Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem dodać, że interesuje mnie tylko cały klosz biały/przezroczysty, czyli lewy/prawy US, prawy EU lub lewy UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie, jeszcze nie kupiłem. Ale już wiem, że będę chciał te kierunki przerobić, więc powoli zabieram się za to już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hudyvolt jak bym siebie widział xD ja już kupowałem graty zanim kupiłem zetke a kupiłem infiaka ; D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-tuning-300ps-przebieg-107000km-europa-serwisowany-skora-manual-2006-ID6yogDB.html

 

A mnie ciekawi ile w Polsce jest zetek, które są "JEDYNE W POLSCE" bo co miesiąc pojawia się zetka która jest jedyna w Polsce. W tej co jest jedynego? że w taki sposób bita?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak z tym nismo, co druga nismo, ale to pewnie jest tak jak przy audi z wersjami s6 rs6, wczoraj widziałem Audi RS6 2.0 tdi :] I handlarzyk uparcie twierdzi że to jest na 100% RS6

 

 

Nie wiem, coraz mniej wierze w to że znajdę w Polsce dobry egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nierozumiem,  cały czas beczenie że nie idzie kupić zetki w dobrym stanie  a tu kolega z forum 

uturbiona ładna same uturbienie pewnie kosztowalo z 30tyś   http://olx.pl/oferta/turbo-350-z-europa-premium-pack-465-km-545nm-oryginalny-lakier-CID5-IDfFfA1.html

Edytowane przez jarek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 40 tys nie kupisz igły   

a zetki ponizej 30 tyś są na granicy opłacalności sprzedania w całości    chandlarze przy cenie w okolicach 30 tys zaczynają rozkręcać te auta na części 

 bo to sie bardziej opłaca      sam goły silnik to ok 8 tyś   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie szukam igły, a w miarę normalny egzemplarz. Tak jak ta biała z sosnowca co poszła za 40 ale to był mój pierwszy dzień szukaniai  z swojej głupoty ją straciłem. Nawet za 60 nie kupi igły czasem, wiem bo już miałem w swojej karierze sporo samochodów. Ale sam chyba dobrze wiesz co jest w ogłoszeniach

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno trafi sie jeszcze   tylko trzeba czasem cierpliwosci    

 

ja sam sie zastanawiam nad sprzedaniem mojego   ale dopiero na jeśień   w lato chce jeszcze sobie pośmigać  nim   cenie go na  49,900  i napewno jest wyjątkowy w PL 

Edytowane przez jarek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, cierpliwość to podstawa, i trzeba poświęcić temu czasu. Bo nie jestem jedyny w Polsce który szuka

 

Patrząc na Twój projekt to wydaje się to dość dobra cena jak na to co zrobiłeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 koła za uturbiona zete to jak za darmo choć kupujący często tego nie doceniają. Jarek na co planujesz zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-witam-ma-do-sprzedania-nissana-350-z-w-idealnym-stanie-CID5-IDfNfi5.html#c0cb7d42f2

 

pomijając body kit jest to warte obejrzenia? bo body na pewno do wyrzucenia. I jak jest z tą folią, bo przy kupnie nie zobaczy stanu faktycznego lakieru nie . Omijać raczej takie rzeczy czy co o tym sądzicie? Ciekawi mnie tylna tablica, niby szwajcaria a rejestracja jak w amerykańcu. Lampy sprzed liftu, nie wiem czy pod body czy już takie były.  Nie uważam tego za jakąś mega okazje, ale jestem ciekaw co sądzicie, a może ktoś kojarzy tą zetkę

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy bym nie kupił auta oklejonego folią, zwłaszcza coś takiego jak z-tka, oklejają te wszystkie parchy i purchle  i potem "zadbana, od forumowicza, doinwestowana...." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy bym nie kupił auta oklejonego folią, zwłaszcza coś takiego jak z-tka, oklejają te wszystkie parchy i purchle  i potem "zadbana, od forumowicza, doinwestowana...." 

jak można okleić parchy i purchle jak folia ( gloss) je jeszcze bardziej uwydatni i wcale nie trzeba ściągać foli żeby zobaczyć bo będą się jeszcze bardziej rzucały więc nie rozumie w czym problem a jak się kolor nie podoba to ściągamy polerka i finał a jak ktoś pisze doinwestowana to powinien mieć jakieś zdjęcia przed oklejeniem żeby udokumentować stan lakieru i po problemie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że okleina może jedynie zakryć zarysowania lakieru, bo przez okleinę resztę można wg mnie sprawdzić. Nie wiem, ale może się po nią przejadę, bo jak się okażę egzemplarz ok to tylko wyrzucić body kit i założyć oryginalne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...