Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że myśmy pokupili. :D

 

Pozdrawiam.

Dokładnie

Wydaje mi się, że dobra 350Z staje się powoli samochodem nie do kupienia. Strasznie się "wyrozbijały"...

Są tylko nikt nie chce za nie płacić...każdy chce igłę za 30 pare tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że ma niewiele seryjnego...a blacha...blacha w 350z jest solidna i nie koroduje. Więc myślę że mocno dłubnięte 350z może być przysłowiową igłą. Ale to zapewne z lupą szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego po tego białego nie jechałem, skoro pisałem że mam sporą drogę do niego i chcę w warsztacie samochód sprawdzić to nie odpisywał ,więc sobie podarowałem. A z tego co piszesz to już wiadomo czego nie odpisywał, wk***iają mnie takie pajace ale co zrobić , taki kraj.

 

Ja myślę że dobre zetki są, są rzadko spotykane na allegro, ale myślę że warto czekać na taki okaz. Wiadomo tak jak piszecie samochody mają już po 10-12 lat i nie ma co się oszukiwać, ale ja myślę że coś znajdę, jak nie w tym roku to w następnym, a jak nie to zwiększę budzet i ją wkońcu kupię - uparłem się że to musi być Z i po trupach a do celu.

 

racja bydlę, na allegro to pajęczyny same w dziale 350 z , nic tam się nie dzieje ostatnio. 

 

oddał bym wszystko żeby znowu się cofnąć do pierwszego dnia na forum tutaj, bo wtedy mi ślicznotka biała z sosnowca uciekła, a ja wam nie ufałem że dobry okaz^^

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była fajna Zetka w Sochaczewie, weszla w niedziele rano i jak wracalismy z kolega ze zlotu kolo 18 ktoa ja kupił, nawet nie zdazylismy obejrzeć. Czarna, 2005, 35th, rev up, 86tys przelotylu i podobno ktos kto kupowal pomierzyl i był ok.

 

Przyznać sie, kto zassał go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-350z-gt4-35th-premium-pack-europa-brembo-i6246057537.html

 

Po czym wnosisz ze rev-up ? Jest z 2005, lampy, zderzak przedlift, 35th tym sie charakteryzuja ze wyglad maja przedlifta a silnik juz nie??

 

Tam pas przedni byl wymieniany, wiec i zderzak dostal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem goscia, mówił ze revup.

 

Bydle, on twolierdzil ze ja w 2013r sprowadził, ale nie wykluczone.

 

Ale juz sprzdana zdaje się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wczoraj pojawiła się jakas taka czarna w Płocku, na swieŻych numerach, tylko felgi miala od polifta, a w ogloszeniu jakies inne. Ciekaw jestem czy to ta sama.

 

 

Poprawka, to nie ta sama, bo fotke Plockiej strzelilem i yeraz porównuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę żadnej z płocka, też już sprzedana ? Albo jestem ślepy albo jej wczoraj nie widziałem a zaglądałem kilka razy na otomoto i olx

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale troszkę w obecnym momencie poza moim budżetem 

 

http://allegro.pl/nissan-350z-wersja-eu-19-kola-duzo-zdjec-i6268448787.html

 

czy ta maska troche nie odstaje za bardzo?

 

Co o niej sądzicie ? Zna ktoś ten samochód

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

      A chcesz jezdzic autem z pierwszych lat produkcji z przebiegiem ponad 200k ?

No ale ma za to full wypas ;)... hmm tylko nie wiadomo po co to komu w sportowym aucie gdzie najwazniejsza jest jak najnizsza waga (a premium pack lekki nie jest...), dobry, nie bioracy oleju silnik i prosta buda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia, budzik puknac na 79 tys, zadbany od furomowicza , doinwestowany i smialo moze krzyczyc 55tysi, jako wyjatkowy i calkiem nie bedzie odbiegal od reszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzeć można jeśli ktoś nie jest bardzo pedantyczny. Srebrny ma założony zderzak bez spryskiwaczy i co wygląda kiepsko cały jest pomalowany na srebrno. Spasowanie też jest średnie. Czarny ma bardzo ściorane wnętrze. Na orange pack'u widać doskonale przetarcia plus jakaś łata na fotelu kierowcy i do tego ten panel centralny opierdolony na srebrno.

 

Masakra ludzie tracą wiele czasu jak ten pacjent na przerabianie zegarów a wygląda to dramatycznie. Jakby na domowej drukarce powstało i wycięte zostało nieostrymi nożyczkami. :D

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6yqsAX.html

 

Na tą chwilę leciałbym tą oglądać:

 

http://allegro.pl/nissan-350z-2008-europa-doinwestowany-zamiana-i6263367438.html#thumb/2

 

Check się świeci ale to chyba kwestia katów. :)

 

 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Robert83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzeć można jeśli ktoś nie jest bardzo pedantyczny. Srebrny ma założony zderzak bez spryskiwaczy i co wygląda kiepsko cały jest pomalowany na srebrno. Spasowanie też jest średnie. Czarny ma bardzo ściorane wnętrze. Na orange pack'u widać doskonale przetarcia plus jakaś łata na fotelu kierowcy i do tego ten panel centralny opierdolony na srebrno.

 

Masakra ludzie tracą wiele czasu jak ten pacjent na przerabianie zegarów a wygląda to dramatycznie. Jakby na domowej drukarce powstało i wycięte zostało nieostrymi nożyczkami. :D

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6yqsAX.html

 

Na tą chwilę leciałbym tą oglądać:

 

http://allegro.pl/nissan-350z-2008-europa-doinwestowany-zamiana-i6263367438.html#thumb/2

 

Check się świeci ale to chyba kwestia katów. :)

 

 

Pozdrawiam. :)

 

dokładnie jak piszesz jedyne godne uwagi to za 65k. Ale w PL się szuka za 3 dychy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta na czerwonych felgach to nie zeta WarPigs'a?

BTW, te fotele nie mają normalnie czarnych skórzanych boczków. Były obszywane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście. Tam gdzie są kurtyny fotele są czarne ale tutaj jest jakaś dziwna naszywka w tym miejscu gdzie stołek najbardziej się zużywa. Wiem, że te auta mają swoje lata ale jeśli ktoś lepi to w ten sposób to do innych rzeczy też może mieć podobne podejście. 

 

post-89852-0-62223500-1465937084_thumb.jpg

 

Druga Zeta na czerwonych obręczach rzeczywiście może być kogoś z nas bo widziałem na filmie ze zlotu na najlepszy wydech. ;)

 

Pozdrowienia. :)

Edytowane przez Robert83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście. Tam gdzie są kurtyny fotele są czarne ale tutaj jest jakaś dziwna naszywka w tym miejscu gdzie stołek najbardziej się zużywa. Wiem, że te auta mają swoje lata ale jeśli ktoś lepi to w ten sposób to do innych rzeczy też może mieć podobne podejście. 

 

attachicon.gifpost-99192-0-00070400-1465922482.jpg

Tutaj nie ma o czym mówić. ktoś zaszył/zakleił dziurę i jest to jasno widoczne.

Mi chodziło o tą drugą. Te fotele fabrycznie mają tylko szarą skórę i czarny winyl na tyle i cześći boczków. Nie powinno tam być czarniej skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była fajna Zetka w Sochaczewie, weszla w niedziele rano i jak wracalismy z kolega ze zlotu kolo 18 ktoa ja kupił, nawet nie zdazylismy obejrzeć. Czarna, 2005, 35th, rev up, 86tys przelotylu i podobno ktos kto kupowal pomierzyl i był ok.

 

Przyznać sie, kto zassał go?

Tak jak kaktus mówił to było 35th z rev upem nawet zdjęcie licznika było ładnie zrobione z obrotomierzem do 7k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...