Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Kazik widać ze nie ma pojęcia o oklejaniu bo po przykryciu auta folia każdy burchel uwydatnia się jeszcze bardziej i dopiero wtedy to widać a okleja się m.in po to żeby łatwo było wykazać ze lakier jest nowy i nienaruszony. Jest to niewątpliwy plus w stosunku do malowania. Tablica się nie przejmuj bo jak sam zauważyłeś jest zmieniony body i zderzak jest sprowadzony z USA. Ktoś kto okleja zdrowe auto prawdopodobnie ma dokładna dokumentację fotograficzną z oklejania auta żeby pokazać jak wyglądał lakier w dniu oklejania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że Kazik jest lakiernikiem:D i mu oklejanie klientów odbiera

Edytowane przez mmati9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie przez tel to się dowiedziałem że taką już kupił oklejoną, z tym body itd. Także odnośnie świateł nie wie czy były zmieniane specjalnie pod body(bo w zderzaku nie ma kierunków) bo są sprzed liftu. org jest sredbna, na 20tkach felach niby przygotowana że tylko odpalać i jechać. Zobaczę może się po nią przejadę obejrzeć na żywo, choć jakoś nie wiem czemu nie ciągnie mnie do niej tak jak do innych co szybko zniknęły z allegro :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten nie jest 2006r albo zmienił również środek na przedliftowy

 

Może pisze 2006, bo to data I rejestracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla usystematyzowania,

Przedlift ma lampy z kierunkami w kształcie paska, grill z 3 wąskimi żebrami, maska z dwoma rowkami i we wnętrzu przycisk awaryjnych za drążkiem zmiany biegów i schowek z klapką.

Polift ma lampy z kierunkiem w górnej części lampy, grill z 2 szerokimi żebrami, maska z wybrzuszeniem, a we wnętrzu przycisk świateł awaryjnych przed drążkiem zmiany biegów, a schowek z odsuwaną "roletką".

To wszystko? Nie pomyliłem niczego?

Edytowane przez Hudyvolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garb na masce dopiero HR, tj od 2007r, polift 2006 ma maske z rowkami, reszta jak napisales, jeszcze tylne lampy led i motor 301KM RevUp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Chodzi mi o to, że w przedlifcie wewnątrz przedniego reflektora jest pasek wzdłuż zewnętrznej krawędzi lampy, a w polifcie górna połowa lampy to kierunkowskaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem mega znawcą ale odkąd śledzę allegro i olx to ta cena jest zbyt niska, może w 2007 go sprowadził , kupił :)? Ale nick na zdjęciu może coś ukrywać :)

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do niego z zapytaniem o rok produkcji, ale nie odpisał. Na bank to nie jest 2007r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-350z-gt4-35th-ann-edition-premium-rev-up-i6236687906.html

 

Ten ... chyba był już wystawiony z 2 miechy temu nie ? Po opisie poznaje coś mi świta. I też wszystko przed lift, a niby 2006, coraz więcej takich zetek z dziwnymi rocznikami , co jest nie tak?

Edytowane przez Skylimera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ale jak na prawdopodobnie jedyny egzemplarz(o dziwo kolejny wyjątkowy egzemplarz) to tanie te wyjątkowe egzemplarze u nas w kraju są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była jakiś czas temu. Jeśli mnie pamięć nie myli to właściciel jest obecny na forum i zwie się ILLINX. Jakiś czas temu byłem bliski jechania po nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elasnie chciałem pisac, co z nim jest, ze cena taka?

 

ale co Ci się w cenie nie podoba? Za mało ?

 

My tu nie jesteśmy wróżkami - nie wróżymy ze zdjęć. Proponuje pojechać i samemu zobaczyć 

 

 

A jak wciąż cena za niska to mogę rozważyć sprzedaż mojego za 60 tyś :) 

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bardziej chodzi o rocznik, cena, tak jak piszesz trzeba to zweryfikować na żywo

 

a wtedy była chyba za większą kwotę, jeśli mnie pamięc nie myli, może po prostu obniżył żeby szybciej sprzedać

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche przelotu ma dużo, ale interesujacy egzemplarz. Ja bym ogladał, choć mowie, 200tys przelotu, sporo.

 

Z drugiej strony prawie wszystkie ze Szwajcari, niemiec itd tez tyle maja w rzeczywistosci.

 

Mi ktos proponowal ze sprowadzi ze Szwajcarii Zetke w dobrym stanie, okazalo sie ze ma przelotu 240tys, pozniej widzialem ja na allegro z plicznikeliem 150tys km chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...