Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja ciagle mysle kto kupil ta zetke z dobryszyc szara z holandii, chcial bym wlascicielowi pokazac zdjecia tej masakry i opowiedziec co sie dzialo z autem zanim je wydrutowali.

ja ciagle mysle kto kupil ta zetke z dobryszyc szara z holandii, chcial bym wlascicielowi pokazac zdjecia tej masakry i opowiedziec co sie dzialo z autem zanim je wydrutowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe z pewnością kupił go pasjonat marki, jakiś wizjoner z grubym portfelem i będzie go odrestaurowywał, haha:) też go widziałem i myśle sobie kurde niezła cena, ale przeważnie tak jest że co tanio to drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten na tych czarnych.

Ładnie się prezentuje,

 

Jak dla mnie zbyt pomodyfikowany, :) LPG power i automat. To wszystko go zdecydowanie dyskwalifikuje. 

 

Natomiast czy ktoś coś nt http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-313-km-wersja-europejska-ID6yktvw.html ???? Zastanawiam się nad wyjazdem do Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wrócić do serii. Co do gazu to też nie byłem przekonany ale po prawie 2 latach użytkowania nissana kupiłem coś tam w gazie i okazało sie ze nawet na tym gazie fajbie jezdzi a jaka oszczędność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 tysiaczkow to wg mnie nie jest jakas wygorowana suma za pewny egzemplarz :)sam gdybym byl przed kupnem to nawet bym sie nie zastanawial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auta nie znam, ale powiedzmy szczerze jak za stare 12 letnie auto, kwota 55tyś $ jest bardzo wysoka, rodem fantastiko

 

to już gdzieś blisko merca SLa R230 z początku lat produkcji .

 

no, ale jeśli to europejczyk, bezwypadek, ze znaną przeszłością to oki, gorzej jeśli to klepany amerykaniec, 3 razy malowany, w LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ostatnie strony, czytam i dochodzę do wniosku, że jak za chwilę będę wystawiał ogłoszenie z moją zetą, to bladego pojęcia nie ma od jakiej ceny zaczynać :|

Za drogo - nie zejdzie bo za drogo, za tanio - nie zejdzie bo podejrzane. Jak żyć pani premier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena zależy od wielu czynników, jak masz recepturę na lakier to już parę grosiaków do przodu  :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Już pytanie o Nissana z Wrocławia nieaktualne :)

 

Od wczoraj powiększył moją rodzinę o kolejnego uchodźcę z Japonii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...