Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doinwestowany - pmalowany plasti-dipem za 500 zl na tej biednej 17" z wersji us bez brembo, tempomatu, sterowania radiem, z wiesniacki kolorowymi peszlami...po prostu jak kupil maske z wegla to na reszte zabraklo juz pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z właścicielem przez telefon. Silnik był wymieniany (poprzedni zatarty) i po wymianie ma problemy z odpalaniem (po odpaleniu pracuje poprawnie), świeci się check engine i kontrola trakcji. Ponoć tylko elektryka do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam go 2 lata temu był wystawiany z Tym zatartym silnikiem, wtedy pisał silnik nie odpala. Facet juz wtedy nie mogł go sprzedać i te same zdjecia były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kupil silnik na nieswiadomce od REVUP'a i nie bangla. Do konca nie wiem jakie sa roznice w wiazke i czy da rade do podlaczyc zeby wogole odpalil - predzej Coobcio bedzie wiedzial ale moglo dojsc do takie pomylki przy zakupie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się wydaje że widziałem go na foto w Coobcio Garage, więc pewnie Kuba powinien wiedzieć o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z odpalaniem i wywalajacą kontrolą trakcji, to oznaka wypadku.Każda sztuka po dzwonie, którą chciałem kupić do naprawy miała taki objaw.

Równierz    Również  ta piękna z Dobryszyc ,którą sprzedano z tym mankamentem : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się czasami gdy nawala pierwsza sonda- bład P1051 . Wiem, bo miałem to samo i sonde wymieniłem. A co do wpisu Cytrusa to akurat po dzwonie mogą być np uszkodzone czujniki abs. wtedy też bedą takie błędy, ale wtedy to powiedzmy musi być solidnie koło wyrwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Po ponad pół rocznym poszukiwaniu sztuka znaleziona. Od kolegi z forum. Jak tylko pogoda zmieni się na przyjemniejszą zrobię jakieś foto.
Powodzenia innym poszukiwaczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Po ponad pół rocznym poszukiwaniu sztuka znaleziona. Od kolegi z forum. Jak tylko pogoda zmieni się na przyjemniejszą zrobię jakieś foto.

Powodzenia innym poszukiwaczom.

od kogo kupiłeś ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wrzucona do działu Giełda. Aż się ciężko robi na sercu, ale co zrobić ;(

 

Ogłoszenie na otomotach pewnie wrzucę gdzieś za tydzień-dwa.

Może wcześniej uda się bez tego obejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.autoscout24.it/offerta/-283124085?from=ww3.autoscout24.it

 

Jak ktoś szuka fajnego popierdalacza na tor.

 

Ciekawe co to dokładnie znaczy, bo wyglądałoby na to że jednak da się na seryjnym Brembo po torze jezdzić ale z chłodzeniem i niezle odchudzonym autem 1250-1300kg.

"Hamulce Brembo + i oryginalne gniazda pompy zestawu chłodzenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ryzykuję i jadę go obejrzeć, wziąć na warsztat, ew. kupić.

 

Jako że jest to samochód ze Szwajcarii jakie dokumenty powinien mieć abym mógł go bez problemu zarejestrować w PL, a przede wszystkim wrócić nim na kołach?

I głupie pytanie bo nigdy nie kupowałem auta na fakturę, w takim przypadku spisuje się umowę kupna-sprzedaży czy tylko faktura wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...