Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja ryzykuję i jadę go obejrzeć, wziąć na warsztat, ew. kupić.

 

Jako że jest to samochód ze Szwajcarii jakie dokumenty powinien mieć abym mógł go bez problemu zarejestrować w PL, a przede wszystkim wrócić nim na kołach?

I głupie pytanie bo nigdy nie kupowałem auta na fakturę, w takim przypadku spisuje się umowę kupna-sprzedaży czy tylko faktura wystarczy?

 

 

Juz zniknął, czyżbyś Ty go upolował ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem. Przód spawany i nie do takich drobnych poprawek lakierniczych, zimny miał lekki problem z odpaleniem i poduszka pasażera wywalona.

 

Szukam właśnie czegoś co nie było spawane/prostowane, reszta to zależy od ogólnego stanu i ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca twierdził, że taki nie był, więc stwierdziłem, że nie zaszkodzi go obejrzeć. Wierzę w to, że Ci ludzie mają co robić z wolnym czasem i jak pytam przez telefon czy jest spawany bo inaczej go nie kupien to nie będą tracić czasu żeby mi go pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę i nie oczekuję cudów. Jak to handlarze powtarzają: a co Pan nowy samochód kupuje?

Na razie widziałem tylko 2 egzemplarze i to co mnie uderzyło to że wnętrza mają bardzo zaniedbane, połamane plastiki, klapki czy nawet brak klapki od schowka. To swiadczy o tym jak ktoś o samochód dbał.

Więc jak ktoś nie dba o takie prpste rzeczy to jakiejś stłuczce też nie naprawi tego porządnie. Podejrzewam, że skuszę się nawet na spawana sztukę ale jak zobaczę ze nie byla robiona na odpier***.

 

Mam też szacunek do ludzi i nie umówię się na oględziny egzemplarzy za 50k bo takiego budżetu nie mam, a chciałbym mieć porównanie jak wyglada 12 letni zadbany Nissan w porównaniu do tego co widziałem.

 

Może ktoś z was poświęciłby czas aby pokazać mi swój samochód i ewentualnie jak są naprawione jakieś przygody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która wg was jest warta uwagi?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-po-lifcie-300km-bezwypadkowy-ID6yma7N.html   

 

wersja usa czy ta

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5v6-300ps-klimatronic-skory-alu-18-ki-xenony-europa-ID6ylNQR.html

 

może ktoś już był oglądać?

 

czy mi się wydaję czy  tej USA przedni zderzak jest troche żle dopasowany?

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynał od 38

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-wersja-europejska-cena-promocyjna-do-04-05-CID5-IDeE9q5.html#7db9ed2460

 

 

która wg was jest warta uwagi?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-po-lifcie-300km-bezwypadkowy-ID6yma7N.html   

 

wersja usa czy ta

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5v6-300ps-klimatronic-skory-alu-18-ki-xenony-europa-ID6ylNQR.html

 

może ktoś już był oglądać?

 

czy mi się wydaję czy  tej USA przedni zderzak jest troche żle dopasowany?

brał bym Eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubak75, filmik widziałem, jest kilka ciekawych informacji, chociaż w Zetce za 30-40k nie będę oczekiwał aby klapka wlewu paliwa się idealnie pokrywała z powierzchnią nadkola ;)

O czym dokładnie on mówi przy otwieraniu maski? Przy określonych obrotach silnik "tyka" czy przerywa? I to co pokazuje, że jest w takim przypadku do wymiany to filtr paliwa? Ten jego brytyjski jest masakryczny do zrozumienia.

 

Asesino, nie wiem czy dla Ciebie to ważne ale np. ten egzemplarz US co podałeś nie ma kontroli trakcji i VDC, z tego co się naoglądałem ogłoszeń dużo US tego nie ma. To EU ze Szczecina już ma te funkcje, ale ma nieopłaconą akcyzę więc trzeba doliczyć 18,6% do ceny.

Ja tam bez VDC auta nie kupuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On mowi o tykaniu dwoch "fuel pressure regulators", wlasciwie to nazywa je fuel dampener ale nie wiem czy poprawnie. Jego angielski jak na angoli jest super! ;)

Edytowane przez GodISmE
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co on pokazuje to jest tłumnik pulsacji paliwa 

Edytowane przez jarek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałem sie dzis z kolega z mercedesa w209 320 218km z rolki z miejsca z każdej prędkości brał mnie autem które katalogowo ma 7.9 do setki. od czego powinienem zacząć? 2003r amerykaniec automat

a i kolejny problem. automat czasem po włożeniu kluczyka nie wyświetla pozycji P i nie da sie uruchomić w tej pozycji silnika, na neutral bez problemu. co to moze byc?

Edytowane przez skipper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób pomiar kompresji. Jakie mas.ciśnienie oleju i jaki przebieg? Możesz mieć skończone katy, może slizgac się sprzęgło hydrokinetyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciśnienie oleju na postoju jest chyba 30 a podczas jazdy chuba ponad 60. 90 tys mil i lpg jest wsadzone. co mam mechanikowi powiedziec zeby sprawdził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. wymienię olej ze skrzyni zobaczymy co jest. apeopo wydechu to wydaje sie jest prawa strona bardziej opuszczona i wysunięta względem lewej. a i regulacja odległości siedzenia przestała działać, gdzie moge sprawdzic kabelek czy niestyka czy cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. wymienię olej ze skrzyni zobaczymy co jest. apeopo wydechu to wydaje sie jest prawa strona bardziej opuszczona i wysunięta względem lewej. a i regulacja odległości siedzenia przestała działać, gdzie moge sprawdzic kabelek czy niestyka czy cos?

 

Musisz odkręcic fotel aby dostać sie do śrub trzymajacych przełącznik, odepnij, rozbierz i wyczyść dokładnie. U mnie to pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...