Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

US w wersji 'bieda' z angielskimi kierunkami z tyłu

Błotniki od wersji EU.

Przód napewno był dotykany.

Nie widziałem jeszcze wersji EU bez tempomatu na szmacie w środku. Prawdopodobnie sprzedający nawet nie wie co ma. Jezeli nawet ma zegary Europa to moga byc przekladane. Ogólnie jakieś przekombinowane wydaje sie to auto.

Zadzwoń i podpytaj sie o.te szczegóły o których napisałem zobaczymy co odpowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pewnie jest tak jak piszesz, bo cena chyba sama mówi za siebie. Dobrze wiedzieć, teraz więcej szczegółów na które już mogę sam zwracać uwagę :)

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem jak jechał dzisiaj obok mnie i przedni zderzak miał normalny czarny niepomalowany

 

taka tam pedalina :)

chciałem pomachać ale jak był pare metrów przedemną .. bitch please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi tylko jedno, o co chodzi z tymi kierunkami tylnymi , bo ta padaka z wawy jak to kolega wyżej napisał ma też tą czerwoną wstawkę ale po prawej stronie, tu ten z ogłoszenia ma po lewej np

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5v6-300ps-klimatronic-skory-alu-18-ki-6-biegow-europa-ID6ylNQR.html

 

a są też że mają całkiem czyste białe bez tego czerwonego, to te różnice anglik z czerwonymi a białe europa czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobry sposób :)


Ja kiedyś podjechałem w Olsztynie pod stację, dałem dowód i oni mi powiedzieli bym dalej nie wjeżdżał - ale oddali mi dowód bez pieczątki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest prawo i technik na stacji może się przyczepić braku spryskiwaczy do ksenonów, światła przeciwmgielnego i obrysówek.

 

BTW. Ile wychodzi zarejestrowanie sprowadzonego samochodu? Ta sztuka ze Szczecina wygląda ciekawie.

Edytowane przez Hudyvolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu są przeciwmgielne - darujcie sobie

 

 

tak na marginesie:

 

ZLOT jest niebawem, wiem, że część nie jest na fb więc sprawa wygląda tak: 

 

 

potrzebuję deklaracji na koszulki oraz tak jak było ustalone jest zarezerwowany termin 14-15 maja oraz 28 maj(tor)

 

jest opcja że jeśli większość głosującnych na fb, których nie ma tu na forum opowie się że zostaje 14-15 a nie będzie pogody, to  robimy 04-05 czerwca 

 

Jeśli jednak się większość opowie za 04-05 czerwca to wiadomo co dalej  (tor bez zmian)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sztuka ze Szczecina wygląda ciekawie.

 

Mimo iż szukam HR to też zwróciłem na nią uwagę i gdyby nie odległość w moim wypadku ponad 700km x2  do tego niedyspozycja chorobowa to pewnie byłbym w drodze do Szczecina.

Edytowane przez autsajder81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy tu kogos ze Szczecina? bo ktos jutro zarezerwował ta sztukę do 10. jak nie weźmie to bym pojechał wziac. niby bezwypadek z pełna historia, walnięty jeden błotnik. jak pojadę po niego to co mam sprawdzic? ciśnienie oleju, klocki luzy w kierownicy i zawieszenie. co jeszcze laik moze sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350-z-manual-doinwestowany-mozliwa-zamiana-ID6ylX6j.html#8295b911e9

 

Czy ja dobrze widzę, że ta mega doinwestowana sztuka została tak przeinwestowana, że zabrakło na poduchę pasażera ?  :whistle:  :dribble:

 

Auto jest oklejone ? Bo to na pewno nie jest oryginalny lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...