzam co widzę na ulicy i kto coś wybrał, a Camaro osobiście lubię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prostymr

Cześć. Wiem że temat był już omawiany ale chciałem dopytać bardziej szczegółowo.

Mianowicie przymierzam się do kupna 350Z 

Panowie na co zwrócić szczególną uwage przy kupnie takiego samochodu ? Interesuje mnie tylko manual i najlepiej wersja europejska bo z tego co mi wiadomo są po prostu lepsze i bardziej doposażone.

Jaki silnik i za jaką wersja silnika się rozglądać bo z tego co czytałem to te starsze generacje pobierały olej ? 

Czy jest jakaś szansa kupić takie auto w polsce i faktycznie nie bedzie bite czy to graniczy z cudem na naszym rynku :ball:  ?

A jeśli nie to gdzie polecacie szukanie takiego egzemplarza  ? :nissan2:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

@Prostymr -  temat połączony z istniejącym już .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modl sie o cud, wystarczy przejrzec ogloszenia.

 

Najlepiej nie szukac okazji, bo takich nie ma, za 30tys to malo realne, choc takich ogloszen znajdziesz najwiecej.

 

W niemczech szybciej ale licz sobie min 50-60tys. I napewno jedz z kims kto sie zna na tych samochodach.

Bez miernika lakieru tez nie polecam sie wybierac, wiekszosc na malowane elementy, pytanie tylko z jakiego powodu.

 

Codziennie śledź ogloszenia i jezeli cos wzbudzi Twoje zaineteresowanie, to na pamietaj ze 24h na dojazd do niego moze byc za duzo, ladne egz. znikaja momentalnie.

 

Nie patrz na kolor, bo to jeszcze bardziej wydluzy czas szukania.

 

Nie zrazaj sie malowanymi elementami, nie wszystkimi, bo w większości przypadków dziewicy nie znajdziesz. A jakas delikatna stluczka wcale auta nie wyklucza.

 

Nie wierz w samochody sprowadzone z zagranicy z przebiegiem 80tys za 30tysi, bo tam dobre egz. sa duzo drozsze jak u nas, wiec albo przekrecone albo po wypadku.

 

Ja gdybym.teraz szukalbto lekko puknietego z niewielkim nalotem za rozsadna kase i sam naprawial.

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Przymierzam się wstępnie do zakupu 350Z. W przyszłym tygodniu będę ogłaszał swoja Cupre, gdy tylko zostanie sprzedana, będę szukał 350Z.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie szukam tzw. dziewicy, która nie miała żadnej kolizji. Będę chciał kupić uszkodzoną Zetkę, tzn. albo po wypadku lub z uszkodzonym silnikiem.

Celuje w uszkodzone egzemplarze, ale z możliwością odpalenia samochodu i chociaż zagrzania go i sprawdzenia.

 

Na jakie egzemplarze zwracać uwagę?

Czy są jakieś wersje silnikowe, które były mniej lub bardziej awaryjne od innych? 

Czym różnią się wersje EU, a US? I czy warto pakować się w wersję US?

 

Potrzebuję kilku porad, co do samych Zetek, na co zwracać uwagę itd.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

@GreQu - temat połączony z istniejącym już - zanim założymy wątek ,to przeszukujemy  forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym.teraz szukalbto lekko puknietego z niewielkim nalotem za rozsadna kase i sam naprawial.

A bałeś się kupić tego co ja nabyłem  :dribble:

Co do tematu. Przede wszystkim nie napalać się. Jak już będziesz oglądał to z kimś kto się zna a najlepiej blacharzem/mechanikiem/policjantem i księdzem co by sprzedającemu egzorcyzmy zrobić  :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba niepotrzebnie... Oprócz tego co kupilem to byl to jedyny godny egzemplarz.

A jak sie sprawuje wogole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie maluję zderzaków, będzie pora. Aktualnie do wymiany mam 1 łożysko koła i końcówki na wahaczach. drze ryja, żłopie paliwo i lata bokami jak zły  :dribble:

Późną wiosną/latem chce zapodać mu spacer od Coobcia, jakieś dobre decat'y i chłodnicę oleju.

A wygląda tak  :)

post-96289-0-26666300-1457900568_thumb.jpgpost-96289-0-72618000-1457900604_thumb.jpg

Edytowane przez filipm87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie z takim zbiorem porad i informacji bym się zapoznał. Staram się wczytywać w ten temat, ale łatwo się pogubić, po kilku stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...