Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzeć można jeśli ktoś nie jest bardzo pedantyczny. Srebrny ma założony zderzak bez spryskiwaczy i co wygląda kiepsko cały jest pomalowany na srebrno. Spasowanie też jest średnie. 

 

 Już jej nie ma , a w linku pojawia się bmw bez zdjęć :)

 

http://allegro.pl/nissan-350z-europa-po-lifcie-300km-okazja-i6280476013.html#thumb/7

 

pojawiła się dzisiaj, wygląda na całkiem ok

 

http://allegro.pl/nissan-350z-europa-po-lifcie-300km-okazja-i6280476013.html#thumb/7

 

czekam na VIN, , trochę porozmawiałem, dużo powiedział co było zmieniane gdzie jest więcej lakieru itd, i pozostaje się umówić na oględziny. 600 km niby nie dużo tylko gorzej z wolnym żeby p nią pojechać bo urlop wykorzystany a jutro nowa praca:] Zobaczymy może się uda:)

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było o niej strona 276 kolega Hudyvolt o niej napisał , obczaj, ja sobie ją odpuściłem 

 

 

Co do czarnej z torunia, po vinie jej nie sprawdzi, niby nissan mówili mi że nie mają bazy itd, że tylko tam w Niemczech gdzie była serwisowana .Jedyne to na stronie sprawdziłem oznaczenie silnika po vinie - GA 14DE. rok kolor itd Ale od sprzedawcy dowiedziałem się że nie posiada książki serwisowej więc nie była serwisowana,i kupił ją z tego co zrozumiałem rok temu od handlarza. Muszę sobie na spokojnie przemyśleć temat, bo kwestia sprawdzenia samochodu tylko na miejscu .

 

Pytanko do was, w jakim miejscu najlepiej sprawdzić samochód? I czy podczas takiego całkowitego badania, sprawdzenia wyjdzie wszystko, czy jak ktoś się na tych samochodach nie zna  (w sensie pracownik ) może przeoczyć coś istotnego? 

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta z Torunia noge podjechać obejrzeć jak chce ktos?! ja swoją kupiłem prawie w ciemno, pojechałem do Coobcia i zrobiłem co było trzeba zrobic, trzeba sie liczyć z tym, ze w każde auto po zakupie trzeba troche kaski wsadzić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skipper jeśli masz chęci  byłbym wdzięczny, bo ja mam 600 km w jedną stronę.  Wiadome że trzeba włożyć. A cena podejrzanie niska, nie żebym wybrzydzał :P

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sie dziwie ze przegladacie tylko olx i otomoto. Wczoraj kupilem calkiem ok sztuke rev upa wersja eu za smieszna kase, ktora stala miesiac na motogratce

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skipper jeśli masz chęci byłbym wdzięczny, bo ja mam 600 km w jedną stronę. Wiadome że trzeba włożyć. A cena podejrzanie niska, nie żebym wybrzydzał :P

napisz co mam dla ciebie sprawdzic - mechanikiem nie jestem to powiedz co cie interesuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sie dziwie ze przegladacie tylko olx i otomoto. Wczoraj kupilem calkiem ok sztuke rev upa wersja eu za smieszna kase, ktora stala miesiac na motogratce

 

Za śmieszne pieniądze, nie wiem czy to powód do dumy ale widziałem sporo śmiesznych zetek za śmieszne pieniądze

napisz co mam dla ciebie sprawdzic - mechanikiem nie jestem to powiedz co cie interesuje

 

Ogólnie, tak jak byś ją chciał dla siebie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za śmieszne pieniądze, nie wiem czy to powód do dumy ale widziałem sporo śmiesznych zetek za śmieszne pieniądze

 

Ogólnie, tak jak byś ją chciał dla siebie. :)

Jeśli Skipper by na sobotę chciał jechać to mogę też podlecieć... Na 2 Zetki to sprzedawca by chyba ogłupiał  :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

xpl1337, dnia 22 Cze 2016 - 11:00, napisał:

 

W sumie to sie dziwie ze przegladacie tylko olx i otomoto. Wczoraj kupilem calkiem ok sztuke rev upa wersja eu za smieszna kase, ktora stala miesiac na motogratce

 

Wrzuc jakies jekies zdjecia, albo linka, podziel sie co fajnego kupiles, moze ile utargowales? Bedzie punkt odniesienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Skipper by na sobotę chciał jechać to mogę też podlecieć... Na 2 Zetki to sprzedawca by chyba ogłupiał :dribble:

napisz mi nr tel na pw to sie zgadamy hehe

Jeśli Skipper by na sobotę chciał jechać to mogę też podlecieć... Na 2 Zetki to sprzedawca by chyba ogłupiał :dribble:

napisz mi nr tel na pw to sie zgadamy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za śmieszne pieniądze, nie wiem czy to powód do dumy ale widziałem sporo śmiesznych zetek za śmieszne pieniądze

 

Z pierwszej lapanki nie jestem. Auto to nie igla, ale pod tira tez nie wpadlo. Jak za cene ulepa przedlifta w wersji usa to uwazam ze auto dobrze kupione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350z z gratki całkiem fajny za tą cenę 34-35 to naprawdę sztos.Chociaż coś było z komorą silnika(inny lakier?)plus trochę szpachli uchwyty na lampy klejone.Ale cena super.To jest cena tak samo polepionego 350 z 2003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bylo od nowosci szare, wiec komora i bagaznik tez szare. Szpachel jest ale mi to nieprzeszkadza. Duzego dzwona nie bylo bo nawet lampy klejone, wozek prosty. Za to silnik jest w super stanie. Nawet szyby ma oryginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawą masz zetkę bydle, ale ja bym chciał upolować manuala :P

 

skipper chyba już sprzedana :]

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawą masz zetkę bydle, ale ja bym chciał upolować manuala :P

 

skipper chyba już sprzedana :]

Dzwoniłeś? Czy po prostu stwierdzasz bo aukcja się skończyła?  :dribble:

 

Przyjedź to Cie przywiozę tym automatem i zmienisz zdanie ;)

Z tego co czytałem to tam "SOM" takie mody że nie jednego manuala można zawstydzić  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to tam "SOM" takie mody że nie jednego manuala można zawstydzić  :wave:

 

Zrywa trakcje przy zmianie z 2 na 3 bieg wiec jest dobrze :) Z 1 na 2ke to juz nawet nie mowie :) To jest ten moment w ktorym kontrola trakcji czasami sie przydaje :)

W porownaniu do seryjnej skrzynia ta daje naprawde duzo wiecej radosci z jazdy. Jak nie sprzedam to moze w koncu zaladuje lopatki pod kierownice z FX'a tak jak tutaj:

 

217527d1228194480-diy-add-paddle-shifter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź to Cie przywiozę tym automatem i zmienisz zdanie ;)

Nie twierdzę że automat nie może dawać więcej frajdy w zetce:] Ale jakoś lubię manuala , choć jezdziłem sporo automatem ale nie w sportowych samochodach i jest to wygoda i frajda. 

 

Ta z torunia sprzedana, dzwoniłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami chetnie bym sobie strzelil ze sprzegla ale w rozrachunku koncowym ciesze sie ze to jest automat :) Mimo iz na poczatku baaardzo z dystansem do niej podchodzilem.


I nawet chcialem przekladac na MT :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko brak czasu żeby kupić te łopatki ale mam zdjęcia jak to jest zrobione i z podłączeniem to najmniejszy problem bo seryjnie mamy możliwość manualnej zmiany biegów ktora pytrzymuje bieg do odciecia i samoistnie nie wrzuci wyższego biegu puki samemu sie tego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...