Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego chyba poszerzam moje poszukiwania i chyba będę szukać pomiędzy zetką a genesisem coupe 3,8 . Wiem że genesis to trochę gorsza renoma silnik itd, ale jak widzę allegro ogłoszenia to ręce opadają. A gen wizualnie mi się też podoba, ale nie chcę robić offtopa. Wiem jedno, pewnie potrwa to kilka miesięcy jak nie lepiej. 90% ogłoszeń to żenada.....W Rzeszowie oglądnąłem przy okazji 3 zetki...załamałem się

genesis coupe 3.8 GDI, ma mój brat i furka jest za***ista, ten silnik GDI to miodzio

 

afb5d06ac2a3971f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ta biała wisi, i chyba cena była jakiś czas temu 34 jak się nie mylę ale nie chcę wprowadzać w błąd. 

 

@Kazik_R52

Wiem, codziennie go widzę :) I będę miał przyjemność testów ale nie chcę oftopować genem tu na forum zetki

 

@ Bydle

To samo mi mówił znajomy co robi Niemcy raz w tygodniu, że jak się coś mu w oko trafi i spodoba, to cena jest przeważnie 12-15 tys euro, i często 12-13 tys euro nawet za egzemplarze 2004 rok. Coś za coś, bo kupić tanio to nie kłopot i potem wkładać tysiące jak nie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam że w Polsce nie opłaca sie sprzedawać Ztki bo nie dosyć że nikt nie chce zapłacić godnych pieniędzy to jeszcze jak slysze oczekiwania, wymagania i przesmradzanie kupującego to zygac sie chce, albo proponują zamiane na Golfa...

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta biała była walona w tył. Wymienili zderzak na wersje Europa. Przed tez dostał, widać fatalne spasowanie zderzaka z błotnikiem. Nagi nie ma ori tylko radio 2din. Ogólnie to wersja USA z wszystkimi tego konsenkwencjmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta biała była walona w tył. Wymienili zderzak na wersje Europa. Przed tez dostał, widać fatalne spasowanie zderzaka z błotnikiem. Nagi nie ma ori tylko radio 2din. Ogólnie to wersja USA z wszystkimi tego konsenkwencjmi.

różnice w wykonaniu, szpera itd? czy o jakie konsekwencje ci chodzi? kolorystycznie idealnie mi podchodzi, automat, taka konfiguracja jakiej szukam tylko zastanawia mnie niska cena.... Edytowane przez skipper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnice w wykonaniu, szpera itd? czy o jakie konsekwencje ci chodzi? kolorystycznie idealnie mi podchodzi, automat, taka konfiguracja jakiej szukam tylko zastanawia mnie niska cena....

 

Poczytaj sobie w podwieszonych jakie są różnice ale chodzi mniej więcej o to co napisałeś.Do tego nie ma Brembo przez co słabo hamuje. Nie jestem zwolennikiem też dokładanego dokładanego car audio bo przeważnie w polskich realiach po chamsku są poprzecinane wiązki i poskręcane, rzadko widziałem, żeby to ktoś potem lutował i wkładał w koszulki termiczne. Wiadomo po czasie takie niedoróbki śniedzieją i coś zaczyna nie kontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zlym temacie chyba odpisalem i calkiem nie na temat -.-

ale napisze cos madrego bo wstyd...

 

jak ja szukalem zetki to myslalem o kupinie czegos walnietego zeby samemu zrobic, szukalem tez calych ale one tez byly robione.

 

Na szczescie trafilem na wymarzone g35 i caly czas gdzies podswiadomie na nie czekalem. Teraz caly czas obserwuje ogloszenia z zrtkami i od wrzesnia 2015 byly mkze 3 godne uwagi...

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to będziemy pod stadionem narodowym o 14 i jedziemy na wycieczkę

 

Jak komuś sie nudzi to zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów,

 

Od dziś zaczynam na powaznie poszukiwań Nissana  350Z.

Mój budżet to około 45 tyś. zł. Jeżeli, któryś z kolegów byłby zainteresowany odsprzedaniem swojej Z-tki to zapraszam do kontaktu.

 

Szukam manuala, bez LPG w wersji EU.

 

Najlepiej ofertę podesłać na ktgrzelak@gmail.com

 

Dobrze by było aby samochód był bezwypadkowy - ewentualne stłuczki fajnie jak by ktoś miał udokumentowane. :)

 

Jeszcze raz pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest dawna zetka forumowicza Sajmon L_P ?

To nie moja :)

Swoją drogą chętnie kupie 350z, może być LPG. oferty PW :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

poszukuje Nissana 350Z najchętniej wersję europejską. Może ktoś z Was albo Waszych znajomych ma na sprzedaż?

Budżet +/- 40k PLN.
Przeszukałem polskie portale ale jest sporo przysłowiowych mirków handlarzy. Myślałem o sprowadzeniu ale z racji pojemności silnika akcyza "zabija" stąd chęć zakupu krajowego.

Jeżeli moglibyście popytać byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam :) - dobry egzemplarz to tak 45 tysi na biede , i to jeszcze trzeba miec szczescie . ponizej nie ma co szukac bo skonczy sie jak u mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam :) - dobry egzemplarz to tak 45 tysi na biede , i to jeszcze trzeba miec szczescie . ponizej nie ma co szukac bo skonczy sie jak u mnie :D

Czyli jak remont silnika czy 2 w 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak remont silnika czy 2 w 1 :)

az tak zle nie bylo - ale pierdoly , padnieta pompa wody + remont skrzyni i juz zrobila sie sumka za ,ktora mozna kupic HR'a bezpiecznego :P a najgorsze ,ze trzeba dolozyc jescze troche :o

Edytowane przez Lesnydzban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Właśnie widzę że ten mój budżet 45k, jest niezachęcający zbytnio do odsprzedania forumowej Zetki.

W sumie to z Nissan Z 350 jest jakimś fenomenem :).

 

Obserwuję ceny od mniej więcej półtora-roku i w tym czasie ceny na forum nie spadły ulepy na aledrogo również niewzruszone. :D

 

W sumie 50-60 tyś. za 12 letni dwumiejscowy samochód to dość sporo.

 

Zważywszy, że zwykle przeszłość pojazdu jest nieznana, praktycznie każdy był bity i malowany. Większość z uzytkowników używa go również na torze lub "do upalania". :) (czyli przebieg do stanu technicznego to jedna wielka loteria).

Praktycznie każdy jest pomodyfikowany (a przecież nikt z kupujących tego nie lubi).

 

Coś czuję ciężko będzie znaleźć cokolwiek sensownego w rozsądnej cenie.

Chyba podaż Zetek jest słaba względem popytu.

 

Mimo wszystko jak by ktoś się zdecydował odsprzedać swoją maszynę to zapraszam. Moja oferta to 45 tys. ale jeżeli Z-ka będzie w stanie bardzo dobrym i udokumentowanym to z przyjemnością się potarguję. :)

 

Jak nie to chyba pozostaje w DE bitego kupić i samemu naprawić :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...