Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem na etapie sprzedawania swojego i jestem ciekawy jak to pójdzie skoro tyle trupów jest w ofercie.

Czy i co planujesz zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

370Z, C215, E63/64

Bydle tylko 370Z ostatnio mówiłeś że masz oprócz Zetki jeszcze drugie auto. Na cholerę ci dwa samochody dla dziadków? Edytowane przez Chudy23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugim autem jezdzi zona :) Wiadomo ze najchetniej 370Z tylko pytanie czy bedzie cos ciekawego w ofercie w akceptowalnej dla mnie cenie. A C215 dlatego ze moj znajomy sprzedaje ladnego polifta w pakiecie AMG i auto mam 100% pewne z malym przebiegiem a BMW 6 dlatego ze...podoba mi sie i napewno kiedys bede mial jak nie E63 to F12 :) ale puki co dopiero wystawilem swojego na ogloszenia wiec zobaczymy czy sie sprzeda i kiedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

  Ten akurat jest blisko mnie, cena na miejscu 35k, co zreszta widac na zdjeciach, dostal w prawy przod i ma ok 2 cm przesuniete przednie prawe kolo wzgledem lini do srodka auta, bardzo ladnie sie prezentuje na zywo, wczesniej byl wystawiony za ok 33k przez wlasciciela

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż podstawkę pod filtr oleju mishimoto,adapter pod Nissana i dodatkowy termostat do niej na sprzedaż ktoś chętny by był ? Wszystko nowe

post-75063-0-70907800-1459770485_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś oglądał? bede jechał z nastawieniem ze ja wezme ale moze juz ktoś cos wie nt?

Nissan 350 Z Nissan 350Z 3,5l V6 US

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-3-5l-v6-us-CID5-IDefZXJ.html

Podobno u chłopaków w BRK tuning w Tupadłach wypluł na rolkach 208 KUNIA  :whistle:

Podobno również, że chłopak wymienił jakiś czujnik i juz wszystko bangla... Tyle usłyszałem latając po okolicy Inowrocławia + tam jakieś bzdety

Kolega widział tą i białą i później moją to stwierdził, że moja "lepsiejsza"  :devil:

Auto z Kruszwicy, często stoi w Inowrocławiu.

Z Piernikowa daleko nie masz, więc warto podjechać zobaczyć. Jakby trzeba było to mogę też podlecieć dla porównania bo do Ina mam jakieś 15 km

Edytowane przez filipm87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej jezdzie Nissanem i jest WOW. Na pewno chcę taki samochód. Niestety egzemplarz, który oglądałem był kiepski. Sporo szpachli na masce drzwiach i dachu. Podejrzewam dzwon w przód albo dachowanie.

Pytanie też do was. Co powinno być przed chłodnicą? Zauważyłem niepodłączony wężyk i wygląda to jakby czegoś brakowało.

Świeci się też kontrolka check-engine, sprzwdawca twierdzi, że to i pulsowanie pedału hamulca to z powodu uszkodzonego czujnika ABS. Co o tym myślicie?

BTW. Raczej tego egzemplarza nie kupie ale chcę się nauczyć na przyszłe oględziny.

post-97052-0-39871900-1460290591_thumb.jpg

post-97052-0-14935900-1460290606_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej jezdzie Nissanem i jest WOW. Na pewno chcę taki samochód. Niestety egzemplarz, który oglądałem był kiepski. Sporo szpachli na masce drzwiach i dachu. Podejrzewam dzwon w przód albo dachowanie.

Pytanie też do was. Co powinno być przed chłodnicą? Zauważyłem niepodłączony wężyk i wygląda to jakby czegoś brakowało.

Świeci się też kontrolka check-engine, sprzwdawca twierdzi, że to i pulsowanie pedału hamulca to z powodu uszkodzonego czujnika ABS. Co o tym myślicie?

BTW. Raczej tego egzemplarza nie kupie ale chcę się nauczyć na przyszłe oględziny.

To przy zamky maski to nawet ja nie potrafię odgadnąć... :whistle: Na dole wiszą sobię przewody spryskiwaczy od xenonów. Powinny być przypięte pod belką na wzmocnieniu czołowym + brak osłony silnika i wszystko chlapie na silnik. 

Gościu mieszka gdzieś na polnej drodze, że taki syf pod maską? :devil:

Edytowane przez filipm87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przy zamku to ja tak wsadziłem do zdjęcia. Wisiało to na dole z przewodami, które piszesz, że są od spryskiwaczy. Zderzak był bez spryskiwaczy, więc podejrzewam, że to był właśnie wężyk od tego.

Samochód w komisie (z auto myjnią haha).

 

Jakby ktoś przypadkiem chciał oglądać: http://allegro.pl/nissan-350z-3-5-280ps-bose-xenon-skora-alu-full-i6110696241.html

Z tego co się dowiedziałem to co napisałem wcześniej i sprowadzony z Niemiec (~2 lata temu) już w takim stanie, czyli niby poobijany i beznadziejnie zrobiona blacharka (pęknięcia na drzwiach, masce, dachu). Cały był malowany i na błotnikach i klapie czujnik pokazywał 200-300um, dach - 2000um :o Przy mnie handlarz dolewał też płynu chłodniczego, więc może być że coś z silnikiem też jest nie tak.

Liczyłem na troszkę lepszy stan, no ale tak jak tutaj wiele razy mówiliście za 30k nie można tego oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że ten wąż to wyjście do spryskiwacza... Tylko że je uebało... z połową samochodu  :whistle: Pozatym ten zderzak wygląda mi na chiński twór co na alledrogo po 500 zeta można kupić. Spasowania 1 klasa  :devil:

Edytowane przez filipm87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200-300mik to drugie malowanie, powodów może być wiele, nawet eksploatacyjne - auto ma swoje lata, jeśli nie ma powyzej 400 to brak szpachlu, natomiast dach to już kosmos, 2mm to już jest niezły wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-sprzedam-ladnego-nissana-cabrio-ID6y9Teb.html

 

Miał obcierkę zderzaka, która spowodowała prawdopodobnie, że odpadła w innych miejscach szpachla po dzwonie z USA. Koleś przez telefon reaguje agresywnie jeżeli go spytać co tam się działo. Gość siedzi w Norwegii i mówi, że do oglądania będzie po majówce. Pewnie kupi ja jakiś handlarzyna i wypłynie za pół roku znowu ale w cenie 35tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-sprzedam-ladnego-nissana-cabrio-ID6y9Teb.html

 

Miał obcierkę zderzaka, która spowodowała prawdopodobnie, że odpadła w innych miejscach szpachla po dzwonie z USA. Koleś przez telefon reaguje agresywnie jeżeli go spytać co tam się działo. Gość siedzi w Norwegii i mówi, że do oglądania będzie po majówce. Pewnie kupi ja jakiś handlarzyna i wypłynie za pół roku znowu ale w cenie 35tyś.

To auto miało przygodę w USA i w Polsce ponad pół roku temu miało czerwone pasy przez środek poprowadzone, niedawno było wystawione po wypadku ktoś je trochę po szpachlował i dał na sprzedaż

 

ostatnio miało nawet klasyczną maske.

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przy zamku to ja tak wsadziłem do zdjęcia. Wisiało to na dole z przewodami, które piszesz, że są od spryskiwaczy. Zderzak był bez spryskiwaczy, więc podejrzewam, że to był właśnie wężyk od tego.

Samochód w komisie (z auto myjnią haha).

 

Jakby ktoś przypadkiem chciał oglądać: http://allegro.pl/nissan-350z-3-5-280ps-bose-xenon-skora-alu-full-i6110696241.html

Z tego co się dowiedziałem to co napisałem wcześniej i sprowadzony z Niemiec (~2 lata temu) już w takim stanie, czyli niby poobijany i beznadziejnie zrobiona blacharka (pęknięcia na drzwiach, masce, dachu). Cały był malowany i na błotnikach i klapie czujnik pokazywał 200-300um, dach - 2000um :o Przy mnie handlarz dolewał też płynu chłodniczego, więc może być że coś z silnikiem też jest nie tak.

Liczyłem na troszkę lepszy stan, no ale tak jak tutaj wiele razy mówiliście za 30k nie można tego oczekiwać.

Ciekawe kto go kupił...  :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...