Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak jestem właścicielem białej zetki w cabrio jak macie jakieś pytania to śmiało można pisać a nie wnioskować po fotkach i szukać ''wałka''

Jak czytam te wasze dywagacje to płakać się chce...nigdzie nie jest napisane że to EU!! Znawcy tematu powinni poznać co to jest .. lalusiom dziękujemy jak się nie znasz to nie pisz głupot...

Dawid_GDSK  dziś spędziłem z tym gościem co że jako ''rzeczoznawca'' jakieś dwie godz. fakt chłopak spoko miły itd. masz wszystkie zdjęcia porobione na maxa numery szyb każdej z kolei a nawet tydz.i rok opon :) heh i plus to na co powienien zwrócić uwage przy oglądaniu ew.kolejnej zetki..jest tak jak Ci mówiłem przez tel. USA  lakierek nowy tył robiony blacharsko po kolizji..mechanicznie nowy dwumas klocki przód tył tarcze ale jak już ''wyczytałeś'' albo i nie zetki nie hamują!!! opony i oleje to wymieniałem reszta jak już rozmawialiśmy foty uszkodzeń masz w jakim stanie zjechał od klienta na kołach!! Jedynym minusem tego owego egz. jest środek bo ta jasna skóra słabo wygląda i ma już swoje czasy piekności za soba cabrio deszcze itd. jak to mówią do handlu trza przygotować ja tam nic nie picowałem niech już nowy właściciel się bawi.. 

Jestem ciekaw na jakiej podstawie ''gość'' oceni moje auto czy warto go kupić nie jest napisane że bezwypadek nie ukrywam malowania i szpachli heh a to że są ledy z tyłu co mnie kosztowały prawie 2k i jest org.xenon z przodu i atrapy sprysków co by milicja nie zabrała dokumentów i tylni zderzak EU to są tylko plusy..

Szkoda że Dawid nie dodał że swoją zetke ma odemnie i śmiga już 7rok bezawaryjnie..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-350z-nismo-05-brembo-i6185834562.html

 

tak z ciekawości , pisze że to wersja nismo, nie znam się na nismo, ale czy nismo to ten cały pakiet spoilery dyfuzor tylni itd? czy też są jakieś inne wersje nismo i czy to w ogóle jest nismo? I miejsce na rejestrację sugeruje chyba amerykańca? Bo nie widzę dobrze ale wydaje mi się że w powiększeniu zegar są w milach

 

ze zdjęć wygląda nawet uczciwie, chyba że czegoś nie widzę :)

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-350z-nismo-05-brembo-i6185834562.html

 

tak z ciekawości , pisze że to wersja nismo, nie znam się na nismo, ale czy nismo to ten cały pakiet spoilery dyfuzor tylni itd? czy też są jakieś inne wersje nismo i czy to w ogóle jest nismo? I miejsce na rejestrację sugeruje chyba amerykańca? Bo nie widzę dobrze ale wydaje mi się że w powiększeniu zegar są w milach

 

ze zdjęć wygląda nawet uczciwie, chyba że czegoś nie widzę :)

 

"Jest to jedna z najlepszych zetek w polsce."

 

Ciekawy jestem jakie kryterium przyjął autor tego stwierdzenia ;). Swoją drogą mógłby napisać nazwę kraju z wielkiej litery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta biała to jest auto któregoś forumowicza także poszperaj po forum.

 

Żabik wystawia swoją Zetkę także jeśli ktoś nie patrzy bardzo na hajs to jest dobra propozycja zważywszy na fakt, że jest sporo ciekawych gratów, 

 

http://allegro.pl/nissan-350z-europa-brembo-nismo-gwint-i6186315460.html

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kiedyś widzałem u coobcia ją na żywo  chodzi mi o tą białą

Edytowane przez jarek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała jak rownież Żabika jest warta uwagi. Boje się ze w Białej z wawy jest założony jednomas i silnik jak i skrzynia może dostawać bardzo duże obciążenia co może znacznie ukrucic ich żywotność. No ale to kwestia poglądów i użytkowania auta. 46000 trochę dużo jak na 2004r ale może jeśli dopieszczone te auta to faktycznie warto. Szkoda ze dzieli nas 350km :/

Edytowane przez kraszix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny wydech :D auto pewnie seryjna moc wypluwa :) czemu na filmiku jest tylny zderzak europejski a na aukcji jakiś mod US? Dostał w tył czy po prostu bardziej się podobał nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadna seryjna Ztka nie ma seryjnej fabrycznie mocy. Żeby było te 280-290 KM to trzeba trochę złotówek wsadzić i pare modyfikacji przeprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spowodowane to było żadnymi nieprzewidzianymi krokami. Budowanie Zetki pod swoje upodobania trochę trwa i jest bardziej kosztowne niż w przypadku Hondy gdzie klamotów mamy od groma. :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jest to jedna z najlepszych zetek w polsce."

 

Ciekawy jestem jakie kryterium przyjął autor tego stwierdzenia ;). Swoją drogą mógłby napisać nazwę kraju z wielkiej litery.

Nie wiem, ale zmienił z jedna z najlepszych na  najlepszy nissan w pl sprzedany 

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...