Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka najklejek i emblemetów nie czyni z niej nismo.
Nismo ma inny przedni zderzak bardziej wysunięty do przodu z dokłądką aero lip od dołu oraz tylni zderzak z dyfuzorem. Od razu można rozpoznać.
Czy nismo również nie miało od zawsze dwóch przepustnic jak wersje HR ?
Swoją drogą ciekawe czy właściciel naprawdę uważa że ma nismo czy wali ściemy dookoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chcialem tak delikatnie to powiedzieć, ale widze że Wy się w tańcu nie pier**licie :-P

 

Mojego tez opisywał wlasciciel jako Nismo, a naklejek Nismo mial na sobie chyba 15sz, faktem jest ze moc trzymał niezle.

Wersja mocno poprzerabiana, kierka i fotele wymienione, bo podgrzewania nie widze, a skory sa, to samo kierka, sterowanie radiem, a bose brak.

Wersja USA i Brembo. Oczywiscie zmiany na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka najklejek i emblemetów nie czyni z niej nismo.

Nismo ma inny przedni zderzak bardziej wysunięty do przodu z dokłądką aero lip od dołu oraz tylni zderzak z dyfuzorem. Od razu można rozpoznać.

Czy nismo również nie miało od zawsze dwóch przepustnic jak wersje HR ?

Swoją drogą ciekawe czy właściciel naprawdę uważa że ma nismo czy wali ściemy dookoła.

 

Nismo V3 chyba tak tylko miało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-zamiana-europa-salon-polska-doinwestowany-manual-CID5-IDfsv7F.html

 

Tego nikt nie komentuje? Wydaje się ciekawy jednak zastanawiająca jest ilość wymienionych części :/

Jak to oceniacie?

Co z tym Nissanem? Oglądał go ktoś? Wydaje się że zdjęć środka i z zewnątrz że ktoś naprawdę wsadził sporo pracy w niego.

 

Ciekawe jak z mechanika czy jest tak dobrze jak napisał ile wymienił części?

 

Do Torunia mam 450km :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z Torunia, co byś chciał żebym sprawdził tam?

widziałem duzo problemów z tym audio bose. wymieniłem sobie jednostkę , alendalej subwoofer raz gra raz nie gra. odkręcić to sprawdzic czy kabelki sa ok na szmalu? cxy jechac do jakiegoś car audio czy od razu olać temat o wywalić wzmaka z tym glosniczkoek i wstawić nowe- mam z poprzedniego autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś podejrzanego czy zadbana sztuka?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6193467913#thumb/8

 

Może to ktoś z forum chętnie umówię się na spotkanie :)

O czym może świadczyć okopcony wydech aż po zderzak? Nieprawidłowa mieszanka paliwa? Walnięta sonda, przepływomierz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pełen przelot i czy silnik będzie zdrowy czy nie, to okopci się z czasem, zwłaszcza jeśli nie myje dokładnie. Nie bawiłbym się w detektywa, jednak też nie można niczego wykluczyć. Jeśli przelewa to sonda pierwsza będzie walnięta na 90%. Ale....kto by tak jeździł ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon LP dzieki za przydatna opinie, masz racje nie ma co wróżyć z fusów. Jutro jadę oglądać i sie okaże co poza tymi naklejkami warte to auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 

 

Czy ktos z Was moze wie cos  tej zetce http://olx.pl/oferta/nissan-350-CID5-IDfF7jt.html albo moze cos powiedziec. z Ogloszenia nie wiele sie dowiedzialem a VIN mowi tylko tyle... ze w styczniu 2008 wypadek - uderzenie w nasyp. Szkoda calkowita i w czerwcu export do niemiec. 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wynalazek?

Faktycznie te spryskiwacze rozwalają system... Jeśli to EU to błotniki wymienione na bank, bo zamienniki są tylko w wersji bez kierunku i kosztują 200zł, natomiast oryginalne w wersji EU, oczywiście nowy to koszt 1600zł za szt.


http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-zamiana-europa-salon-polska-doinwestowany-manual-ID6ymKMH.html

Zna ktos te auto? Moze ktos ogladał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie tę sztukę? Startowała od 39k.

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-wersja-europejska-cena-promocyjna-do-04-05-ID6yjO8h.html

 

Nowy właściciel jest raczej rozczarowany, bo już ją wystawił:

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-286-km-premium-pack-europa-ID6yo4xj.html

 

Oglądałem ją na żywo i poznaję m.in. po uszkodzeniu zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhehe niezły detektyw :-D kiedyś gadałem z tym pierwszym właścicielem to mówił że cała prawa strona była uszkodzona plus chyba dokładal sanki na tył do wymiany

Jednak jak bardzo nie mówił. Uszkodzenie może być niegroźne a może być wymielone, bo jednak widać że nowemu coś nie przypasiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to ten ze spawanymi kielichami od przedniego zawieszenia i wywaloną poduszką pasażera (+ kilka drobniejszych wad).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest to auto forumowicza. Ale jeżeli te spawy wyglądają tak jak mi pokazywales i odpisywałes to z lekka przegięcie.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiaderko szpachli na dachu i nie tylko było w czarnym HR'ze, tą srebrną też tu opisywałem i na pewno jest to ta sama co była w Poznaniu. Dawno jej nie widziałem, więc pewnie rzeczywiście jest w Kostrzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...