Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem jakiejkolwiek bezwypadkowej byle blisko (niestety nie mogę pozwolić sobie na podróże z mechanikiem po Polsce) i mam amerykańca (o dziwo) czarnego z czarno-czerwonym (niestandardowym) wnętrzem :) dała się pokochać i odwzajemnić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem pomarańczową z pomarańczowym wnętrzem i mam pomarańczową z pomarańczowym wnętrzem i tak mi sie to spodobało ,że postanowiłem okleić folią na........pomarańczowo:) Tyle że modny matt-chrom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukałem zetki i kupiłem S2k, cuda :D

ale EOT

 

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6yjO8h.html

 

Auto oglądałem w grudniu, jakoś przed sylwestrem, wtedy cena była chyba o 2 tysiące niższa. Nie pamiętam dokładnie wszystkiego ale auto było na pewno po strzale w prawy przód (dwie inne przednie lampy, wywalona poduszka i wstawiona marnej jakości zaślepka, check poduszki pasażera). Czarny kolor na dachu to nie okleina tylko normalny lakier. Butla z gazem wystaje ponad poziom podłogi, oczywiście check engine od gazu i dodatkowo był jakiś problem z gazem, jak sie zgasiło na gazie to potem był problem z odpaleniem, czy jakoś tak. Na przednim zderzaku jakieś ślady po kolizji parkingowej. Ze spraw lakierniczych wiecej nie pamietam, ale nie miałem wtedy czujnika lakieru także też za wiele nie mogłem zdziałać. Mechanicznie wtedy były nowe hamulce i sprzęgło, jeździło się też całkiem w porządku. Pod spodem nie oglądałem. Auto widuje często bo jest w moich okolicach i w sumie nie widziałem nigdy żeby ktoś go pałował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torby sie normalnie mieszcza...


Zreszta do jazdy w trasy na wakacje to ja np mam BMW 7 wiec montujac gaz sie nawet nad tym nie zastanawialem nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zawsze mnie to zastanawiało... Jak się jeździ Zetką z butlą gazową w kole? Gdzie bagaże w takim wypadku?

 

Bagaż w zecie ?  :warning:

 

Jak pojechałem kiedyś z moją ex po art. spożywcze to ledwo się zapakowaliśmy  :whistle:

 

Oprócz dwóch toreb treningowych ledwo co tam można wsadzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda przezmnie wymieniona marke mialem i uwazam ze to fajne auta, ale zabawe mam dopiero z Zetka.

 

Tu na forum chyba nie liczy sie kto co ma jeszcze w garazu, a juz napewno nie kim jest dzieki tym sprzetom.

 

Ja traktuje to forum jak taka mala rodzine motoryzacyjna, moze dlatego ze jest nas nie za wielu i bardzo sobie pomagamy, wiec kluccie sie a i owszem, ale na temat Zetek, sprawy i poglady prywatne, chyba nie tu, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagaż w zecie ?  :warning:

 

Jak pojechałem kiedyś z moją ex po art. spożywcze to ledwo się zapakowaliśmy  :whistle:

 

Oprócz dwóch toreb treningowych ledwo co tam można wsadzić :D

Jechałem na święta z dziewczyną i udało się zapakować wszystkie prezenty. Fakt, był ostry tetris i nawet butelka wody by już nie weszła, ale jakby nie patrzeć udało się :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do bagażnika nawet narty zmieściłem, więc taki strasznie mały nie jest. Rozpórka nieco utrudnia pakowanie, to fakt, ale jak się ktoś postara, to sporo rzeczy wejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta srebrna to 1 zetka jaka oglądałem. Stoi w tym komisie juz 3 lata na pewno. Głównie ze względu na właściciela (czy pracownika) tego komisu omijalbym szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem dzisiaj ogloszenia o 350tke i po prostu tragedia zeby cos kupic...

Dlatego chyba poszerzam moje poszukiwania i chyba będę szukać pomiędzy zetką a genesisem coupe 3,8 . Wiem że genesis to trochę gorsza renoma silnik itd, ale jak widzę allegro ogłoszenia to ręce opadają. A gen wizualnie mi się też podoba, ale nie chcę robić offtopa. Wiem jedno, pewnie potrwa to kilka miesięcy jak nie lepiej. 90% ogłoszeń to żenada.....W Rzeszowie oglądnąłem przy okazji 3 zetki...załamałem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40-45. jezeli bedzie dobra okazja to i moge dolozyc. gena tylko z USA bo znalazlo mi sie dobre dojscie do nich w USA. Chociaż wolałbym Ztke:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gena moge miec z usa i to po dobrej cenie(nie bede wtajemnizcac dlaczego) i rocznikowo mlodszy. Niby wiecej koni ale zetka smiga lepiej. Zetka znowu wyglada bardziej sportowo :):) i mi sie bardziej podoba. Ale planuje za miesiac wypad do Niemiec ze znajomym na 3-4 dni i tam na miejscu cos poszukac na spokojnie. chociaz przy obecnym kursie euro Zetki wg mnie sa tam drozsze i to sporo, ale wiadomo kurs i inne czynniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Niemczech za dobra Z'tke to tak 55-60 tys musisz liczyc.


Co do oplaty 19% to akurat to najmniejsza jest straszne bo da rade zrobic tak zeby bylo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...